eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
wgranie nowej mapy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: wgranie nowej mapy (/thread-43306.html)

Strony: 1 2


wgranie nowej mapy - momento92 - 13/02/2017 09:35 PM

Witam,

Próbuję wgrać jakieś mapy do Euro Truck 2 i za każdym razem gdy jakieś aktywuje to wychodzi mi z gry. Jak mam się dowiedzieć która mapa będzie odpowiednia do mojej wersji gry i w jakiej kolejności mam wgrywać mapy zapisane w formacie "scs" jeżeli muszę wgrać ich cztery żeby mieć mapę danego kraju?

Pozdrawiam


RE: wgranie nowej mapy - jerrysx1 - 13/02/2017 10:16 PM

Za zwyczaj kolejność plików podana jest na stronie z której pobierasz lub w pliku read me. A jakiej mapy nie możesz wgrać?


RE: wgranie nowej mapy - momento92 - 13/02/2017 10:47 PM

Probowalem wgrac mape Rosji Brazylii Skandynawii i sciagalem rozne wersje, gdy sciagnalem trzy inne mody tj jakas ciezarowka i cos jeszcze to wgraly mi sie bez problemu. Jezli ktos ma jakies sprawdzone mapy z odpowiednia wersja i moglby mnie pokierowac to bylbym wdzieczny.

pozdrawiam


RE: wgranie nowej mapy - Adam.J - 13/02/2017 11:44 PM

(13/02/2017 10:47 PM)momento92 napisał(a):  Probowalem wgrac mape Rosji Brazylii Skandynawii i sciagalem rozne wersje, gdy sciagnalem trzy inne mody tj jakas ciezarowka i cos jeszcze to wgraly mi sie bez problemu. Jezli ktos ma jakies sprawdzone mapy z odpowiednia wersja i moglby mnie pokierowac to bylbym wdzieczny.

pozdrawiam
Może podał byś przynajmniej Log z gry bo skąd możemy wiedzieć jaką masz wersje gry. A sprawdzone mapy to ma dużo użytkowników i każdy ma przystosowaną do swoich potrzeb i odpowiedniej wersji. A twojej wersji gry niestety nie znamy więc skąd mamy wiedzieć że dana mapa jest odpowiednia.


RE: wgranie nowej mapy - jerrysx1 - 13/02/2017 11:57 PM

Jeśli chodzi o kolejność map i plików to w temacie powyżej w dziale mapy masz temat ZESTAWY MAP PORADNIK MAP W OBRAZKACH. Wystarczy że dopasujesz wersję gry z wersją mapy i powinno śmigać.


RE: wgranie nowej mapy - Teddy PL - 14/02/2017 12:44 AM

Ja osobiście poleciłbym Ci mapy na v1.26, których sam używam i działają w 100% to są PJ Indo Map v1.9 i RusMap v 1.7.1.

Jeżeli chodzi o mapę PJ Indo Map v1.9 nie wymaga ona żadnego DLC, natomiast mapa RusMap v 1.7.1 z tego co pamietam wymaga DLC Going East.

Jakbyś miał problem z ustawieniem map w mod menadżerze polecam ustawić tak jak ja to zrobiłem, oczywiście ustawione na najwyższym priorytecie tak jak na obrazku.

Image


RE: wgranie nowej mapy - momento92 - 17/02/2017 01:31 PM

a gdzie mam sprawdzić ten log z gry?
a ten DLC Going East to jakis dodatek do tej mapy?


RE: wgranie nowej mapy - Teddy PL - 18/02/2017 01:25 PM

Game Log znajdziesz w Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 i to jest "game.log" dokument tekstowy.

DLC Going East jest to dodatek to podstawowej gry, ale w przypadku większości dodatkowych map wymagane jest to DLC lub DLC Skandynawia.


RE: wgranie nowej mapy - Darson - 18/02/2017 01:46 PM

Większość map wymaga DLC Going East,DLC Skandynawia,DLC Francja,ale zacznijmy od tego jaką masz wersję gry.


RE: wgranie nowej mapy - momento92 - 18/02/2017 02:44 PM

mam dodatek dlc going east oraz vive la france. Chyba moja wersja gry to 1.26 ta informacja jest podana w lewym gornym rogu gdy wybieram profil na ktorym chce grac, ale nie wiem czy dokladnie o to chodzi