eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS (/thread-43387.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 11/03/2017 12:14 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 11/03/2017 02:16 PM

Lot Lodz -- Bourgas 1624 km
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - VresT - 11/03/2017 02:18 PM

Chyba tekstury budynków straciłeś Tongue Dziwna jakość tych zdjęć ale jeszcze coś widać Wink


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 11/03/2017 10:51 PM

Na Promods mam 80 stron rzutów, a oni nie mówią, że słaba jakość. Tam zdjęcia w formacie png.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 12/03/2017 06:22 AM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Kontynuuję pracę i wozić towary dla firmy GLOB TRANS.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - tdt marek - 12/03/2017 06:25 AM

bardzo fajne fotki Smile


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - kpb - 12/03/2017 01:29 PM

Super fotki Smile


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 12/03/2017 01:31 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 12/03/2017 10:43 PM

Krasnoslobodsk-Opole.
po drogach Polski.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Cały lot wyniósł 2455км.


RE: Moje wizyty w firmie GLOB TRANS - rudenkov - 13/03/2017 12:59 AM

Opole--Krosno
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.