eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Krystianowy Fotoalbum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Krystianowy Fotoalbum (/thread-43474.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 06/03/2018 07:37 AM

(05/03/2018 11:25 PM)SqubanY napisał(a):  Fajna lampa cos ja u mnie w raptorku tylko ja mam 45cm a Ty z 120cm xD

Lubię długie :E


RE: Krystianowy Fotoalbum - erykuni - 06/03/2018 01:40 PM

Nieźle Krystianie Big Grin


RE: Krystianowy Fotoalbum - mrdziurex69 - 06/03/2018 02:04 PM

Gut foteczki mordziaty Big Grin


RE: Krystianowy Fotoalbum - Tajniak - 07/03/2018 03:36 PM

Moją opinie poznałeś już na pw ale napiszę jeszcze raz, czekam na więcej Smile


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 07/03/2018 05:51 PM

Zaczynając... Powrót do domu się powiódł, lecz gdy wyjechałem z Andory, zdałem sobie sprawę że muszę znaleźć jakiś fracht, bo pieniędzy za paliwo nikt nie zwróci, jak by nie było to nie 30 km, lecz kilka tysięcy. Postanowiłem zatrzymać się na postój i coś poszukać. Co znalazłem? Dosyć ciekawy Fracht do Szwecji, byłem ciekaw gdyż tam nigdy nie byłem i chciałem również po podziwiać widoki jakie tam są. Wyjechałem za granicę Andorską gdzie zadzwoniłem dogadać szczegóły transportu, bo jednak załadunek w tamtym terenie nie był zbyt dobrym pomysłem, przy moim ciągniku. Po odebraniu ładunku w jakiejś Francuskiej wsi ustawiłem nawigację na Szwecję, oczywiście dziadowałem i starałem nie płynąć się promem, a jak już to najkrótszy. Trasa prowadziła przez kawałek pięknego kraju (F), po czym wjechałem na teren Niemiec gdzie kierowałem się do portu w okolicach Kilonii. Co jak co, nawet w mieście portowym ładne widoki. W Danii znalazłem ładunek do Polski, tj. bydło które miało trafić w okolice Siedlec, a stamtąd do domu mam już tylko 100-120Km co bardziej było dla mnie opłacalne, niż jechać ten grubo ponad tysiąc kilometrową podróż na pusto, bo jak wiadomo pieniądze muszą się zgadzać. Czemu? Bo jeżdżę sam dla siebie, bo jednak ropa nie jest tania, a dziadować sam u siebie nie będę :E Płatnych dróg też nikt nie opłaci... plus chociaż taki że ciężarówka ma emisje E5 co też zmniejsza koszty na terenie Niemiec. Po dojechaniu do Danii zobaczyłem naprawdę piękne widoki! Pełno ciekawych miejsc, gdzie zrobiłem zdjęcia, ba! Nawet panoramiczne! Jak widać na zdjęciach wpadły firaneczki aby ożywić go trochę, bo pusto jakoś tam było. Po powrocie do domu, mam zamiar jechać do ASO zrobić przegląd po trasie, nawet i swapa się ogarnie.
W planach mam też dodać coś do naczepy, tylko nie wiem co... planuję jakieś odblaski i naklejki, może chlapacz z jakimś dobrze wyglądającym napisem, może jeszcze jakieś dobrze wyglądające lampy? A może wy macie jakieś fajne sugestie? Masz coś fajnego na myśli? Podziel się!


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Ukaszeł - 07/03/2018 06:17 PM

Miód Big Grin ale firanki brakuje w środku jak i pierdółek świecących (poza tym paskiem ledowym :E).


RE: Krystianowy Fotoalbum - Kamil - 07/03/2018 06:28 PM

Bajerancko, ale fakt faktem jakaś firaneczka fajna w środku by się przydała :E


RE: Krystianowy Fotoalbum - Paweł - 07/03/2018 06:41 PM

Najsik Najsik


RE: Krystianowy Fotoalbum - KacperKWC - 10/03/2018 11:20 AM

Dobry opis oraz zdjęcia, fantastycznie się prezentuje ten twój zestawik Big Grin Dobrą robotę robisz, czekam na więcej...


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 10/03/2018 01:38 PM

Po trasie do Siedlec zjechałem na postój w domu, lecz tak nudno było siedzieć, że aż zaczynałem oglądać ciężarówki na YouTube. Zadzwoniłem do znajomej fermy mieszczącej się za Wyszkowem, i co się okazało? Mieli ładunek do Niemiec z kurczakami upranymi, niedaleko Norymbergi. Po dostarczeniu ładunku zostawiłem naczepę na strzeżonym parkingu, wprawdzie tylko, ale w sumie aż 10€ za parking. Oddałem mana do ASO znajdującego się tam aby dokonali niezbędnego przeglądu i postanowiłem dodać coś z zewnątrz. Padło na ourowanie dzięki czemu halpgen ma się jak trzymać :E Wymieniłem również obrysy na ładniejsze. Mam w planach dokupić jeszcze jedną naczepę, lecz tym razem innej marki, nie "Pecajolki". Prawdopodobnie postawie na starą i zaufaną markę z którą byłem w poprzednich kilku firmach. Zgadniecie jaką? Ja prawdopodobnie już wiem co kupie ale wy nie Tongue. Po wizycie w Autoryzowanym Serwisie Mana przyszedł czas na powrót do Polski z trzodą z jakiegoś tam gospodarstwa pod Monachium. Podczas trasy miałem mijankę z Kacprem (KacperKWC) oraz starym znajomym Hakanem. Po miłej pogawędce z Kacprem ruszyłem dalej w stronę Gorzowa gdzie miałem rozładunek. Ta trasa była bardzo miła, ze względu na spotkania i to że mogłem w końcu wykorzystać potencjał mana, wkońcu swap zrobiony na 470km, co w zupełności wystarcza nawet przy 20 tonach ładunku. Prawdopodobnie wpadną jeszcze jakieś ładne naklejeczki, kto wie, może polishtrucker nawet... Ja czekam na rozładunek i piszę wam tą relację którą kończę, bo mam plan teraz szukać naczepy pod mana.
Do uasłyszeniaWykrzyknik

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image