eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Krystianowy Fotoalbum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Krystianowy Fotoalbum (/thread-43474.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Krystianowy Fotoalbum - KacperKWC - 10/03/2018 01:42 PM

Dobre foty <3


RE: Krystianowy Fotoalbum - Ukaszeł - 10/03/2018 02:43 PM

Pięknie, ale nr 3 mi się najbardziej podoba Big Grin


RE: Krystianowy Fotoalbum - Kamil - 10/03/2018 03:55 PM

Dobra robota 10/10


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 15/03/2018 07:40 PM

Co jak co, ale bardzo podobają mi się te zdjęcia. Sorka że bez relacji, ale coś wpadnie niedługo Smile

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Kamil - 15/03/2018 07:41 PM

Uu chłodniarz :E


RE: Krystianowy Fotoalbum - Paweł - 15/03/2018 08:02 PM

Pierwsza to Normalnie sztos!


RE: Krystianowy Fotoalbum - Trucker16 - 15/03/2018 08:32 PM

Taki Maniek trafia w me gustaBig Grin10/10


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 21/03/2018 05:34 PM

Pan chłodziarz powraca... A co u mnie nowego? A przybyło troszkę! Man zmienił lekko swój wygląd, bo wywaliłem ourowanie, jak dla mnie wygląda lepiej bez niego. Jako iż zrezygnowałem z dzierżawienia "pecajolki" przesiadłem się na chłodnie gdzie mogę jechać na maxa, zabójcze 92! Wprawdzie agregat huczy, ale idzie wytrzymać, lepsze to od porannego zapachu zwierząt który miałem na co dzień. Chłodziarka się deczko zmieniła od tamtej co prezentowałem jakiś czas temu, a co konkretnie? Wyleciał chlapacz i paleciarki zyskały kolor czerwony, podobny do lakieru mana. Ostatnim czasem nowym kierunkiem zostały Czechy. Mam zamiar robić teraz przeżuty na te kraje, głównie z mrożonkami, kto wie może i paczki :E Mam w przyszłości plan na... trasy do krajów Skandynawskich, sąsiad jeżdżący podobnym manem jeździ tam, tylko z firanką i mówi że całkiem nieźle tam się jeździ, a jak mi się to widzi? Szczerze nie wiem! Robota na frigo jest całkiem fajna, nie trzeba robić rozgrzewki przy rozpinaniu/zapinaniu kurtyn co jest dla mnie idealne! Cycepka się błyszczy, co wygląda całkiem ładnie, myślę też nad jakimiś ładnymi felgami. Aktualnie stoje na jakimś zadu... i czekam na telefon od spedytorka kaj mam dalej jechać, bo wiadomo, jak stoję to nie zarabiam. Zauważyliście że manem jeżdżę już praktycznie 4 miesiące? Jak na mnie jest to mega dużo! Moim zamiarem jest pół roku, albo nawet i więcej! Obecnie odkładam kaskę na kolejny zestaw, może jakiś dobrze wyposażony? Moja uwaga skupia się ostatnio nad tandemem, który całkiem ciekawie wygląda, ale jest jedno ale. Mianowicie czarny kolor jak i ciemny kolor plandeki co jest równe "solarium" w lato, ale są i plusy, klimatyzacja na dachu Tongue Będzie to prawdopodobnie drugi zestaw, czyżby powstanie jakiś dziad trans? Tego nie powiem, bo sam nie wiem :E
Na jakimś truckstopie, chyba za Zgorzelcem kupiłem dodatkowe światła cofania, czy to dobry wybór? Owszem! Przydają się w nocy, prawdopodobnie będę szukać jeszcze kompletu na boki (mniej wiecęj kawałek za obrysami) które będą podświetlać pobocze. A teraz zapraszam do ocenki zdjęć!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - patrykjanka17 - 21/03/2018 06:03 PM

Ładnie 10/10


RE: Krystianowy Fotoalbum - Paweł - 21/03/2018 10:22 PM

O ty. No Ci powiem sztos