eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Krystianowy Fotoalbum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Krystianowy Fotoalbum (/thread-43474.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Krystianowy Fotoalbum - Kamil - 22/03/2018 01:03 AM

No kozaczek 10/10


RE: Krystianowy Fotoalbum - Michal_Z_gno - 24/03/2018 12:25 AM

Dobrze, że zdemontowałeś to oświetlenie bo na moje zalatywało trochę tandeciarstwem :E
Jeśli chodzi o naczepę to chłodnia chyba też lepiej pasuję więc też i tu jest zmiana na lepsze.
Czyli ogólnie można powiedzieć, że dobrze jest Smile


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 05/04/2018 02:48 PM

Tak wiem man... jakiś zestawik się tam tworzy, lecz mam dylemat co do naczepy. Myślę wstępnie nad walkingfloorem. Smile
Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Lisiarz - 05/04/2018 07:32 PM

Dobrze jest śwagr :E
Tylko czemu ta rejka nie chciała u mnie działać XD


RE: Krystianowy Fotoalbum - Michal_Z_gno - 05/04/2018 11:00 PM

Do tego mana ja bym dał jakąś zwykłą niebieską lub czerwoną firankę.


RE: Krystianowy Fotoalbum - Misiek123 - 05/04/2018 11:06 PM

(05/04/2018 11:00 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Do tego mana ja bym dał jakąś zwykłą niebieską lub czerwoną firankę.

Myślę, że to jest bardzo dobra sugestia Smile


RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 17/05/2018 07:17 PM

Tak pusto jakoś ostatnio tutaj :E Sprawa wygląda tak, praktycznie pół roku temu zasiadłem na ten zestaw, no w sumie ciągnik bo naczep to on miał dosyć sporo. Jak się zmienił? Praktycznie cały z zewnątrz, jak dla mnie na lepsze! Smile Przybyło mu trochę dupereli, mocy,"lampkuf" oraz innych drobiazgów, a co do wlewu na Adblue, sporo osób mówi mi że ma tam być, a takiWykrzyknik Ostatnio koło mojego domu stał dosyć ciekawy egzemplarz tgx'a, lecz bez Adblue, czemu? tego nie wiem, wiem jedynie że spodobał mi się jego kolorek :E Dzisiaj zaprezentuję wam kilka fotek, które na flicku zdobyły jak na mnie sporą ilość fave'ów. Nie przedłużając, przejdź my więc do relacyjkiWykrzyknik


Po rosyjskich przerzutach zwierząt zdałem dzierżawioną pecajolke do właściciela a na jej miejsce wpadła... no właśnie co? Schmitz'ka, może stary mdel, ale w końcu własna, no prawie, cały czas jest na niemieckich blachach z okolic Osnamburga... :E Do tej pory ćwiczyłem Rosję, teraz gdzie zacznę? Zapewne Szoszonia lub dalekie Niemcy :E Coś tam staram się urealnić naczepę z pomocą kolegi o nicku Jurgen, znanego też jako PiotrNMR, któremu bardzo za to dziękuje! Pusta naczepa i dystans +100km? Czy mi się to opłaca?! Ależ nie, będę koczował i szukał czegoś na transie pod biedronką w jakimś małym mieście :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 24/05/2018 04:21 PM

StrzałaWykrzyknik Jak widać, posiadam dalej TGX'a, ale teraz większego :E Niedługo będę szukać kierowcy, na bliźniaka do tego, którego kupię w najbliższym czasie. Macie propozycje co do naczepy/spedycji? Piszcie śmiało, rozważę toWykrzyknik Smile

pierwsza wizja...
Image

No chyba oficjalnie... :E
Image

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Krystian30 - 30/06/2018 07:05 PM

SiemkaWykrzyknik Dosyć długo mnie tu nie było :E Ostatnio pobawiłem się trochę w photoshopie, dodałem jakieś tam pierdułki do gry zmieniające grafikę i od razu wygląda lepiej Smile Zapraszam do ocenki lekko odmienionych zdjęć Wink

Image

Image

Image


Imager

Image

Image



RE: Krystianowy Fotoalbum - Lanker - 30/06/2018 07:24 PM

Podooba mi sie ten zestawik. Big Grin