eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje fahrty tu itam - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje fahrty tu itam (/thread-43566.html)

Strony: 1 2


Moje fahrty tu itam - prezes000pl - 10/04/2017 03:49 AM

Witam postanowiłem podzielić się z wami moimi fotkami z różnych tras. Pierwsza będzie z okolic Smoleńska do Żar . Miłego oglądania Smile

Aktualnie jestem w okolicach Smoleńska miałem pewną ważną sprawę do załatwienia nie nie wcale nie chodzi o tu 154m. Po prostu znalazłem bogatego inwestora który bywa tu i tam Czasem właśnie w zachodnich rejonach Polski a czasem właśnie w Smoleńsku. Miałem z nim parę spraw do obmówienia głównie rozmawialiśmy o współpracy i interesach , rozmowa nie była trudna . Oboje się nie stresowaliśmy i szybko doszliśmy do porozumienia. Mieliśmy się spotkać za jakiś czas w Polsce gdzieś za 2-3 tygodnie, aby wszystko domknąć na ostatni guzik . Tymczasem co tu po mnie ?! Wyszedłem z rezydencji Gdzie czekała już na mnie moja a8. Dość fajnie wyszła ta fotka ponieważ syn Dimitriego całkiem ładnie robi graffiti .
Image
Ruszyłem z kopyta lecz nie na długo zobaczyłem jedną panią która ma problemy ze swoim TDCI postanowiłem oczywiście jej pomóc i zobaczyć co da się zrobić Smile
Image
Lecz okazało się że z Mondziakiem nie jest za dobrze więc pani zostawiła go tam na szczęście nikomu nie przeszkadzał stał na uboczu drogi . Wsiedliśmy razem do audicy i udaliśmy się na warsztat gdzie mieszkał jej mąż Vladimir . Lecz jak widać był trochę zajęty. Smile
Image
Ok to ja nie tracąc czasu od razy dałem w palnik . Lecz niestety były tego konsekwencje . W końcu cztery litry pod maską Smile .
Image
Ok niech ta kontrola odejdzie w zapomnienie. Prędko ruszyłem nabijając grube kilometry na te 20 calowe koła, zanim się obejrzałem byłem na obwodnicy Mińska.
Image
Póki jeszcze nie jestem w Polsce warto zatankować i zaoszczędzić. Bo w końcu Audi lubi sobie chlapnąć 15 na 100 Wink
Image
Kilka godziń pózniej zbliżałem się już do granicy postanowiłem zajechać do knajpy przy M1, coś zjeść i napić się Smile .
Image
Z pełnym brzuchem ruszyłem do przodu i już stoję na granicy gdzie nawet większej specjalnej rewizji nie było na szczęście . Nie chciałbym żeby mi burek po bananowej tapicerce skakał ;D .
Image
Zanim się obejrzałem byłem w Stolicy Smile .
Image
Image
Przespałem się w jednym hoteli Warszawskich i nad ranem wyruszyłem dalej ! Kierunek Poznań ! Smile
Image
Nastał ranek a ja już na węzle A2/S3 Smile
Image
Kierunek Zielona Góra! Smile
Image
Lecim na bazę ! Ładna pogoda sprzyja też muszę w końcu wyjąć rower z piwnicy Smile .
Image
Wjeżdżamy Wink
Image
Akurat spotkałem Marka pełnił dyżur na naszej bazie zamieniliśmy sobię parę zdań i pogadaliśmy o różnych głupotach Smile
Image
Fura zaparkowana a Dorotka właśnie idzie mi wysprzątać samochód Wink . Choć no i tak pięknie się świeci . A tym czasem ja lecę do biura Smile .
Image


RE: Moje fahrty tu itam - Kurdianeł - 10/04/2017 02:03 PM

Fajne fotki robisz! Czekam na więcej Big Grin


RE: Moje fahrty tu itam - Krystian30 - 10/04/2017 02:08 PM

Jakiego modu graficznego używasz? Fotki kozackie! Big Grin


RE: Moje fahrty tu itam - prezes000pl - 12/04/2017 09:38 PM

Moje zestawy firmowe Smile
Scania S Smile
Image
Image
Man TGX Smile
Image
Volvo FH
Image


RE: Moje fahrty tu itam - Hardcor123 - 12/04/2017 09:41 PM

Foteczki kapitalne! Grafika miodzio, nju Scania perfekto, czego chcieć więcej :E


RE: Moje fahrty tu itam - Negan44 - 13/04/2017 05:02 AM

Podobają mi się Twoje foty, które oceniam na 10/10


RE: Moje fahrty tu itam - Kurdianeł - 13/04/2017 08:42 AM

A powiedz mi, czy ta Scania to zżera u Ciebie FPS czy nie?
A fotki to na nic innego niż na 10/10


RE: Moje fahrty tu itam - prezes000pl - 14/04/2017 01:52 AM

Powiem ci kolego że nawet nie sprawdzałem, ale gra płynnie chodzi Wink . Jakaś fotka na szybko. Za niedługo się zrobi jakąś fotorelację, cieszę się że fotki się podobają. Tongue
Image


RE: Moje fahrty tu itam - prezes000pl - 02/08/2017 09:43 PM

Passacik wleciał za audi Big Grin
Image
Image
Oraz nowy zestawik w firmie Smile
Image


RE: Moje fahrty tu itam - siedlecki95 - 03/08/2017 02:24 PM

mi sie ten kosntrast nie podoba i jakos tak za ciemno