eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans (/thread-43869.html)

Strony: 1 2 3


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 07/06/2017 09:22 PM

Trasa z Francja, Reims do Włochy, Torino. Szkoda 3300€ pod samym Torino 3x mnie fotoradar złapał dosłownie na odcinku 50km przed rozładunkiem, ale i tak luźne € zarobione...
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Z dedykacją dla Deczor Ok
Image

Z dedykacją dla Deczor Ok
Image

Image

Image

Z dedykacją dla Deczor Ok
Image

Image

Ta fotka jest z jakieś innej trasy gdzieś na podjeździe na załadunek we Włoszech, tylko tam tak świeci żarem chyba Big Grin, również z dedykacją dla Deczor Ok
Image



RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - Krystian30 - 08/06/2017 07:40 AM

Trochę wiocha ten zestaw Sad


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 08/06/2017 08:35 AM

(08/06/2017 07:40 AM)Krystian30 napisał(a):  Trochę wiocha ten zestaw Sad
Mi się podoba, aktualnie myślę nad zmiana koloru tracków w firmie. Dodam że nie mam wykupionych DLC było by pewnie jeszcze lepiej. I nie mam żadnych modów bo na multiplayer przeszkadzają.

Z pewnością Ciebie jeszcze nie raz zaskoczę...


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - Kukasz - 08/06/2017 10:26 AM

Trochę ten traktor przydałoby się urzeczywistnić. Smile Typowo SCSowy wózek, czyli wszystkiego nawalone ile się da, jakby była możliwość dodania więcej niepotrzebnych dodatków na pewno byś je dodał.


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 08/06/2017 10:59 AM

(08/06/2017 10:26 AM)lukash64 napisał(a):  Trochę ten traktor przydałoby się urzeczywistnić. Smile Typowo SCSowy wózek, czyli wszystkiego nawalone ile się da, jakby była możliwość dodania więcej niepotrzebnych dodatków na pewno byś je dodał.

No nie do końca jak piszesz, dodatki to tylko u dołu obrysówki. Koguty do większych ładunków halogeny do lepszego światła. Tyle na ten temat Big Grin


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 08/06/2017 11:22 AM

Wczoraj jeszcze jedną trasę zrobiłem zaraz po rozładunku z Włochy, Torino do Francja, Paris. Pierwszy raz w Paryżu Big Grin Widać różnicę... Big Grin
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wjazd na firmę
Image

Rozładunek
Image

Trzeba się przespać i jadę zwiedzać Paryż.
Image



RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 12/06/2017 05:43 PM

Anglia start...uj nie fotograf ze Mnie...
Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - dominik_SKIPPER - 12/06/2017 05:52 PM

Trochę lepsze ujęcia i zdjąć niektóre halogeny i kogut i mozna jezdzic


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 12/06/2017 06:12 PM

(12/06/2017 05:52 PM).:SKIPPER:. napisał(a):  Trochę lepsze ujęcia i zdjąć niektóre halogeny i kogut i mozna jezdzic


Wczoraj na warsztacie coś grzebałem, ale halogeny są, na innym mocowaniu. Później jakąś fotkę wstawie.


RE: Nadal na umowa-zlecenie, własna DG, HighTransportTrans - HighTransportTrans - 12/06/2017 09:54 PM

Image

Image

Image

Image