eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Zestawy map - info co i jak można łączyć. (/forum-582.html)
+----- Wątek: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) (/thread-44003.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Bozo - 14/03/2018 10:34 PM

Bez tych plików masz "crash"-e

Link do Promzony 3

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

oraz RusMap Fix1.8

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

i ROS snow terrain fix

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


A poniżej foty jak to u mnie wygląda w MM Smile

Image
Image
Image
Image
Image

I taka "mała" uwaga Wink
Mody z mapami dajemy na dół, a resztę powyżej (Ty masz odwrotnie) Smile

P.s. Poza tym mod "Real Highway Brussel-Calais" a także "Autobahn 1.0 BETA nie działają z ProModsWykrzyknik


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Szenk - 15/03/2018 06:39 AM

Co to za plik - RusMap Fix1.8?
Ja jestem minimalistą, mam tylko RusMap i Promods. Czy w moim przypadku też mam stosować tego fixa?


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Bozo - 15/03/2018 10:32 AM

(15/03/2018 06:39 AM)Szenk napisał(a):  Co to za plik - RusMap Fix1.8?
Ja jestem minimalistą, mam tylko RusMap i Promods. Czy w moim przypadku też mam stosować tego fixa?

To jest plik tylko do poprawnego działania RusMap z ROS 5.5 Smile


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Gorion - 15/03/2018 04:16 PM

Pięknie dziękuję za pomoc Bozo Medal_gold Teraz wszystko hula, aż miło. Do pełni szczęścia potrzeba mi jeszcze tylko Egiptu, ale tego raczej już się nie uda zrealizować z tym zestawem.... Wink


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 15/03/2018 09:19 PM

Ja mam do tego zestawu dodany Egipt i kilka innych map!


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Gorion - 15/03/2018 09:39 PM

(15/03/2018 09:19 PM)err1911 napisał(a):  Ja mam do tego zestawu dodany Egipt i kilka innych map!

Podzielisz się bardziej szczegółowymi informacjami? Big Grin


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 15/03/2018 10:17 PM

Jasne! Tu macie moje mapy i inne mody:

http://www.etrucks.pl/thread-46359.html


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Gorion - 16/03/2018 12:02 AM

W moim zestawie trafiłem na 2 zonki... Nie działają mi przeprawy promowe w Rostock i Puttgarden. (Ciekawe jak pozostałe?) Po wybraniu z listy portu docelowego pojawia się komunikat o braku synchronizacji z WoT oraz informacja o powrocie do ostatniego zapisu gry. Wyskakuje lista zapisów. Niestety Wszystkie zapisy automatyczne, które sprawdziłem jakimś cudem prowadziły do tego samego miejsca czyli wczytywał się moment, w którym stanąłem "na zielonej kotwicy". Jednak po wczytaniu zapisu nie pojawiała się aktywacja <Enter> listy portów docelowych. Dodatkowo nie działało sterowanie (jazda) ciężarówki. Mogłem uruchomić silnik, zaświecić światła, potrąbić, pomrugać i wszystko inne... lecz nie mogłem jechać, ani wybierać portów. Pomogło dopiero ponowne uruchomienie gry. Jednak później, kolejna próba przeprawienia też zakończyła się fiaskiem. Nastąpiła dosłownie taka sama sytuacja.
Jakieś pomysły?

Image


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - panzerdragon - 16/03/2018 02:20 AM

Skąd brałeś ładunek
? Jeśli ładunki z WOTRa, to przeprawy promowe nie działają.


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Gorion - 16/03/2018 05:27 AM

(16/03/2018 02:20 AM)panzerdragon napisał(a):  Jeśli ładunki z WOTRa, to przeprawy promowe nie działają.

I wszystko jasne... Jak niewiele czasem trzeba do rozwiązania zagadki. Big Grin Idea