eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Zestawy map - info co i jak można łączyć. (/forum-582.html)
+----- Wątek: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) (/thread-44003.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 16/03/2018 04:01 PM

WOTR nie działa prawidłowo z innymi mapami poza oryginalnymi DLC. Czasami można udać się przejechać po dodaniu innych map ale tylko po terenie i miastach które są w DLC. To samo tyczy się innych modów. Jednym zdaniem - jak chcesz wozić prawidłowo ładunki z WOTR wyłącz mody a zwłaszcza mapy.


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Gorion - 16/03/2018 09:07 PM

W Hamburgu trafiłem na takie skrzyżowanie

Image

Image

Image

Patrząc z góry wyglądało to tak jakby samochody jeździły po jakimś pancernym szkle, a pod nim były jakieś trawiaste pagórki. Big Grin


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Szenk - 17/03/2018 05:59 PM

Takie małe pytanko a propos Southern Region (w zestawie z Promods, RusMap i Great Steppe).
Na poprzedniej stronie, w pięknie zilustrowanej kolejności ustawienia plików poszczególnych map, występuje plik SRmap_Rebuilding.scs.
Natomiast w zestawieniu kolejności map, zawartym na forum Promods, występuje plik SRMap_UK Fix.scs, nie ma natomiast tego "rebuilding".

Czy oba pliki są konieczne, czy tylko jeden z nich? A jeśli tak, to który?


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 17/03/2018 10:07 PM

Plik SRmap_Rebuilding.scs jest w nowej wersji SR na wersję 1.30 i jest konieczny do prawidłowego działania. Plik SRMap_UK Fix.scs usuwa błędy powstałe w połączeniu z innymi mapami i także jest potrzebny.


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Szenk - 18/03/2018 06:29 AM

Aha, czyli oba pliki są potrzebne. Dzięki Smile
Pytałem dlatego, że w zestawieniu Bozo z poprzedniej strony brakuje pliku SRMap_UK Fix.scs, natomiast w zestawieniu z forum Promods brakuje SRmap_Rebuilding.scs, stąd moja lekka konfuzja.

Edit: Tak przy okazji, z ciekawości... co to za pliczek "Economy by ERR1911", który znalazłem na Twojej liście używanych modów?
Rozumiem, że ekonomia, ale...


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 18/03/2018 10:38 AM

(18/03/2018 06:29 AM)Szenk napisał(a):  Tak przy okazji, z ciekawości... co to za pliczek "Economy by ERR1911", który znalazłem na Twojej liście używanych modów?
Rozumiem, że ekonomia, ale...

To ekonomia którą stworzyłem na własny użytek. Jest bardzo trudna, bardzo ciężko coś zarobić, mało XP itp. Zbliżona do rzeczywistości.


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Szenk - 18/03/2018 10:53 AM

Bardzo trudna, czyli trzeba wykonać np. 100 przewozów, żeby mieć możliwość dostania pierwszej pożyczki?
A potem kolejnych 100 tras, żeby dokupić nowe opony? Smile


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - err1911 - 18/03/2018 01:23 PM

Coś w tym stylu. Ma obecnym profilu gram od bardzo dawna, mam przejechane ok 1800 godzin realnego czasu i mam dopiero 46 czy 47 poziom!


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - huhlekk - 18/03/2018 02:03 PM

Witam, otóż ustawiłem mapy jak kilka postów temu na nowym profilu i gdy odpalam od razu podczas ładowania wywala

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Daje niestety tyle ale mam nadzieje że starczy bo całego nie mogę wkleić


RE: Moje mapy PM+RM+PB+SR+SE+fixy (kolejność) - Bozo - 18/03/2018 02:17 PM

@huhlekk - masz starą wersję ROS 5.2. Na forum jest dostępna 5.5 pod Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. linkiem Smile