eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
szpachlarz Kazan - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: szpachlarz Kazan (/thread-44012.html)



RE: szpachlarz Kazan - Michal_Z_gno - 02/07/2019 08:16 PM

(02/07/2019 08:08 PM)kazan1234 napisał(a):  
(02/07/2019 06:00 PM)misio232 napisał(a):  Mam jedno pytanie kazan ty te modele robisz w blender scs ? Bardzo ładne prace <3
w blenderze robię

A "na mieście" ludzie powiadają, że modele to dobre można tylko w zmodzie i 3dsie robić a tu proszę obalasz teraz pewnie niektórym światopogląd :E



Ps. misio232 nie ma znaczenia w czym się robi modele bo w każdym programie można zrobić to samo i tak samo dobrze (wszystkie programy do tworzenia modeli pod względem funkcjonalności są bardzo podobne) i jedynie jest kwestia kto w jakim się dobrze będzie odnajdował Tongue


RE: szpachlarz Kazan - Wiadro - 03/07/2019 12:30 PM

(02/07/2019 08:16 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  
(02/07/2019 08:08 PM)kazan1234 napisał(a):  
(02/07/2019 06:00 PM)misio232 napisał(a):  Mam jedno pytanie kazan ty te modele robisz w blender scs ? Bardzo ładne prace <3
w blenderze robię

A "na mieście" ludzie powiadają, że modele to dobre można tylko w zmodzie i 3dsie robić a tu proszę obalasz teraz pewnie niektórym światopogląd :E



Ps. misio232 nie ma znaczenia w czym się robi modele bo w każdym programie można zrobić to samo i tak samo dobrze (wszystkie programy do tworzenia modeli pod względem funkcjonalności są bardzo podobne) i jedynie jest kwestia kto w jakim się dobrze będzie odnajdował Tongue

Okej dzięki na odpowiedzi.


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 03/07/2019 01:16 PM

(02/07/2019 08:16 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  
(02/07/2019 08:08 PM)kazan1234 napisał(a):  
(02/07/2019 06:00 PM)misio232 napisał(a):  Mam jedno pytanie kazan ty te modele robisz w blender scs ? Bardzo ładne prace <3
w blenderze robię

A "na mieście" ludzie powiadają, że modele to dobre można tylko w zmodzie i 3dsie robić a tu proszę obalasz teraz pewnie niektórym światopogląd :E


Ps. misio232 nie ma znaczenia w czym się robi modele bo w każdym programie można zrobić to samo i tak samo dobrze (wszystkie programy do tworzenia modeli pod względem funkcjonalności są bardzo podobne) i jedynie jest kwestia kto w jakim się dobrze będzie odnajdował Tongue
No niestety, nie tylko w 3dsie da się robić dobre modele Szczerbol


RE: szpachlarz Kazan - PLAYER - 03/07/2019 05:38 PM

(07/05/2019 09:56 PM)kazan1234 napisał(a):  
Działam dalej z firaneczką, tuningu trochę jest ale nie będę pokazywał bo by chyba strony zabrało. Zrobiłem każdy możliwy wariant tylnych drzwi, można sobie wybrać jakie mają być zawiasy, drzwi tylne, przednia ściana, sufit, ta narzuta z przodu, mocowania w narzucie, listwe na kable, ten przedni i tylny filar czy co to jest. Jeszcze trochę co do tuningu mam w planach ale to z czasem Big Grin (Wiem, odbicia na firance)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
fajna ale tył naczepy nie jest za wysoki? czy mi się zdaje? a tak 9.5/10


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 03/07/2019 05:41 PM

(03/07/2019 05:38 PM)filipiaaczeq napisał(a):  
(07/05/2019 09:56 PM)kazan1234 napisał(a):  
Działam dalej z firaneczką, tuningu trochę jest ale nie będę pokazywał bo by chyba strony zabrało. Zrobiłem każdy możliwy wariant tylnych drzwi, można sobie wybrać jakie mają być zawiasy, drzwi tylne, przednia ściana, sufit, ta narzuta z przodu, mocowania w narzucie, listwe na kable, ten przedni i tylny filar czy co to jest. Jeszcze trochę co do tuningu mam w planach ale to z czasem Big Grin (Wiem, odbicia na firance)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
fajna ale tył naczepy nie jest za wysoki? czy mi się zdaje? a tak 9.5/10

Nie jest


RE: szpachlarz Kazan - Ajgol3 - 03/07/2019 06:49 PM

filipiaaczeq, możesz przestać cytować całe relację? to co chcesz napisać napisz na dole a nie cytujesz całą relację. Użytkownik Drax też ci zwracał uwagę, lecz nie dotarło do ciebie.


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 06/07/2019 07:28 PM

Lecimy dalej z tematem kassbohrer. Zrobiłem zawieszenie tak aby z daleka ładnie wyglądało i przypominało osie BPW, w sumie wyszło 14 tyś trisów na trzy osie, więc w porównaniu do wieltonki to niebo a ziemia Tongue Dorobiłem brakujące rzeczy, dodałem obrysy, więc jedyne co mi zostało to wypalić AO i wrzucić do gry Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: szpachlarz Kazan - Ajgol3 - 06/07/2019 08:31 PM

Fajne robisz modele. Fajowa robota Wink


RE: szpachlarz Kazan - Michal_Z_gno - 06/07/2019 11:41 PM

Takie detale to aż chcę się podziwiać Smile


RE: szpachlarz Kazan - michalz - 07/07/2019 12:01 AM

Widać kunszt w Twych pracach Smile