eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Skiny do ETS 2 (/forum-122.html)
+----- Dział: Skiny na Naczepy (/forum-344.html)
+----- Wątek: [ETS2] Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) (/thread-44049.html)



Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) - Jakub1994 - 15/06/2017 09:32 PM

PKS GDAŃSK OLIWA SA

Wersja gry: 1.27.X.X
Autor: Jakub1994

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Witam wszystkich serdecznie, dziś oddaje w wasze ręce skina PKS Gdańsk Oliwa na naczepę Krone Mega Liner autorstwa EdekLs i Borsuka.
Jest to mój pierwszy skin, może komuś się przyda, jeśli znajdą się osoby zainteresowane moją pracą, to pojawią się kolejne skiny.
Do pliku dodaje instrukcje, jeśli ktoś by nie wiedział.
Wszelkie błędy proszę zgłaszać na pw.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) - PowerLight - 09/08/2017 11:34 AM

Mógłbyś powiedzieć, gdzie znaleźć plik "vehicle" w folderze z grą, aby podmienić pliki od Ciebie?


RE: Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) - Jakub1994 - 17/08/2017 05:21 AM

(09/08/2017 11:34 AM)PowerLight napisał(a):  Mógłbyś powiedzieć, gdzie znaleźć plik "vehicle" w folderze z grą, aby podmienić pliki od Ciebie?
Plik vechicle nie znajduje się w żadnym folderze z grą, tylko w twoim modzie.
Twoja naczepa znajduje się w folderze mod... Musisz ją otworzyć programem WinRAR, następnie otwieraj kolejno foldery tak, jak jest podane w instrukcji, czyli: vehicle/trailer_eu/krone/firanka_mega. Wrzuć te dwa pliki z rozszerzeniem DDS do ostatniego folderu, zapisz na bez kompresji i to wszystko.
Skin działa tylko na naczepie Krone Mega Liner autorstwa EdekLs i Borsuk, dostępnej tutaj na forum, odsyłam do strony http://etrucks.pl/thread-42998.html


RE: Skin PKS GDAŃSK OLIWA SA (Krone Mega Liner) - przemus79 - 17/11/2017 09:00 PM

witam.... nie mogłem zrobić wg instrukcji ... Sad