eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Assurer - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Assurer (/thread-44056.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Assurer - Szymon500 - 30/07/2018 08:25 PM

Siemanko, jak ktoś śledzi temat, to już pewnie wie, że latam u Domina. Jakoś świeżak dostałem równie świeże auto jakim jest Scania R nowej generacji o mocy silnika 450 koni mechanicznych. Fajne, wygodne autko, tylko kabina troszkę mała na moje szerokie i wysokie ciało :E Mam dla was kilka pstryczków z traski na Hiszpanie, obecnie stoję na parkingu, oczywiście płatnym, szef nie oszczędza na bezpieczeństwie składu jak i kierowcy. Pozdro, niedługo kolejne fotki. Liczę na komentarze! Smile

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Assurer - Kamil - 30/07/2018 10:35 PM

Witam!

Nie robiłem dla Was relacji z powrotu do Polski bo szczerze mówiąc nie miałem po prostu czasu ostatnio. Trasa to też nic szczególnego, ładunek do Bydgoszczy - 12 palet i po drodze zahaczyłem o Łódź, gdzie zostawiłem 10 palet chemii, więc nawet całego auta nie miałem załadowanego. Wiadomo, cieszyłem się, że wracam do domu, że będę mógł odpocząć. No i wymienić te cholerne opony z tyłu. Na bazie byłem około 24, zostawiłem auto i pojechałem do domu. Umówiłem się z Dominikiem na następny dzień na tą wymianę gum, jednak gdy się spotkaliśmy to zamiast brać się do roboty prezes dał mi kluczyki do nowiutkiej Scanii R450 nowej generacji. Razem z Norbertem zrobili mi niespodziankę, bo gdy ja byłem w trasie, Dominik odebrał z salonu auto a Norbi poleciał do Wielunia po nową naczepę. No ucieszyłem się, że dostaję w swoje ręce taką maszynę, ale jak zobaczyłem cały zestaw spięty to szczena mi opadła. Sami zobaczcie, jak się prezentuje już po tym, jak się do niej wprowadziłem Wink Nie wiem jeszcze gdzie polecę w pierwszą trasę bo aktualnie tydzień w domu, ale mam nadzieję, że gdzieś, gdzie będę mógł ją przetestować Big Grin

Image

Image

Image


To nie wszystko!

Dominik poinformował mnie również, że oficjalnie zostałem kierownikiem firmy, a co za tym idzie moim zadaniem jest zarządzanie kadrą, oraz wprowadzanie zmian i nowości do firmy, po konsultacji z prezesem rzecz jasna :E To oznacza, że w najbliższym czasie możecie spodziewać się sporych nowości w Assurerze, głównie związanych z taborem, lecz to nie wszystko, tylko tyle mogę Wam zdradzić. Zaczniemy coś działać dopiero po moim powrocie, ponieważ w środę jadę w trasę do Włoch i mam wolne do soboty. Pilnie potrzebujemy kierowców, jeśli ma to wszystko funkcjonować. Zwolniła się Scania Streamline którą jeździłem do tej pory (opony wymienione :E ), i aktualnie na nią szukamy kierowcy. Więcej miejsc pracy pojawi się już po nowościach Wink Wrzucam ponownie ofertę i zapraszam do składania podań do mnie w wiadomości prywatnej !

Image



RE: Assurer - Michal_Z_gno - 30/07/2018 11:12 PM

Trochę więcej zielonego koloru mogłoby się znaleźć na kabinie ale tak jak jest też nie jest źle.


RE: Assurer - Kurdianeł - 31/07/2018 08:50 AM

Noo ładnie ci wyszła ta Scania. Czekam na jakieś fotki z jej udziałem :E


RE: Assurer - Ealfdus - 31/07/2018 10:36 AM

Super, że ci się podoba! Zostawiłem ci mały prezencik w kabinie... Big Grin


RE: Assurer - EuropeanTrucker - 31/07/2018 12:56 PM

Siadła ta Scania Big Grin


RE: Assurer - Szymon500 - 31/07/2018 10:55 PM

Czas pracy nie pozwolił dokończyć rozpiski, więc jutro widzimy się z relacją, bajo! Smile

Image



RE: Assurer - Ealfdus - 31/07/2018 11:25 PM

Klimacik Wink


RE: Assurer - Szymon500 - 02/08/2018 08:25 AM

Siema, dziś niestety bez opisu, bo nie mam weny twórczej, ale trochę fotek więcej za to mam, obecnie jestem na powrocie do ojczyzny, a tam na bazie czeka na mnie jakiś prezencik do Anki Tongue Pozdro

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Assurer - Wojciech V8 - 02/08/2018 08:37 AM

czemu te zdjęcia są kwadratowe?