eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Assurer - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Assurer (/thread-44056.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Assurer - Kamil - 12/08/2018 12:46 PM

Siemka! Dawno nic tu nie wrzucałem, a to dlatego, że byłem cały czas w trasie. Mam nadzieję, że wybaczycie :E





[PL] Bydgoszcz ---------------------------> [B] Bruksela
Odległość: 1021 km
Towar: Meble
Masa: 16t

Do nowego auta wprowadziłem się już na dobre. Pozwoziłem resztę gratów bo miałem wolny tydzień i poukładałem sobie wszystko w kabinie tak jak ma być. Odpocząłem, powysypiałem się i w niedziele przy porannej kawie i papierosie Kuba przywitał mnie takim smsem.

Image

Poogarniałem trochę w domu i po południu pojechałem zrobić zakupy na trasę. Spakowałem się i położyłem wcześniej spać. Z samego rana ruszyłem pod wskazany adres na załadunek. Trochę pobłądziłem na strefie bo nie mogłem znaleźć magazynu, ale popytałem trochę i jakoś trafiłem. Na firmie już czekali na mnie, towar był gotowy, więc tylko drzwi otworzyłem, cofnąłem pod rampę i zaczęli ładować. Około 10 miałem już w ręku podbitą CMRke i mogłem ruszać. Trasa była zwyczajnie nudna. Jedynie droga do granicy ratowała to wszystko, bo po naszych terenach zawsze lubiłem jeździć. Ciągle autobahn i autobahn a po bokach pola. Dopiero w Belgii zaczęło robić się ciekawie. Na 45' u Niemca musiałem wymienić żarówkę od stopu w naczepie bo już się spaliła. Nowa naczepa :E Zdążyłem jeszcze tylko coś zjeść i ruszać dalej. Znaleźć parking na 9tke jak zwykle był problem. W końcu jakiegoś dzikusa znalazłem i się tam wcisnąłem. No ale za to spanie "na czujke" żeby towaru nie ukradli. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca i wyspany mogłem cisnąć prosto do miejsca rozładunku. Po drodze zahaczyłem o stacje, żeby kupić jakąś zapiekankę, fajki no i kawkę. W Belgii postałem trochę w korkach na zjeździe do Brukseli bo były jakieś remonty i wahadło. Koniec końców zajechałem pod firmę, zasuwam elegancko z CMRą na szlaban, a tam mi gościu mówi, że nie ma takiego numeru awizacji. No kur.. Zawrota do auta, od razu telefon do spedytorki, żeby podzwoniła i wyjaśniła. Okazało się, że w zleceniu wysłała mi zły numer awizacji. Za chwilę miałem już właściwy i mogłem wjeżdżać od razu pod rampę. Chociaż tyle, że w tej trasie nie musiałem stać w żadnych kolejkach. Dałem znać Kubie, że czekam na kolejne zlecenie, a ja aktualnie rozładowany wyjeżdżam z firmy na jakiś parking. No i to na tyle, dzisiaj taki opis mocno ogólny, bo trasa serio nudna a ja totalnie bez weny akurat. Następna będzie lepsza mam nadzieję Big Grin Trzymajcie się!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Assurer - Jaszczur - 12/08/2018 02:20 PM

Jezu raz się człowiek machnął zamiast 16 wpisał 26 i wielkie mi halo Wykrzyknik Big Grin


RE: Assurer - BMW E46 - 12/08/2018 03:00 PM

Kozackie fotki Smile


RE: Assurer - dexteros - 12/08/2018 03:04 PM

Lodzio miodzio. Będę częściej zaglądał Smile


RE: Assurer - czarek332211 - 12/08/2018 05:37 PM

Jest dobrze szef Big Grin


RE: Assurer - Szymon500 - 12/08/2018 05:43 PM




Siema, dziś foteczki z trasy na Francje. Niestety dziś bez opisu bo zaraz wyjeżdżam. Napiszę tylko krótko kilka rzeczy. W trakcie trasy w Scani stukło mi 5 tysięcy kilometrów, były to bezawaryjne kilometry z czego bardzo się cieszę, oby więcej ich było. Aktualnie lecę w kierunku ojczyzny i biorę urlop. Wyjeżdżam z rodziną na tygodniowe wakacje. Macie fotki i komentujcie, jak możecie zauważyć znów zacząłem bawić się z obróbką zdjęć, moim zdaniem wyszło teraz całkiem przyzwoicie, zresztą sami oceńcie Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Assurer - Dominiko - 12/08/2018 08:50 PM

No no chłopaki, postaraliście się Wink


RE: Assurer - MrNasKi - 12/08/2018 08:52 PM

Widzę że kolega z Kołobrzegu ? ;d


RE: Assurer - Michal_Z_gno - 12/08/2018 11:29 PM

Ostatnia fotka jak dla mnie wyszła najładniejsza.


RE: Assurer - Paweł - 13/08/2018 10:01 AM

Relacje sztosik chłopaki!