eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pytanie. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Pytanie. (/thread-44190.html)



Pytanie. - Teddy PL - 05/07/2017 12:49 PM

Po tym jak rozpakowałem base.scs zastanawia mnie jedno do czego służy folder "automat" i czym można otworzyć te pliki z końcówką .mat które są zawarte w tych folderach np. "4b" Pytajnik


RE: Pytanie. - Teddy PL - 05/07/2017 01:06 PM

A jakie ma zastosowanie ten folder np w pacze na dodatkowy Ruch AI, ponieważ zauważyłem że w niektórych modach na ruch jest ten folder a w niektórych go nie ma i mod działa zarówno bez tego foldera i z nim.


RE: Pytanie. - Teddy PL - 05/07/2017 01:34 PM

Ok Dzięki. Smile

Mam jeszcze tylko jedno pytanko tak z innej beczki.

Czy znasz kogoś kto potrafiłby przerobić mod z Ats-a do Ets 2 i mógłby mi wytłumaczyć jak to zrobić, bo próbowałem sam kombinować ale jak zwykle mnie to przerosło i już nie mam pojęcia co robię nie tak Pytajnik

Lub też chciałbym przenieść trochę ameryki do Ets-a mam na myśli ruch AI, oczywiście nie cały tylko niewielką część, ale też nie wiem jak to zrobić.

Próbowałem bazując się na modzie "Altered traffic from ATS for the ETS", ale ja chciałbym żeby mod był samodzielny i nie podmieniał oryginalnego ruchu i był kompatybilny z moją wersją gry i z innymi modami na ruch AI.


RE: Pytanie. - Teddy PL - 05/07/2017 02:06 PM

A możesz mi powiedzieć (jeżeli możesz tak oficjalnie tu) lub dać namiary w PM do tych magików Pytajnik


RE: Pytanie. - Teddy PL - 05/07/2017 03:44 PM

Dzięki. Smile