eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pytanko(Węzły) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-277.html)
+---- Wątek: Pytanko(Węzły) (/thread-44341.html)



Pytanko(Węzły) - tlk441 - 23/07/2017 09:43 AM

Siema, Chcę się trochę nauczyć jak robić wiadukty/Węzły Tak jak Robią Autorzy ProMods. potrzebuję porad jak i co mam zrobić, Ponieważ tworzę Nową modłułową mapę polski. a Chciałbym porad jakich prefabów używać lub Obiekty.
Proszę o pomoc i liczę na szybką odpowiedź
pozdrawiam gorąco

p.s
Jeżeli ktoś się tu znajdzie w tym temacie i Ogarnie jakich prefabów, Wartości potrzebuję to tak
dzięki


RE: Pytanko(Węzły) - Misiek - 23/07/2017 10:39 AM

Promods używa swoich prefabów. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest tworzenie swoich lub korzystanie od scs'u


RE: Pytanko(Węzły) - tlk441 - 23/07/2017 12:43 PM

(23/07/2017 10:39 AM)FKS Stal Mielec napisał(a):  Promods używa swoich prefabów. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest tworzenie swoich lub korzystanie od scs'u

Wolę tworzyć Realistyczne Węzły A nie takie od SCS. takie realistczne Węzły. czyli jakie prefaby mam używać?


RE: Pytanko(Węzły) - RadolSzczecin - 23/07/2017 01:30 PM

Jeżeli o takie coś pytasz, to znaczy że Twoja wiedza związana z edytorem jest na minimalnym poziomie.
Dlaczego?

Pytasz jakie prefaby używać - a chcesz robić podobnie jak promods, więc zamiast ktoś Ci tu długo wyjaśniać i pokazywać to chyba lepiej użyć samemu edytora i podgladnąć co i jak i z czego.
Skoro jeszcze nie wpadłeś na ten pomysł to znaczy niestety iż ta Twoja mapa będzie powstawać w WIELKICH bólach.
Do takiej mapy trzeba mieć edytor opanowany od 'a' do 'z'
a Ty, że tak napisze w przenośni - chyba dopiero uczysz się alfabetu.