eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Fiat Bravo II 1.9 MultiJet (/thread-44401.html)



Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - eRKaZet - 31/07/2017 10:24 PM

Chciałbym przedstawić mój samochód, którym jeżdżę od kwietnia 2016. Wcześniej posiadałem Renault Megane I z 99 roku.

Marka: Fiat
Model: Bravo 2 generacji
Rok produkcji: 12.2007
Silnik: 1.9 MultiJet (diesel), fabrycznie 120KM, obecnie 165
Przebieg: 107 000km
Wyposażenie: ABS, ASR, 6x air bag, el. przednie szyby i lusterka, klimatyzacja, klimatyzowany schowek pod podłokietnikiem, pakiet Sport, system Blue&Me, sterowanie multimediami z kierownicy, itp.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Samochód ma przebieg 107 tys. km (przy zakupie 91,5k km), jestem drugim właścicielem. Historia serwisowa prowadzona do przebiegu 90k km - 1 właściciel zarejestrował samochód na firmę, do 50k km serwisował Bravo w ASO Fiata, następnie w prywatnym warsztacie wyspecjalizowanym we włoskich samochodach. Wymieniłem w nim tylko olej, filtry, kompletny rozrząd, tarcze i klocki na obu osiach oraz sworznie wahaczy przednich. Choruję na Citroena C5 II kombi, ale na to muszę poczekać jeszcze kilka lat.


RE: Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - Deczor - 01/08/2017 07:49 AM

Piękny Fiat, widać że zadbany, słyszałem że Fiat robi jedne z najlepszych silników Diesla, co do C5 też mi się marzy jeździłem 1 i 2 generacją i powiem że fantastyczne auta.


RE: Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - eRKaZet - 01/08/2017 11:48 AM

Ten silnik jest tak samo wytrzymały jak pierwsze 1.9 TDI, bez problemu robi pół miliona kilometrów do poważniejszego remontu, u mnie jest ledwo dotarty Wink


RE: Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - Perkins - 08/08/2017 08:53 PM

(01/08/2017 11:48 AM)eRKaZet napisał(a):  Ten silnik jest tak samo wytrzymały jak pierwsze 1.9 TDI, bez problemu robi pół miliona kilometrów do poważniejszego remontu, u mnie jest ledwo dotarty Wink

1.9 TDI docierały się dopiero przy 500tyś. Więc nie taki dotarty, jeśli są jak VAGowski silnik. :E


RE: Fiat Bravo II 1.9 MultiJet - eRKaZet - 24/02/2019 01:12 PM

Temat można zamknąć, 29 września zmieniłem Fiata na inny samochód.