eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wojciech V8 - fotoalbum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Wojciech V8 - fotoalbum (/thread-44490.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skakanką po Europie :) - kacperek - 22/08/2017 11:26 PM

DHL NA GABARYTACH XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 23/08/2017 07:24 AM

(22/08/2017 11:26 PM)elson. napisał(a):  DHL NA GABARYTACH XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

XD Kiedyś się pobawię z nowym skinem. Wziąłem pierwsze lepsze. Smile


RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 24/08/2017 08:14 AM

Image

Image

Image



RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 01/09/2017 12:51 PM

Image

Image



RE: Skakanką po Europie :) - Wawrzyn5252 - 01/09/2017 02:55 PM

8x4 do firanki, bosz. Dać tylko konfigurację pojazdów i wychodzą jakieś ulepy...


RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 01/09/2017 03:04 PM

(01/09/2017 02:55 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  8x4 do firanki, bosz. Dać tylko konfigurację pojazdów i wychodzą jakieś ulepy...

Cytat:Sposob na dobry zestaw:
-model scsowy, no a jak inaczej :E
-lampki lampki, halogeny!1!11!!1
-a machnijmy jakiegos skina zeby jakos realniej sie zrobilo, ciul z tym ze takiego nawet w realu nie ma
-no i napisy biale na kolach :E
-dajmy wszystko w chromie, taki italian stajl

Upierdliwy jesteś jak cholera.


RE: Skakanką po Europie :) - Wawrzyn5252 - 01/09/2017 03:22 PM

Wyrażam swoją opinię do czego mam prawo Wink Wolność słowa to jest. A jak mi się nie podoba to czemu miałbym tego nie napisać?


RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 01/09/2017 03:46 PM

(01/09/2017 03:22 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Wyrażam swoją opinię do czego mam prawo Wink Wolność słowa to jest. A jak mi się nie podoba to czemu miałbym tego nie napisać?

Kubuśu, jeśli to nazywasz opinią to nic, tylko pogratulować. Nic na temat zdjęć, napisałeś że ciężarówka jest do bani, bo Tobie się nie podoba.

-model scsowy, no a jak inaczej :E
A co jest w nich złego?
-lampki lampki, halogeny!1!11!!1
Sam fotografujesz choinki.
-a machnijmy jakiegos skina zeby jakos realniej sie zrobilo, ciul z tym ze takiego nawet w realu nie ma
Brzydki, bo nie prawdziwy?
-no i napisy biale na kolach :E
Lepiej jakieś głośne, z małą przyczepnością, nie?

Przychodzisz tu, aby napisać że brzydkie. Nie podpowiesz co można zmienić. Pewnie Cię to bardzo satysfakcjonuje.
Szkoda słow...


RE: Skakanką po Europie :) - Wawrzyn5252 - 01/09/2017 04:00 PM

Dobra.
1. Nie mieszaj fotografii z ETSem
2. Modele SCSowe są do dupy, wystarczy popatrzeć na proporcje, interiory, który niezbyt zgadzają się z realem.
3. Jak już się bierze skina z DLa jakiejś realnej firmy i odwzorowuję się go to nie lepiej się przyłożyć i poszukać głębiej i znaleźć coś ciekawego albo chociaż zrobić to lepiej? A skiny paintowe nie wyglądają jakoś cudnie. Pewnie gdybym dał ci do wyboru to wybrałbyś na 99% skin lepszy
4. W ETSie wg. mnie nie mają znaczenia te cyferki i "statystyki" opon, nie czuć różnicy. Poza tym nie muszą to być białe napisy, zawsze możesz pokolorować je na szaro/czarno tak jak zwykle w realu jest

A co do zmian, to nie wiem czy wiesz ale auta z osiami 8x4 są wykorzystywane do transportu ciężkich oraz dużych gabarytów. Co do firanek to firmy decydują się na 4x2 albo 6x2 (albo 4). Nie nawalaj tyle lampek, bo wtedy to wieśniacko wygląda. Pewnie napiszesz teraz, że to jest gra a nie real ale jak już się coś tworzy to, żeby to miały ręce i nogi a nie Wink


RE: Skakanką po Europie :) - Wojciech V8 - 01/09/2017 04:25 PM

(01/09/2017 04:00 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Dobra.
1. Nie mieszaj fotografii z ETSem
2. Modele SCSowe są do dupy, wystarczy popatrzeć na proporcje, interiory, który niezbyt zgadzają się z realem.
3. Jak już się bierze skina z DLa jakiejś realnej firmy i odwzorowuję się go to nie lepiej się przyłożyć i poszukać głębiej i znaleźć coś ciekawego albo chociaż zrobić to lepiej? A skiny paintowe nie wyglądają jakoś cudnie. Pewnie gdybym dał ci do wyboru to wybrałbyś na 99% skin lepszy
4. W ETSie wg. mnie nie mają znaczenia te cyferki i "statystyki" opon, nie czuć różnicy. Poza tym nie muszą to być białe napisy, zawsze możesz pokolorować je na szaro/czarno tak jak zwykle w realu jest

A co do zmian, to nie wiem czy wiesz ale auta z osiami 8x4 są wykorzystywane do transportu ciężkich oraz dużych gabarytów. Co do firanek to firmy decydują się na 4x2 albo 6x2 (albo 4). Nie nawalaj tyle lampek, bo wtedy to wieśniacko wygląda. Pewnie napiszesz teraz, że to jest gra a nie real ale jak już się coś tworzy to, żeby to miały ręce i nogi a nie Wink

Faktycznie - ciężko byłoby napisać to od razu.