eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapa do ETS (bez DLC France) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Mapa do ETS (bez DLC France) (/thread-44509.html)

Strony: 1 2


Mapa do ETS (bez DLC France) - DziksonPL - 16/08/2017 01:10 PM

Witam!

Czy istnieje jakaś dobra mapa bez DLC Viva La France (mam DLC Scandinavia i Going East) na wersję 1.27.x? Co polecacie?


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - Teddy PL - 16/08/2017 02:27 PM

Polecam Rus mapę v1.7.2, PJIndo map v2.1 i TSM v6.6.6, co do TSM nie mam pewności czy bez DLC Francji działa.


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - DziksonPL - 16/08/2017 03:15 PM

(16/08/2017 02:27 PM)Teddy PL napisał(a):  Polecam Rus mapę v1.7.2, PJIndo map v2.1 i TSM v6.6.6, co do TSM nie mam pewności czy bez DLC Francji działa.

Właśnie TSM już nie działa bez Francji :c


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - Teddy PL - 17/08/2017 03:53 AM

No widzisz nie miałem pewności.
Ja osobiście też nie bawię się w jakieś inne duże mapy po za tymi co Ci wymieniłem, ponieważ teraz mapy dużo ważą i prawie nie mam miejsca na dysku(dochodzą do tego jeszcze kilka innych małych modów co po łącznej wartości też trochę zajmują Tongue)musiałbym zrezygnować z jednej mapy żeby pograć sobie na drugiej lub zrezygnować z dużej ilości innych małych modów.Undecided


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - van-reiv - 12/11/2017 08:59 PM

(16/08/2017 02:27 PM)Teddy PL napisał(a):  Polecam Rus mapę v1.7.2, PJIndo map v2.1 i TSM v6.6.6, co do TSM nie mam pewności czy bez DLC Francji działa.

Jestem początkujący, zatem plz o wyrozumiałość. Sporo czytam co i jak łączyć w ETS'ie ale sporo tej wiedzy na raz jest... Czy mapy wymienione przez Ciebie działają bez ProModa? Druga sprawa czy można je znaleźć gdzieś tutaj? (proszę o ewentualne linki).
Ja mam ETS2 + DLC Going East - coś z map mogę dołożyć bez Skandynawi?


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - Teddy PL - 13/11/2017 02:35 PM

(12/11/2017 08:59 PM)van-reiv napisał(a):  
(16/08/2017 02:27 PM)Teddy PL napisał(a):  Polecam Rus mapę v1.7.2, PJIndo map v2.1 i TSM v6.6.6, co do TSM nie mam pewności czy bez DLC Francji działa.

Jestem początkujący, zatem plz o wyrozumiałość. Sporo czytam co i jak łączyć w ETS'ie ale sporo tej wiedzy na raz jest... Czy mapy wymienione przez Ciebie działają bez ProModa? Druga sprawa czy można je znaleźć gdzieś tutaj? (proszę o ewentualne linki).
Ja mam ETS2 + DLC Going East - coś z map mogę dołożyć bez Skandynawi?

Zacznijmy od tego jaką wersję gry posiadasz Pytajnik
Czy masz tak jak kolega wyżej 1.27.x czy najnowszą 1.28.x czy może starszą wersję.
Ogólnie Rusmap i PJIndo map działają bez Promoda.


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - van-reiv - 13/11/2017 05:59 PM

(13/11/2017 02:35 PM)Teddy PL napisał(a):  Zacznijmy od tego jaką wersję gry posiadasz Pytajnik
Czy masz tak jak kolega wyżej 1.27.x czy najnowszą 1.28.x czy może starszą wersję.
Ogólnie Rusmap i PJIndo map działają bez Promoda.

Moja wersja to 1.28.1.3s Smile czyli chyba najnowsza.
Teraz po kolei i spokojnie ... Rusmap to Rosja tak? Czym z kolei jest PJIndo - to Indie jak dobrze kojarzę?
Druga sprawa co daje w ogóle ProMod? Jakiego polecasz i czy warto?


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - Aal - 13/11/2017 07:35 PM

Najnowsza to 1.28.x Smile Rusmap dodaje cześć Rosji i Białorusi, własnie lecę z Poznania do Smolenska... Swoja droga istnieje jakaś rozbudowana mapa PL dla wersji 1.28.x, która nie wymaga ProMod'a i Viva La France


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - Teddy PL - 14/11/2017 05:27 PM

@van-reiv
Tak Rusmap dodaje na wschodzie 12 miast w Białorusi i 38 Rosji.
PJ INdo map tak to są Indie.
ProMod dodaję bardzo dużo nowych terenów, miast i państw.
Tutaj dokładnie opisane jakie:

https://www.promods.net/compat.php

tylko niestety aby mieć PM musisz niestety posiadać wszystkie DLC mapowe.

Czy warto odpowiedź jest prosta tak warto sobie ściągnąć PM, bo bądźmy szczerzy po dłuższym czasie sama podstawka z DLC Skandynawia i GoingEast powoli się zaczyna nudzić.
Polecam PM 2.20+PR 2.0+Rusmap 1.7.4 i myślę że z tym zestawem map nie będziesz się nudził w Ets-ie.
Oczywiście są jeszcze inne zestawy map, ale do większości są wymagane 3 DLC mapowe.

@Aal
Nie jestem pewien w 100% ale możliwe że Great Poland nie wymaga DLC francji i PM, musisz sprawdzić.


RE: Mapa do ETS (bez DLC France) - van-reiv - 15/11/2017 04:42 PM

Dzięki Teddy PL za szczegółowe wyjaśnienie Smile
Co do dodatków DLC to jeszcze nie pora na nie - chcę ogólnie poznać grę. Podejrzewam jednak, że wcześniej czy później dołączą do podstawy z GE.

Mam jeszcze jedno pytanko... co bym głupio nie dopytywał co które skróty oznaczają - jest gdzieś jakiś "słownik" terminów o skrótów do ETS2? Bo polecasz PM 2.20+PR 2.0+Rusmap 1.7.4, gdzie RusMap i PR już ogarniam, tak PR nie wiem co znaczy - nie chcę wyjść na ignoranta, bo zawsze staram się znaleźć odpowiedź, ale nakierowanie mnie (i może nie tylko) do jakiegoś tematu z objaśnieniem wyrażeń byłoby pomocna.
Dzięki i piona !