eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warsztat PolMeda - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Warsztat PolMeda (/thread-44754.html)



Warsztat PolMeda - PolMed - 13/09/2017 09:20 PM

Witam Was serdecznie,

Ostatnim razem zainteresowałem się tworzeniem skinów do ETS2. Ogólnie to od dłuższego czasu tworzę przeróbki oraz modele do wielu gier (np. Emergency 4, GTA SA, Farming Simulator 15/17 itp). Tym razem na celownik wziąłem Euro Truck Simulator. Poniżej dwa początkowe projekty. 

1. Motyw z Mrocznego rycerza:

Image

Image

Image

2. Motyw górzysty:

Image

Image

Image

Tak jak wspomniałem, są to moje pierwsze skiny do ETS 2 dlatego chętnie poznam wasze zdanie oraz wezmę pod uwagę rady, opinie i komentarze Smile
Pozdrawiam, 
PolMed 


RE: Warsztat PolMeda - Michal_Z_gno - 13/09/2017 09:33 PM

W motywie górzystym wszystko jest ładnie zgrane w całość więc jest OK.
A co do pierwszego skinu to też jest niczego sobie.


RE: Warsztat PolMeda - PolMed - 13/09/2017 09:50 PM

Dzięki Smile trochę roboty było z tymi górami (zwłaszcza kabina), ale ostatecznie dało radę Smile Myślę jaki teraz motyw zrobić Smile


RE: Warsztat PolMeda - Kamil - 13/09/2017 10:00 PM

Ogólnie fajnie by było jakbyś wykonywał coś takiego na modelach z dl, typu Scania od RJL, bo na tą SCS patrzeć nie mogę, tak jak na naczepy, naczepa jakaś Borsukowa, typu Wielton Mega, Schmitz itp. Wszystko masz w dziale z modyfikacjami. Motywy ogólnie bardzo fajnie, i mimo że nie jestem fanem takich malowań, zwłaszcza z jakimiś rycerzami, wikingami itp, ale to z górami miłe dla oka.


RE: Warsztat PolMeda - PolMed - 13/09/2017 10:50 PM

Jutro popatrzę tutaj na forum, moze coś znajdę ciekawego do zrobienia Smile