eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy (/thread-44821.html)

Strony: 1 2


Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Lisiarz - 25/09/2017 05:54 PM

Po zamknięciu Tranzytu, wraz z Kordianem nie chcieliśmy kończyć naszej współpracy. Stwierdziliśmy, że stworzymy temat, w którym będziemy wrzucać swoje fotki z tras, jeżdżąc z tym samym typem ładunków. Na luzie, bez zobowiązań i nieoficjalnie. Żadnej VS, tylko wspólny temat. Gdy tak się zastanawialiśmy, z czym będziemy śmigać, ja odkopałem na dysku screeny mojej Scanii R. Stwierdziłem, że była świetna i powiedziałem - zreanimuję ją. Po dłuższym namyśle postanowiliśmy, że gabaryty będą odpowiednie.

Kilka zdań o mojej Scanii. Jest to wersja R730 w kabinie Topline. Wyposażona jest w 16-litrowy silnik V8 o mocy 730KM i generuje 3500Nm momentu obrotowego. Jednostka napędowa jest sprzężona z 12-sto stopniową, automatyczną skrzynią biegów Scania Opticruise, która przekazuje napęd na dwie tylne osie. Układ napędowy to 8x4/4. Scania Posiada dodatkową, podnoszoną oś skrętną.

Image

Image
A tutaj już załadowany, kierunek Paryż Big Grin

Image



RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Kurdianeł - 25/09/2017 06:00 PM

Hejooo :E

Tak jak nasz kochany Derpeł pisał, po zamknięciu Tranzytu zdecydowaliśmy się na dalsze kontynuowanie współpracy :E

Teraz żeby nie przynudzać powiem parę słów o mojej Scanii i przedstawię Wam jedną fotkę :E Otóż jest to Scania serii T, w kabinie Topline oraz podwoziu 6x4. Sercem mojej Anki jest 580-cio konny silnik V8 (może tyłka nie urywa, ale z gabarytami sobie radzi :E). Ściągnąłem ją z Norwegii, więc zostało mi tylko ją przerejestrować i można śmigać na podbój Europy Big Grin

Image



RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Kurdianeł - 29/09/2017 05:24 PM

Takie tam parę fotek... Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dziękuję, pozdrawiam :E



RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Lisiarz - 30/09/2017 02:24 PM

Wrocław (PL) -> Katowice (PL)

Wstałem parę minut po szóstej. Zjadłem śniadanie, potem szybki prysznic i wskoczyłem w ciuchy. O 6:00 wyjechałem z domu i podjechałem na bazę. Odpaliłem ją, podpiąłem naczepę i obszedłem zestaw dookoła, dla sprawdzenia. Wszystko cacy, można jechać. Gdyby ktoś pytał - mam zezwolenie na jazdę w dzień. Wbiłem dane do GPSa, ogień na tłoki i wio. Miałem na pusto jechać do Katowic, a tam w kamieniołomach mieli mi załadować jakiś kopalniany sprzęt na naczepę. Miałem z tym jechać do naszych południowych sąsiadów Czechów. Droga do samych Katowic minęła spokojnie. Wszędzie się zmieściłem :E Dawno na gabarytach nie latałem, ale skrętne osie w naczepie ułatwiają robotę i to bardzo. Po dotarciu do kamieniołomów polazłem do biura. Kazali mi zjechać na sam dół, ustawić się i czekać do dwudziestej. Załadunek gabarytu po zmroku - no ciekawe ciekawe. Wróciłem do Scanii, zjechałem i stanąłem tam gdzie kazali. No to teraz czekamy kilka godzin...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Paweł - 30/09/2017 04:02 PM

E no piknie <3


RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Kurdianeł - 30/09/2017 04:07 PM

HeartHeartHeart

Image



RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Michal_Z_gno - 01/10/2017 05:34 PM

Pogoda trochę widać niezbyt dopisała ale fotki wyszły udane Smile


RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Paweł - 01/10/2017 06:10 PM

Ładna Scania Smile


RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Volvo666 - 01/10/2017 06:36 PM

Fotki ładne ale zestaw d.. nie urywa :E


RE: Scaniami z gabarytami po drogach Ojropy - Kurdianeł - 01/10/2017 06:37 PM

(01/10/2017 06:36 PM)Volvo666 napisał(a):  Fotki ładne ale zestaw d.. nie urywa :E

Miło że się NIEpodoba :E