eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.0 - Bozo - 30/10/2017 11:52 AM

(30/10/2017 09:47 AM)Bart*28 napisał(a):  Ja korzystam jeszcze z połączenia od Promods, ponieważ zależy mi na węźle dróg 2 i 19 a poza tym mam pytanko, czy ktoś może mi podesłać zdjęcie Siedlec od PR ponieważ mam tam garaż i wolę wiedzieć jak to wygląda zanim zainstaluje nowe polaczenie.

Cofnij się do post-a #100 Smile


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Nelson - 31/10/2017 12:39 PM

Wasze Siedlce sie zmienily od wersji 2.16 ? Czy wyglądają tak samo ?
Ewentualnie co zrobić żeby mieć wasze Siedlce ?
Posiadam tylko PM i PR nie gram na rusmap.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - GELO1910 - 31/10/2017 04:43 PM

czy macie pomysł jak uruchomić grę z dodatkami
PM+PR+RM+SR

Mam ułożone pliki według pierwszego posta ale nie mam tych fixów nie mogę ich znaleźć ...

Błąd występuje po załączeniu moda southern region maps


RE: Poland Rebuilding 2.0 - rafaelcz82 - 31/10/2017 11:00 PM

(31/10/2017 04:43 PM)GELO1910 napisał(a):  czy macie pomysł jak uruchomić grę z dodatkami
PM+PR+RM+SR

Mam ułożone pliki według pierwszego posta ale nie mam tych fixów nie mogę ich znaleźć ...

Błąd występuje po załączeniu moda southern region maps

Wszystko jest podane na tacy w poście 73.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - skowson95 - 01/11/2017 12:46 AM

Piszę tutaj bo nie wiem gdzie dawać takie informacje Tongue
Chłopaki, chciałem wam podziękować. Mapa jest przegenialna! Mistrzostwo świata! Ciesze się niezmiernie, że mogłem w nią pograć.
Niestety grając w pewnym momencie wywaliło mnie do pulpitu ukazując run time error. Za 2 razem to samo, więc pojechałem inną trasą. Dopiero za 3 razem gra przepuściła mnie dalej. Moglibyście to sprawdzić? Wrzucam screena z tym miejscem Wink
Image


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Sergey061 - 01/11/2017 05:27 AM

(01/11/2017 12:46 AM)skowson95 napisał(a):  Wrzucam screena z tym miejscem Wink
Image
Potrzebujesz loga gry w momencie wyjazdu


RE: Poland Rebuilding 2.0 - atak10001 - 01/11/2017 11:20 AM

Szczerze zostałem zawiedziony gdyż po pobraniu wszystkich modyfikacji i ułożeniu ich w sekcji ustawiania kolejności modyfikacj tak jak jest to przedstawiane gra za każdym razem się crashuje. Myślałem że skoro jest to przeznaczone pod pro modsa to nie będzie z tym żadnych problemów a tu klops. Jestem zawiedziony w tym momencie


RE: Poland Rebuilding 2.0 - yokk - 01/11/2017 12:00 PM

Ta cała mapa , szczerzę mówiąc , jest bardzo ładnie wykonana , dawno takiego arcydzieła od PR nie dostałem , dzięki wielkie za zrobienie mapy oraz pozdrawiam cały zespół! Big Grin


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Bozo - 01/11/2017 12:12 PM

(01/11/2017 11:20 AM)atak10001 napisał(a):  Szczerze zostałem zawiedziony gdyż po pobraniu wszystkich modyfikacji i ułożeniu ich w sekcji ustawiania kolejności modyfikacj tak jak jest to przedstawiane gra za każdym razem się crashuje. Myślałem że skoro jest to przeznaczone pod pro modsa to nie będzie z tym żadnych problemów a tu klops. Jestem zawiedziony w tym momencie

Z "fusów" Ci nie wywróżymy co masz "nie halo". Po crash-u wstaw game.log, to może cosik zaradzimy Wink


RE: Poland Rebuilding 2.0 - DIESIRAE - 01/11/2017 03:52 PM

Czołem i od razu do rzeczy Wink

Cytat:Niestety grając w pewnym momencie wywaliło mnie do pulpitu ukazując run time error. Za 2 razem to samo, więc pojechałem inną trasą. Dopiero za 3 razem gra przepuściła mnie dalej. Moglibyście to sprawdzić? Wrzucam screena z tym miejscem Wink

Cytat:Szczerze zostałem zawiedziony gdyż po pobraniu wszystkich modyfikacji i ułożeniu ich w sekcji ustawiania kolejności modyfikacj tak jak jest to przedstawiane gra za każdym razem się crashuje. Myślałem że skoro jest to przeznaczone pod pro modsa to nie będzie z tym żadnych problemów a tu klops. Jestem zawiedziony w tym momencie

Cytat:1. Wlot do Ostródy od strony Olsztyna - pierwsze światła, barwa czerwona, a pojazdy w ruchu AI pędzą przed siebie bez trzymanki Wink

Cytat:Dlaczego mnie wywala do pulpitu Pytajnik Zróbcie coś żeby normalnie działała każdemu Sad


itd.

Panie klops i inni Szczerbol błędy itp. zgłaszamy tutaj ;

http://etrucks.pl/thread-45008.html

żeby nie robić bajzluPatykiem_1


Wymagany koniecznie gamelog zwłaszcza w przypadku crashowaniaWykrzyknik


Cytat:Witam mam takie pytanie normalnie w Krakowie miałem dilera Mana teraz mam Mercedesa. Odblokowane miałem wszystkich 7 dilerów teraz zniknął mi z listy Man. Czy diler Mana został przeniesiony do innego miasta czy mi coś przez mody krzaczy?

W Krakowie nic nie było zmieniane podejrzewam od DLC GoingEast a więc możliwe, że coś tam jakiś mod pozmieniał gameloga wstawWykrzyknik

.............................................

Co do lagowania i innych nietypowych objawów to w 1 poście było wyraźnie napisane

Cytat:W dużych miastach w specyficznych warunkach atmosferycznych (pogoda ULTRA i obfite opady deszczu) oraz w godzinach szczytu ruchu AI możliwość lokalnych lagów gry (to jest loteria niezależna od nas, w razie "zapętlenia" gry zalecany zapis stanu i restart)WykrzyknikWykrzyknik

Nie mówiąc już o używaniu modów z głowąWykrzyknik (zwłaszcza mody jazzy są nieobliczalne z uwagi na to, że nie które użyte w nim ładunki "specjalne" czy Traffic AI a zwłaszcza autobusy (zdaje się, że mamy taki autobus jako model na mapę) są "ciężkie" czy np. maszyny rolnicze jako specjalne frachty (te modele na moje oko są wyciągnięte z "Farmingów" a to zupełnie inna gra, na inny silnik, inne wymagania inny limity tc itd. Jeżeli są to tylko konwerty na potrzeby ETSa to są one za ciężkie, ale to już musiałby się wypowiedziećktoś kto się zajmuje modelami).

Dlatego też pisane było aby używać tego co dało SCSWykrzyknik i testować mapę a potem dodawać mody z głową wtedy sami zauważycie ich wpływ na ogólne działanie gryWykrzyknik to daje możliwość optymalnego wyboru modów takich przy których komfort jest najwększy. Dodawanie wszystkiego na raz jest już Waszym ryzykiemTongue

to jedna sprawa a druga jest taka,

że faktycznie jest coś od jakiegoś czasu na rzeczy, (pomijając już fakt że przed lub po wydaniu DLC Francja SCS odciążyło CPU od obliczeń i zrzuciło je na GPU a więc posiadacze starszych kart graf. mogą najbardziej odczuć spadek komfortu gryWykrzyknik)
otóż 2dni przed wydaniem mapy miała miejsce mała aktualizacja plików wsadowych gry (co zmieniła trudno powiedzieć bo nie ma opisu w każdym bądź razie faktycznie gra potrafiła zlagować i to nawet w szczerym poluSzczerbol co nawet było powodem aby wstrzymac wydanie mapy w takim momencie kiedy nie znamy przyczyn. Ja byłem za wstrzymaniem wydania ale ekipa zadecydowała że puszczamyWink ). Takie rzeczy już się zdarzały, że w okolicy jakiegoś dużego DLC czy publicznej BETY gra zaczynała fiksować a właściwie mod mapy. O ile pamiętam DLC Skandynawia spowodowała, że całą optymalizację mapy trzeba było zrobić od nowaWykrzyknik Dlatego też na chwilę obecną nie robimy nic w kierunku okiełznania gry a czekamy na wydanie DLC, które jak okrzepnie powinno być stabilną najbardziej aktualną jej wersją Wykrzyknik


Zafiksowanie gry (jak ja to nazywam) z moich obserwacji zdarzyło mi sie również na samym np DLC Skandynawia i DLC Francja. Trudno powiedzieć czy wpływ na to miało równoczesne strumieniowanie radia, czy warunki pogodowe (wysokie/ultra) ale faktem jest, że scenariusz był zawsze bardzo podobny a mianowcie gra cisnęła bez zająknięcia aż do momentu odstawienia frachtu na miejsce przeznaczenia po czym po powrocie z menu do gry (po zejściu z przepraw promowych podobny efekt) zaczynało się fiksowanie gry w postaci spadku fps i permamentnego lagowania w każdym miejscu mapy (również terenów DLC)

Dlatego tez w 1 poście napisane jest, że w takim wypadku ratunkiem jest RESTART GRYWykrzyknik bo ona juz tak ma, że potrafi być bardzo nieobliczalnaBig Grin Wykrzyknik

i na koniec

Przed uruchomieniem gry, Dobrze jest wyłączyć wszelkie aplikacje, otworzone okna przeglądarek itd., wyczyścić jakimś programem Cashe, pamieć itd. bo ETS jest łasy na VM a tym jak wiemy zarządza SYSTEM OPERACYJNY i nie zawsze dobrze sobie z tym radziPatykiem_1

Nie piszę tutaj o wyłaczaniu pliku wymiany itp. (wtedy jest dostęp do całej pamięci RAM) i czy to coś zmieni/poprawi bo gra ma swoje wariacje i nie wiadomo nawet czy silnik nie ma napisanych jakichs ograniczeń żeby sobie z niej wpełni korzystaćTongue