eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.0 - 1PL-Scoot - 01/11/2017 10:04 PM

Witam
Niestety u mnie też mapa nie wczytuje się. Od kilku dni próbuję z ustawieniem kolejności plików w menadżerze ale niestety bez rezultatów.
Oto moje ustawienia:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

oraz log:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Michaleczeq - 02/11/2017 02:48 AM

A sprawdzałeś może kolejność podaną w #1 poście?
Jest tam taka jedna ważna rzecz - defy rusmap powinny być pod promodsem.

I jeszcze co do dilera. Kilka osób wysyłało mi i na FB wiadomości z prośbą/zapytaniem czy jest możliwość ustawienia tam mercedesa jako dilera tak jak jest to w realu, więc to zrobiłem. Jeżeli jest to jakiś wielki problem to można wrócić tam do mana, tylko pytanie czy i ile osób by tego chciało.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - 1PL-Scoot - 02/11/2017 05:17 PM

(02/11/2017 02:48 AM)Michaleczeq napisał(a):  A sprawdzałeś może kolejność podaną w #1 poście?
Jest tam taka jedna ważna rzecz - defy rusmap powinny być pod promodsem.
Przy ustawianiu kolejności modów wzorowałem się na poście 56 i 73.
Teraz sprawdzałem z ustawieniami jak w poście nr.1 i też gra się niestety nie uruchamia.
W logu jest cały czas ten błąd:
00:15:35.017 : [unit] File '/def/ferry/miastoswino.sii', line 2:
00:15:35.017 : Included at '/def/ferry.promods.sii', line 10:
00:15:35.017 : [unit] The unit name 'ferry.miastoswino' is already taken by an existing unit (of type 'ferry_data').
00:15:35.017 : load_filtered_unit_array() - Failed to load units from file (/def/ferry.promods.sii)
00:15:35.055 : management\core_resource_server.cpp(1291): ?load_ferry_data@core_resource_server_u@prism@@AEAAXXZ: Data error.


Pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Michaleczeq - 02/11/2017 06:03 PM

A jakie masz jeszcze mody NAD naszymi defami? Mówię tutaj o takich które modyfikują pliki z powyższych plików.
Powinny być one POD naszą mapą. Te błędy świadczą o tym że coś nadpisuje nasze pliki.

PS. W FIXie zająłem się tymi defami i je "unormowałem" więc jeżeli wyjdzie to tych problemów nie powinno być.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - 1PL-Scoot - 02/11/2017 07:46 PM

(02/11/2017 06:03 PM)Michaleczeq napisał(a):  A jakie masz jeszcze mody NAD naszymi defami? Mówię tutaj o takich które modyfikują pliki z powyższych plików.
Powinny być one POD naszą mapą. Te błędy świadczą o tym że coś nadpisuje nasze pliki.
PS. W FIXie zająłem się tymi defami i je "unormowałem" więc jeżeli wyjdzie to tych problemów nie powinno być.
No tak, mam jakieś mody na ruch AI od Jazzycat jakieś ciężarówki, naczepy, animowane bramy itp. Może tam gdzieś tkwi przyczyna. Gra przestała działać po dodaniu Poland Rebuilding więc sądziłem że błąd tkwi w układzie plików z mapami.
W sobotę jak będę miał trochę czasu to założę nowy profil z samymi mapami i wtedy sprawdzę czy gra się uruchomi.

Pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Bart*28 - 02/11/2017 08:03 PM

Siema, czy ma ktoś Virtual Speditora i jak robi zlecenie i wczytuje grę to wyświetla się mu komunikat o tym, że wykryto zmiany w grze? Poprosiłbym go o liste modów.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - irek4014 - 02/11/2017 08:46 PM

Witam
chcę podziękować super robota moje mapy to RM+PR+PROMODS+ fixy wszystko śmiga jak się patrzy


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Wawrzyn5252 - 04/11/2017 09:50 AM

Gram na PR od chyba 3 lat i zawsze mi się podobała ta mapa Big Grin Dobra robota pany, tak trzymać Smile
Ale moim takim małym marzeniem byłaby DK92 od Świecka do Świebodzina na PR. Już wyobrażam sobie klimacik tych wszystkich parkingów itp. Kto jechał w realu ten powinien wiedzieć o co mi chodzi Big Grin


RE: Poland Rebuilding 2.0 - 1PL-Scoot - 04/11/2017 04:07 PM

(02/11/2017 07:46 PM)1PL-Scoot napisał(a):  W sobotę jak będę miał trochę czasu to założę nowy profil z samymi mapami i wtedy sprawdzę czy gra się uruchomi.

Jak mówiłem tak zrobiłem. Na nowym profilu gdzie na początek wstawiłem tylko mapy gra uruchomiła się bez problemów. Później dodawałem partiami po kilka modów. Jak to zwykle bywa dopiero po dodaniu trzech ostatnich (z dwudziestu kilku) gra się „wywaliła”. Jak się okazało błąd powodował mod (nigdy by go o to nie podejrzewał) na ekonomię pod nazwą „Yet Another Economy Mod for Promods” (podałem nazwę bo może komuś ta informacja się przyda).
Idąc za „ciosem” zainstalowałem dodatkowo ItalyMap i o dziwo gra się uruchomiła i nie było żadnych błędów (kiedyś wywaliłem ItalyMap bo przy zoomowaniu mapa strasznie się „rozjeżdżała” a dodatkowo Irlandia i Islandia wchodziły na Anglię).
Dziękuje za pomoc.

Ps. Dziękuję zespołowi Poland Rebuilding za kawał dobrej roboty. Dziękuję przede wszystkim za Gdynię miasto mojej młodości gdzie rozpoczęło się wiele przygód, znajomości itp. Dzięki za Skwer Kościuszki, Akademię Morską (gdzie pół roku studiowałem), basen jachtowy im. M. Zaruskiego oraz za „ogródki piwne” na skwerze gdzie kiedyś był bar „Kotwica” w którym piwa polało się chyba więcej niż jest wody w Bałtyku.
Do pełnego szczęścia brakuje tylko ORP „Błyskawica” (widziałem chyba gdzieś na RusMap bodajże w Noworosyjsku modele okrętów, może można podebrać? Smile) i trochę wyslipowanych jachtów na Nabrzeżu Beniowskiego przy basenie jachtowym.

Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia w przebudowie/rozbudowie Polski Smile


RE: Poland Rebuilding 2.0 - xxtrokerxx - 04/11/2017 05:21 PM

Witam wybierając zlecenie do Szczecina na budowę droga do niej jest nieprzejezdna trzeba się wspomóc kamerą 0