eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.0 - DIESIRAE - 04/11/2017 05:48 PM

(04/11/2017 05:21 PM)xxtrokerxx napisał(a):  Witam wybierając zlecenie do Szczecina na budowę droga do niej jest nieprzejezdna trzeba się wspomóc kamerą 0

Nie przejezdna to znaczy co masz na myśliPytajnik
Kamerą 0 nie trzeba się wspierać wystarczy patrzeć na znakiWink i myśleć od czasu do czasu Tongue
Ludzie, jednym znaki się nie podobają i coś tam ciągle wytykają inni w ogóle na nie nie patrzą (j.w) a jeszcze inni nie myślą i nie główkują no i dobra to niby gra ale wcale nie jest nigdzie powiedziane, że grając w nią nie należy uruchomić mózgownicy i np w sytuacjach j.w skorzystać z niej chociażby po to żeby mieć więcej FUUNu z etsa Big Grin

Na mapie ogólnie może być całkiem sporo takich miejsc gdzie należy sobie poszukać bramy wjazdowej na spedycję Tongue

Cytat:Dziękuję przede wszystkim za Gdynię miasto mojej młodości gdzie rozpoczęło się wiele przygód, znajomości itp. Dzięki za Skwer Kościuszki, Akademię Morską (gdzie pół roku studiowałem), basen jachtowy im. M. Zaruskiego oraz za „ogródki piwne” na skwerze gdzie kiedyś był bar „Kotwica” w którym piwa polało się chyba więcej niż jest wody w Bałtyku.
Do pełnego szczęścia brakuje tylko ORP „Błyskawica” (widziałem chyba gdzieś na RusMap bodajże w Noworosyjsku modele okrętów, może można podebrać? Smile) i trochę wyslipowanych jachtów na Nabrzeżu Beniowskiego przy basenie jachtowym.


Nad czymś co będzie wyglądało jak Błyskawica to się pomyśli z czasemWink bo mnie też tego elementu brakuje Szczerbol i Dzięki za opinię Cool z mojego pkt. widzenia całe 3 miasto jest na tyle specyficznym miejscem, że zrobienie go w okrojonej do skali scsu formie byłoby profanacją Szczerbol Ponadto spontanicznie rozrosło się samo na etapie jego budowy i stało się niejako takim małym eksperymentemTongue
Ja generalnie osobiście mam również sentyment do tego regionu kraju (zwłaszcza Gdyni i starówki Gdańskiej) chociaż mieszkam na Śląsku Big Grin Jakieś tam podobieństwo do realnych miejsc jest na tyle na ile pozwolił na to ME i jego zasoby Wink no i moja pamięć bo akurat Gdynia była robiona w zasadzie z pamięci a jedynie podglądnięte zostały tylko charakterystyczne budynki po to żeby coś m/w podobnego lub kojarzącego się z oryginałem odnaleźć w ME Wink

W każdym bądź razie mam sentyment do Gdyni, Śródmieścia, Skweru Kościuszki i okolic oraz do tych barów i browarów wypitych czasem nawet o bardzo wczesnym poranku gdzieś na ławeczce na cypelku skweru Wink


RE: Poland Rebuilding 2.0 - xxtrokerxx - 04/11/2017 06:13 PM

Był znak dojad na budowę na końcu były barierki..obok była spedycja i też się przez nią nie dało..

szukałem wjazdu kamerą 0 i nic


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Jarecki Gaming - 04/11/2017 06:29 PM

Pomożecie? Jak gram w ets2 mam ProMods i poland rebuilding i po chwili wywala mi ets2 a jak mam samego ProMods to normalnie wszystko działa. Sad


RE: Poland Rebuilding 2.0 - DIESIRAE - 04/11/2017 06:49 PM

(04/11/2017 06:29 PM)Jarecki Gaming napisał(a):  Pomożecie? Jak gram w ets2 mam ProMods i poland rebuilding i po chwili wywala mi ets2 a jak mam samego ProMods to normalnie wszystko działa. Sad

1. Przede wszystkim do zgłaszania błędów itp. jest inny temat
2. poczytaj cały wątek i ten i z błędami bo być może tam znajdziesz rozwiązanie
3. tu nikt nie jest wróżką wstaw gameloga bez niego nic nie jest jasne

Cytat:Był znak dojad na budowę na końcu były barierki..obok była spedycja i też się przez nią nie dało..

szukałem wjazdu kamerą 0 i nic

Image

Wszystko jest tak jak powinnoWink popatrz na znaki i pogłówkuj Tongue W życiu nic nie jest proste.


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Jarecki Gaming - 04/11/2017 07:39 PM

Sory jestem tu nowy ale tu jest link do game.log
https://pastebin.com/vTKLuyBf


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Negan44 - 04/11/2017 07:49 PM

Usuń moda na realne firmy i zaktualizuj mody


RE: Poland Rebuilding 2.0 - xxtrokerxx - 05/11/2017 02:45 PM

Wywala mnie przed miejscowością Aurach w Niemeczech
http://wklej.org/id/3287200/


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Adam.J - 05/11/2017 03:07 PM

(05/11/2017 02:45 PM)xxtrokerxx napisał(a):  Wywala mnie przed miejscowością Aurach w Niemeczech
http://wklej.org/id/3287200/
Hmm ale co to ma wspólnego z Poland Rebuilding Pytajnik


RE: Poland Rebuilding 2.0 - Bozo - 05/11/2017 03:10 PM

@xxtrokerxx - Wywal tego moda - "Real European Companies" oraz ten "Realistic_Weather_for_ETS2_1.28.x_by_BlackStorm" i sprawdż miejsce crash-a bez nich

P.s. @Adam.J - To samo mu chciałem napisać, ale dałem mu wskazówkę


RE: Poland Rebuilding 2.0 - exemor366 - 07/11/2017 12:45 PM

Wielkie dzięki , wszystko pięknie wyjaśnione , wystarczy użyć rozumu Wink przy pierwszym uruchomieniu dłużej się ładuje , tylko tyle . Pozdrawiam