eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.1 - lemur20 - 01/01/2018 06:48 PM

Załadowałem po swojemu i jak narazie działa, na najnowszej wersji. Tylko troszkę dziwnie przesunęła mi się cała mapa polski. Mimo przesunięcia się mapy, wszystko narazie chodzi naprawdę ładnie Smile
Tak to wygląda -> https://zapodaj.net/ebddb38367572.jpg.html


RE: Poland Rebuilding 2.1 - RadolSzczecin - 01/01/2018 07:16 PM

(01/01/2018 06:48 PM)lemur20 napisał(a):  Wrzucam pliki tak jak podał Bozo i po chwili ładowania wyrzuca mnie z gry. Oczywiście najnowsza wersja gry.

Ale czego oczekujesz w odpowiedzi? ...bo nikt w cudowny sposób nie "naprawi mapy" specjalnie dla Ciebie skoro jednak się większości uruchamia.
Jeśli ktoś ma problemy z uruchomieniem to kolejnym krokiem jest próba uruchomienia gry TYLKO z samymi mapami i to proponował bym ograniczyć się do 2-óch map czyli promods i PR.
Wyeliminujcie najpierw wszystko u siebie do minimum co może powodować problemy- a potem piszcie.
Były tu już przypadki "wszczynania alarmu", a potem się okazało że to przez jakieś mody.

(01/01/2018 01:00 PM)Borsuk napisał(a):  Zwracam się do tych wszystkich którzy mają problemy z logicznym myśleniem i do tych którym się nie chce rozwiązywać samodzielnie problemów bo uważają że wszędzie mają lokai, jeśli prawidłowe ustawienie mapy przewyższa wasze możliwości percepcji, jeśli konflikty wielu modów, w tym wielu starych których nie chce się wam aktualizować uniemożliwiają wam grę, najlepiej nie grajcie, bo każda zabawa też wymaga jakiegoś zaangażowania i przygotowania sobie "stanowiska pracy", tym bardziej takie gry jak ETS2/ATS które z zasady są mocno modowalne. To wszystko wymaga wdrożenia procesu myślowego z którymi wielu tutaj ma duże problemy. Pozdrawiam.

Nie oszukujmy się - teraz taka jest młodzież.
Najlepiej wszystko podane na tacy, prosto, lekko i przyjemnie, najlepiej aby tylko raz kliknąć i grać.
Niestety twórcy wiekszości gier dostosowali się do większości aktualnych odbiorców i też poszli z tym trendem.Teraz gry tylko ładnie wyglądają ale nie wymagają wytężenia mózgownicy.
..ale to już rozmowa na inny temat.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - kriskristoffers - 01/01/2018 07:27 PM

Ja po powrocie z Sylwestra dzisiaj odpaliłem taki układ: Rus Map 1.75 + Fix Rus 2.25, PR 2.1 oraz PM 2.25. Gra odpaliła po dłuugiej chwili ale wszystko chodzi dobrze. Z dodatków SCS mam Heavy Cargo Pack, Special Transport, High Power Cargo Pack, Cabin Accessories.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - kowal2752 - 01/01/2018 08:04 PM

(01/01/2018 01:00 PM)Borsuk napisał(a):  @kowal2752, istnieje prostsze rozwiązanie. Wystarczy temat oczyścić ze śmieci, tymczasowo zamknąć i otwierać gdy zajdą zmiany w mapie, na wyraźnie życzenie kogoś z PR Wink.

I właśnie taka opcja chyba była by najlepsza bo co się wchodzi przejrzeć forum tam kolejne posty o niedziałającej mapie gdzie tak naprawdę wszystko chodzi bez zarzutu tylko się nie chce czekać na załadowanie się gry.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - topiq - 02/01/2018 01:31 PM

(01/01/2018 07:27 PM)kriskristoffers napisał(a):  Ja po powrocie z Sylwestra dzisiaj odpaliłem taki układ: Rus Map 1.75 + Fix Rus 2.25, PR 2.1 oraz PM 2.25. Gra odpaliła po dłuugiej chwili ale wszystko chodzi dobrze. Z dodatków SCS mam Heavy Cargo Pack, Special Transport, High Power Cargo Pack, Cabin Accessories.

Po powrocie z Sylwestra to się trzeźwieje a potem ściąga RusMap 1.8, bo potem będzie płacz, że gdzieś tam wywala grę.
Nie wiem, może ja już stary jestem, albo nie proszę o pomoc póki sam nie przekopię loga gry i nie dojdę co się dzieje. Ale efektem jest to, że mam pierwszy profil jaki założyłem 4 lata temu i na tym save już miałem pierwsze PR, PM jeszcze tylko z DLC Going East, a save nadal działa jak trzeba obecnie w konfigu PM 2.25, PR 2.1 + RM 1.8. Nigdzie żadnej przesuniętej mapy a wszystko to dzięki wskazówkom na forum, bo czasem warto zajrzeć na pierwszą stronę tematu i przeczytać ze zrozumieniem, co tam jest napisane. Wywalenia gry do pulpitu na 4 lata doświadczyłem może z 2 czy 3 razy. Raz przez pluginy do TrackIR od freetracka i ostatnio dwa niekompatybilne mody jeden na zimę niedostosowany pod DLC France i Italy i jeden na loga firm, które się gryzły z PM i PR 2.0.
Ale to nie tylko na forach młodzieży się nic nie chce i chce podane na tacy. U mnie w firmie też młodzi bez doświadczenia chcą po okresie próbnym 3 miesięcznym od razu na rękę 3 tyś. zł i nic od siebie, byle te 8 h odwalić na odczep się. Ręce opadają, że nawet jak takiemu pokażesz paluchem co ma zrobić to i tak na drugi dzień zapomni jak to się robi, bo w pogoni za pokemonami na smartfonie wiedza też ulatuje z głowy.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - wujek600kv - 02/01/2018 01:38 PM

Mi działa Układ PR 2.1.PRoMods 2.25.rus Map 1.8 i The Great Steppes


RE: Poland Rebuilding 2.1 - nerfipro174 - 02/01/2018 01:39 PM

Działa komuś combo RusMap + ProMods + PolandRebuilding + Project Balkans? U mnie pomimo zainstalowania najnowszej wersji brakuje terenów z Project Balkans. Kolejność wczytywania:
Image
Image
Image

Próbowałem wyłączać resztę niezwiązanych z tym modów, ale występuje ten sam problem :/ Wersja ets2: 1.30.2.2s


RE: Poland Rebuilding 2.1 - danio123 - 02/01/2018 06:38 PM

Błędna kolejność.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - artekmlody - 02/01/2018 06:41 PM

Witam i Najlepsze Życzenia w Nowym Roku Smile
Wszystko fajnie i pięknie działa. Tym co się długo gra wczytuje to proponuję duży kubek mleka i wafelki waniliowe i czekać aż się wczyta Smile
Dokładnie czytać pierwszy post i będzie działało jak trzeba Smile

Nie ważne czy piracka wersja gry czy nie (sprawdziłem to) i najnowszy PM i PR ładnie razem działają.


RE: Poland Rebuilding 2.1 - jedrus - 02/01/2018 10:15 PM

Dawno mnie tu nie było, jutro pobiorę mapę i wszystko co do niej potrzebne i zaczynam śmigać. Bardzo cieszy że autor rozwija mapę. Przyszła pora na powrót do śmigania po kraju.