eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] (/thread-44984.html)



RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - xXxMatixXx - 25/10/2019 05:51 PM

Ja nadal gram na 1.34 chociażby ze względu na PR Wink


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Zielony - 25/10/2019 07:03 PM

To przejdź na 1.35 i tez zagrasz na PM i PR


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Adam.J - 25/10/2019 07:42 PM

(25/10/2019 07:03 PM)Zielony napisał(a):  To przejdź na 1.35 i tez zagrasz na PM i PR

Hmm a gdzie jest PR przystosowany na 1.35 chętnie pobiorę Big Grin


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Zielony - 26/10/2019 07:57 AM

(25/10/2019 07:42 PM)Adam.J napisał(a):  
(25/10/2019 07:03 PM)Zielony napisał(a):  To przejdź na 1.35 i tez zagrasz na PM i PR

Hmm a gdzie jest PR przystosowany na 1.35 chętnie pobiorę Big Grin

Sorry pomyliło mi się z 1.34 tyle aktualizacji że siem gubę chyba już za stary jestem na ETS-a 2 i ATS-a Big Grin


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Moose - 26/10/2019 05:08 PM

(20/10/2019 02:05 PM)Michaleczeq napisał(a):  @grisza141286
Zostało naprawienie połączenia w okolicach Łomży (wynikające z zaktualizowania sektorów PM które tam się znajdowały) oraz oznakowanie Bielska. Potem już tylko testy i to na co czekają ludzie.
Ta informacja jest bardzo pocieszająca Smile


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - grisza141286 - 31/10/2019 11:11 AM

Nie robiłbym sobie nadziei na to, że wyjdzie jeszcze w tym roku. Mam takie pytanie, może ktoś się orientuje w temacie. Jak to jest, że tak mało ludzi pracuje przy tak ambitnym projekcie ? Może ekipa ma zbyt wysokie wymagania odnośnie członków ? Czy po prostu brakuje ludzi z chęcią do pomocy ?


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - DawidK - 31/10/2019 11:58 AM

(31/10/2019 11:11 AM)grisza141286 napisał(a):  Nie robiłbym sobie nadziei na to, że wyjdzie jeszcze w tym roku. Mam takie pytanie, może ktoś się orientuje w temacie. Jak to jest, że tak mało ludzi pracuje przy tak ambitnym projekcie ? Może ekipa ma zbyt wysokie wymagania odnośnie członków ? Czy po prostu brakuje ludzi z chęcią do pomocy ?

Może po prostu ludzie mają swoje życie, prace, rodzine, a ten projekt to dla nich zabawa w wolnym czasie. To, że dają nam tą mape i w dodatku za darmo to tylko ich dobra wola. Przestań już pisać swoje wypociny, bo robisz z siebie debila Smile


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Jakubek1993 - 31/10/2019 12:56 PM

Proponuje zamknąć temat do czasu wydania wtedy nie będzie takich dywagacji


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - GrakuPL - 31/10/2019 05:10 PM

(31/10/2019 11:11 AM)grisza141286 napisał(a):  Nie robiłbym sobie nadziei na to, że wyjdzie jeszcze w tym roku. Mam takie pytanie, może ktoś się orientuje w temacie. Jak to jest, że tak mało ludzi pracuje przy tak ambitnym projekcie ? Może ekipa ma zbyt wysokie wymagania odnośnie członków ? Czy po prostu brakuje ludzi z chęcią do pomocy ?

O ile pojawi się ktoś chętny to odpada głównie z powodu:

- Słomiany zapał
- Brak wystarczających umiejętności
- Brak jakichkolwiek umiejętności
- Brak chęci rozwoju

Jesteśmy bardzo wymagający z prostego powodu, aktualni członkowie mają wieloletnie doświadczenie i nie da się tego w jakiś sensowny sposób wymieszać. Prędzej czy później ktoś straci czas, albo osoba z niskim poziomem, której praca zostanie skasowana, albo osoba w wysokim poziomem ratująca jakiś teren.

Zalapienie południowej części mapy wykorzystując robote ProMods zajęłoby plus minus dwa dni.

Podjąłem jednak błędną decyzję, ze zamiast brać teren ProMods, weźmy to co przez 5 miesięcy przygotowywał jeden z Map Makerów Testowych, poprawmy to i wydajmy. Teren okazał się tak skopany, że trzeba było większość skasować i zbudować od nowa a teren który pozostał poważnie naprawić i zoptymalizować. Zajęło nam to kupe czasu i gwarantuje, że budowa od zera zajełaby mniej ale na tamtą chwile niestety tego nie wiedziałem.

Człowiek uczy się na błędach, dochodzimy zarazem do kolejnego powodu dla którego zespół jest tak mały. Ludzie nienawidzą naprawiać błędów i poprawiać swojej roboty (sam marudze użytkownikowi Michaleczeq, gdy ten zwraca mi uwagę na zbyt mocne skróty myślowe, momentami bradziej zależy mi na czasie niż jakości.) Ostatnim debiutem naszego próbnego map makera, była DK5, jej lifting, rzecz w sumie prosta ale również wymagała chęci i determinacji aby zrobić to porządnie. Czego oczywiście zabrakło.

Efekt był taki, że zrezygnowaliśmy z dalszej współpracy a ja po raz ostatni po kimś coś poprawiam, albo niech ktoś porządnie robi swoją robotę albo niech zrezygnuje (użyłbym mocniejszego słowa.) Chciałbym przypomnieć, że czeka na mnie moja perełka Kłodzko i nie mogę jej skończyć od kwietnia a jest tam wcale nie tak dużo pracy, bo ciagle coś poprawiam.

Poland Rebuilding opiera swoją markę na jakości i dbałości o szczegóły a to wymaga czasu i umiejętności. Szczerbol


RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download] - Adam.J - 31/10/2019 08:10 PM

(31/10/2019 05:10 PM)GrakuPL napisał(a):  O ile pojawi się ktoś chętny to odpada głównie z powodu:

- Brak wystarczających umiejętności
Jak zaczynałeś miałeś wystarczające umiejętności ?

Cytat:- Brak chęci rozwoju
Tu się z tobą zgodzę Smile
Cytat:Jesteśmy bardzo wymagający z prostego powodu, aktualni członkowie mają wieloletnie doświadczenie i nie da się tego w jakiś sensowny sposób wymieszać. Prędzej czy później ktoś straci czas, albo osoba z niskim poziomem, której praca zostanie skasowana, albo osoba w wysokim poziomem ratująca jakiś teren.
A gdzie mają zdobyć doświadczenie jak nie na próbach i błędach pod okiem doświadczonych Mapmakerów Smile.Wiem że czasem może to być wkurzające jak musisz komuś tłumaczyć co i jak zamiast tego mógłbyś w tym czasie zrobić kawałek terenu mapki.(I tu muszę podziękować Michaleczeq bo nieraz mu zawracałem głowę jak coś nie wiedziałem Smile dzięki niemu sporo się nauczyłem czy to w Blenderze czy w plikach co i jak gdzie dopisać. Dziękuje Michaleczeq .)
A tobie mogę podziękować za filmiki bo czasem coś tam ciekawego można wyłapać Smile pozdrawiam i miłej pracy przy mapce.