eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - DawidK - 23/07/2018 12:07 PM

Szkoda, że tak mało fotek.


RE: MTT LOGISTIC - Brayoo - 23/07/2018 04:20 PM

Ten MAN ciekawie wygląda Wink


RE: MTT LOGISTIC - Karpiu94 - 24/07/2018 12:31 AM

Siema, tak jak zapowiadałem trochę polatałem ostatnio po południu także zapraszam na relację Cool





Na załadunek w okolicach Palermo udałem się wczesnym rankiem po wczorajszym rozładunku w centrum miasta. Trochę strach było jechać po tych wąskich dróżkach, na dodatek część drogi była nieutwardzona, no ale przypomniała mi się nieśmiertelny tekst z czasów gdy jeszcze ćwiczyłem krajówkę na Scanii "Panie, nie takimi tu wjeżdżali Szczerbol2 " No więc poładowałem się u gospodarza winogronami na Francję. 14 ton na pace, towar na paletach, zero świrowania z pasami i zabezpieczaniem ładunku - to są zalety chłodni. Agregat ustawiony na 0 stopni i dzida do Marsylii.

Image

No ale najpierw trzeba by się tu jakoś przeprawić z tej Sycylii na kontynent, także kierunek port w Messynie

Image

Addio alla Sicillia

Image

No i przede mną ponad tysiąc kilometrów prawie non stop autostradą - szef płaci za bramki w końcu u dziada się nie robi Szczerbol Nudę tych autostrad zrekompensowały mi piękne widoki za oknem Smile

Image

A że większość drogi wiodła przez góry to i niejeden tunel po drodze się trafił - niektóre naprawdę długie

Image

Przyszedł czas zatrzymać się i wykręcić jedenastkę - lokalizacja spoko tylko ta rajka trochę zbyt blisko pompy, no ale nie ma co wybrzydzać

Image

Dzień dobry, lecimy dalej Big Grin

Image

Image

Image

Image

I tak zleciał kolejny dzień w trasie, aż trzeba było stanąć na kolejną pauzę 11.
Ruszyłem w nocy, na szybko przepalenie klamota, szybki kurs na cpn po kawę i fajki i jazda Smile

Image

Nie śpimy, lecimy - nawet nie zauważyłem kiedy przekroczyłem francuską granicę

Image

No i na firmę dojechałem około 4 rano. Jak się okazało to hurtownia obsługująca lokalne supermarkety. Niestety na rozładunek przyszło mi czekać do 6 rano, a że na placu nie mieli zbytnio miejsca, to te dwie godziny przyszło mi przestać na ulicy.

Image

To tyle na dzisiaj, bajo i szerokości na wirtualnych szlakach Smile



RE: MTT LOGISTIC - DawidK - 24/07/2018 08:18 AM

Kosa ten zestaw Big Grin Kadry spoko 10/10


RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 25/07/2018 10:08 AM

Bajer 10/10


RE: MTT LOGISTIC - Johny Trucker - 25/07/2018 11:12 AM

Spoko to wygląda, będę częściej zaglądał Smile


RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 28/07/2018 02:09 PM

Mała zapowiedź fotorelacji, która już niedługo się pojawi. Kierowca
Image



RE: MTT LOGISTIC - rafaelcz82 - 28/07/2018 02:53 PM

O rzesz Shakers. To jeszcze sqreen z ets2 czy zaczaiłeś się jako truck spotter gdzieś przy landówce i uchwyciłeś realny zestaw na przelocie przez polskie wioski i miasteczka??


RE: MTT LOGISTIC - Michal_Z_gno - 28/07/2018 08:27 PM

Standardowo jest świetna robota Smile


RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 28/07/2018 10:41 PM

Ten reshade to jakieś mistrzostwo świata. Czekam na tą relacje! Big Grin