eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 01/08/2018 02:56 PM

W tym szczególnym dniu warto poświęcić chwilę i oddać hołd wszystkim bohaterom, którzy oddali swoje życie za wolność.
Cześć i chwała bohaterom!

Image



RE: MTT LOGISTIC - Wojciech V8 - 01/08/2018 03:02 PM

Mogliście zrobić skina patriotycznego


RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 01/08/2018 03:24 PM

(01/08/2018 03:02 PM)Wojciech V8 napisał(a):  Mogliście zrobić skina patriotycznego

Jaki jest sens oklejania zestawu ? Nie mamy zamiaru oklejać naszych zestawów w nic innego niż barwy firmowe. A zaprezentowana grafika ma na celu przedstawiać to, że pamiętamy o osobach, które zginęły w Powstaniu Warszawski. Nie chodzi tu o to, na czym to przedstawisz, czy na skinie, czy na grafice, lecz chodzi tu o samą pamięć dla tych osób.


RE: MTT LOGISTIC - buyakk - 01/08/2018 08:21 PM

Cześć Wszystkim. Nazywam się Grzesiek i jestem nowym kierowcą w MTT LOGISTIC ( okres próbny). Wstawiam wam kilka fotek z trasy na początekWink Bez opisu bo na szybko to wrzucamWink

P.S Jak macie jakieś rady do lepszej fotografii to walcie śmiało poprawie się Wink
5 zdjęcie robiłem z reshade ale wydaje mi się że inaczej to wyglądało w grze niż teraz jak wrzuciłem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: MTT LOGISTIC - dominik_SKIPPER - 01/08/2018 08:32 PM

Nie wiem czy tylko ja tak mam że nie widzię zdjęć tylko po tym jak nacisne Image to mi sie otwiera nowa strona z nimi czy źle wstawiłeś. Ogólnie fotki fajne tylko przydałoby się modyfikacje na większy ruch aut na drodze bo pusto Big Grin


RE: MTT LOGISTIC - Kacperovski - 01/08/2018 09:23 PM

Widzę, że udało się znaleźć kierowcę na Scanię Tongue
A co do zdjęć z reshade, jeśli w grze obraz był inny niż na zdjęciach to zobacz, gdzie się zapisują i tak samo przycisk do zdjęć z reshade może być inny niż F10 czy F12. Musisz w ustawieniach poszukać.
Ale na moje te zdjęcia, które wysłałeś są miłe dla oka, kolorki fajne, nie ma pikselozy.
3maj tak dalej, a może pobijesz i Shakers'a Tongue


RE: MTT LOGISTIC - EuropeanTrucker - 01/08/2018 09:43 PM

Ogarnij ten reshade, rób zdjecia zeby bardziej było widać niebo a nie droge, kadry są nawet oki ale mozesz nad nimi popracowac, mozesz tez sie pobawic w jakas obrobke.


RE: MTT LOGISTIC - Michal_Z_gno - 01/08/2018 11:31 PM

Trochę za dużo drogi dajesz na zdjęciach i ale po za tym to nie ma się czego doczepić.


RE: MTT LOGISTIC - Brayoo - 03/08/2018 04:53 PM

Nie lepiej HDR wyłączyć czasem?


RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 03/08/2018 05:19 PM

Image
Image