eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 06/09/2018 06:02 PM

Panowie, oby tak dalej Cool


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Karol3000 - 08/09/2018 10:35 AM

Lecimy do Pragi z mrożonym morszczukiem na kopalnię :E

Image
Image
Image
Image


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Topuś - 08/09/2018 01:23 PM

(08/09/2018 10:35 AM)Karol3000 napisał(a):  Lecimy do Pragi z mrożonym morszczukiem na kopalnię :E

Image
Image
Image
Image

Widzę kolega znalazł kolejną vs, gdzie zrobi trasę i zawinie z firmowym autem Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - BiednyAdam - 08/09/2018 01:32 PM

Witam mam krótką foto relację z trasy Augustów - Narva. Jest to moja pierwsza foto relacja i może ona nie być powalająca Smile

#1 O godzinie 17 przyjechałem na bazę aby dodać do samochodu tabliczki led i inne duperele. Po tym wróciłem do domu na kolację.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#3 Godzina 3.00 wyjechałem z bazy zapakowany puszkowanym tuńczykiem.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#4 O godzinie 5.10 przekroczyłem granicę z Litwą

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#5...

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#6 Po godzinie 9 byłem już na Łotwie

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


#7...

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#8 Na Łotwie miałem straszny problem ze znalezieniem parkingu gdzie mógł bym wykręcić pauzę która wychodziła mi w miejscowości Valga 211 km od celu. Z tego powodu postanowiłem zapytać się w serwisie Man w podanej wyżej miejscowości czy byłą by możliwość wykręcenia pauzy. Na całe szczęście się zgodzili by miał bym później problem żeby gdzieś dalej przejechać.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#9 O godzinie 22.30 byłem w stanie wyjechać w dalszą drogę

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#10 Gdy zajechałem na rozładunek była godzina 2.45 na całe szczęście że niebyło jakoś strasznie dużo samochodów które miały awizo na tą godzinę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#11 5.00 byłem już rozładowany i kierowałem się po kolejny załadunek

Image[/url]


Mam nadzieję że Foto relacja się wam podobała Ok . I zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do komentowania.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Karol3000 - 08/09/2018 02:40 PM

Godzina 7:07, a ja w drodze do Augustowa do Biedronki z puszkowaną fasolą Smile. Po tej trasie zjeżdżamy na bazę i czekamy na dalszą dyspozycję Smile

Image


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Michal_Z_gno - 08/09/2018 10:17 PM

Dawno tu nie zaglądałem a jest co pooglądać Smile


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - GrakuPL - 09/09/2018 10:56 AM

Dopiero dziś tu zajrzałem... Świetny filmik, miło też wspominam, że jakąś cegiełkę do kilometrów dorzuciłem ja. Big Grin


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Dominiko - 09/09/2018 11:01 AM

Bardzo fajne zdjęcia Wink

@BiednyAdam - widzę, ża tablica LED się przydała :E


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Szymon500 - 09/09/2018 11:09 AM

Fajen te fotki 10/10


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - SHAKYxK!NG - 12/09/2018 05:14 PM

Image

Witajcie, w ostatnim czasie nasza firma skupiła się na rozszerzeniu swojej działalności, dlatego postanowiliśmy wziąć udział w kilku przetargach. Podchodząc do przetargów, naszym głównym celem były kraje skandynawskie. Dlatego pierwszy przetarg wygraliśmy w Norwegii. Firma Fish North, bo tak nazywa się firma, z którą zaczęliśmy współprace, specjalizuje się w przetwórstwie rybnym, nasza współpraca ma polegać na transporcie ryb z Norwegii do krajów środkowej europy.
Kolejny przetarg został wygrany w Szwecji. Naszym kontrahentem została Szwecka firma Eco Paper, która jak nazwa wskazuje, zajmuje się wytwórstwem papieru. Nasza współpraca polega na transporcie makulatury z krajów środkowej europy do fabryki w Szwecji oraz transportu wytworów papierniczych ze Szwecji do Polski, oraz Niemiec.
Ostatnim przetargiem, który udało nam się wygrać, jest ten, który dla nas jest najbledziej dochodowy z wyżej wymienionych. Naszym kontrahentem została popularna fińska firma zajmująca się produkcją alkoholu. Nasza współpraca polega na transporcie wyrobów alkoholowych z głównej fabryki w Finlandii do krajów takich jak Francja oraz Wielka Brytania.
Mamy nadzieje, że każdy z powyżej wymienionych kontrahentów będzie zadowolony z usług, jakie świadczymy i każda ze stron będzie zadowolona ze współpracy.


Image