eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 03/05/2019 07:15 AM

Przyszedł czas i na mnie, żeby wrzucić tutaj jakieś podsumowanie ponad dwumiesięcznych zmagań w nowej firmie VS.
Od marca współpracuję z MTT LOGISTIC, "pracuję" jako kierowca międzynarodowy. Na start, tzw. okres próbny przydzielono mi nie byle jaką maszynę, bo fabrycznie nowego MANA TGX z 2018 r.

Image[/url]

Ciągnik ledwie dotarty, w momencie odbioru kluczyków i dokumentów miał lekko ponad 13k km nalotu.

Przez te dwa miesiące z MTT LOGISTIC udało mi się wykonać 26 dostaw ładunków, średnio licząc o masie ~17 ton każdy. W tym czasie pokonałem ok. 40,5k kkm wirtualnych tras, uzyskując średnie spalanie ON rzędu 27,7l/100km.

Image

Teraz, stojąc jako "świeżak" w firmie przez majówkę na francuskim wybrzeżu, postanowiłem trochę ogarnąć zestaw, a przy okazji ciągnąc jakie takie wifi z pobliskiego hotelu, wrzucić parę widokówek z tras, jakie są już za mną.

Na pierwszy ogień niech wpadną może te z bazy, tuż po załadunku:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

a teraz, to już zbiór różnych widoczków z tras do Francji, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Bułgarii, Węgier, Grecji, Serbii itd.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image - kolega zdążył w porę konia wypiąć.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Dolar - 03/05/2019 07:54 AM

Świetnie wygląda ten Man pod chłodnia. Podoba mi się.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 03/05/2019 11:47 PM

Image

Jak w pewnej piosence, Berlin Zachodni Berlin Zachodni...Szczerbol
U mnie już 7 maja, właściwie po ładowaniu to nawet 8, bo na zegarze 1:30 się pojawiła.
Kierunek Bułgaria, jedziemy z tuńczykiem w konserwach. W sumie 18 ton poładowani.
Komu w drogę, temu czas.

Image

Choć w realu mamy 4 maja, to w ETS czas płynie jakoś tak szybciej, zwłaszcza że mam jeszcze jedno kółko ogarnąć po Ojropie i powrót do domu Smile
Rozumiecie, w tej sytuacji czas leci szybciej Big Grin

Image

Image

To tyle, może spotkamy się gdzieś po trasie Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 04/05/2019 12:15 AM

Pewnie Cie nie zdarze zlapac... Wlasnie wracam z Hiszpani na Baze, 17T szprotek Smile Rozladunek w Przasnyszu... zostalo do pokonania 1300 km, a jestem w okolicach Bazylei ( CH ) Smile


Image

Image

Do zobaczenia na bazie, nastal czas sie w koncu poznac blizej ( bez skojarzen prosze Big Grin ) i wypic cos, oczywiscie na zdrowie Big Grin Smile



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 05/05/2019 04:34 PM

Witam, dzisiaj chcialbym Wam przedstawic pierwsza trase jaka zdarzylem wykonac na najnowszej rozpisce...

Poczatek Polska ( Augustow ) - Cel Rosja ( Варениковская )

Ladunek: 18 ton wolowinki

GPS poprowadzil mnie przez PL - BY - RUS ( 2414 km )


Zaczynamy


Zaladunek na bazie w Augustowie, start, kierunek Брэст gdzie przekroczylem po kontroli celnej granice RP z BY

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


W ciagu dnia dolecialem na granice, odprawa celna i wjazd na terytorium Bialorusi gdzie zastala mnie noc...


Image

Image

Image

Image

Image

Image


Witamy w Rosji



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Auto po rozladunku, pauza a juz jutro kurs do krolowej Smile

Image

Zapraszam do komentowania Smile Pozdrawiam Smile



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Bozo - 05/05/2019 04:54 PM

Perfekcyjne fotki + krótki i treściwy opis = 10/10


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 05/05/2019 09:49 PM

Wyjazd z załadunku i nocna szarża w kierunku Bułgarii, przez Czechy, Słowację, Węgry i Serbię. Celem jest miasto Płodwid położone w centralnej części kraju.
Zadanie nr 1 - wbić się do ruchu przy nieustającym potoku ciężarówek i autobusów Wink
Image

Zadanie nr 2 i 3 itd, to walka z pogodą, deszczem, czasem i maruderami na drodze Cool

Image

Image

Image

W sumie nie było tak źle, deszcz przez noc, deszcz przez dzień, do tego nad ranem gęsta mgła. po ok. 10 godzinach jazdy (z obowiązkową przerwą Wink) zjazd na pauzę i przy akompaniamencie deszczu bębniącego w dach i szyby padłem na kojo w kimono.
Po całej tej jeździe, to nawet agregat za "budą" nie przeszkadzał w spaniu Szczerbol


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 05/05/2019 09:51 PM

Fajnie to wyglada, za mnie to przyszlosciowo wiecej fotek za dnia ( w nocy malo widac Big Grin ) 10/10

Pozdro
Michal


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Brayoo - 06/05/2019 08:10 AM

MAN bardzo fajnie wygląda w tym malowaniu Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Dorpolowy - 06/05/2019 08:30 AM

Ooo Rafał w barwach MTT Smile no proszę trzymaj się Rafał! Big Grin