eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 23/07/2019 01:07 PM

Siemanko, kierowca nie może mieć dużo wolnego, także po ostatniej trasie ( 2 dni wolnego ) zostałem posłany w dalszą... Tym razem będzie to Chorwacja Smile

Augustów [ PL ] - Rijeka [ HR ]

Trasa o długości 1336 km wiodła przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji Smile Na pace miałem 14 ton filetów norweskiego łososia Smile Scania spaliła 393 l paliwa co dało średnią 29,42 l/100km

Polska

Załadunek na bazie, tankowanie i przelot przez ukochany kraj w kierunku Czeskiej Republiki...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Czeska Republika

Wjazd na tereny Czeskiej Republiki zaowocował pauzą na granicy, obiad, prysznic. Po ogarnięciu kierunek Austria Smile Przestało padać w końcu :E

Image

Image

Image

Image

Image

Austria

Wleciałem na granicę, pauza, obiado kolacja ( ciepłe posiłki wskazane Tongue ) i ogień w kierunku Słoweni Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Słowenia

Wreście dotarłem na Słowenie. Stąd już mały krok do Chorwacji. Nadciągała noc, fotki nie będą już tak piękne jak za dnia, mimo to postanowiłem kilka wrzucić Tongue

Image

Image

Image

Image

Image

Chorwacja

Na granicy Słoweńsko - Chorwackiej wykręciłem pauze. Następnie ruszyłem z pedałem wciśniętym w podłogę do Rijeki ( zostało niecałych 200 km do celu ) Auto rozładowane, kręcę pauzę. Następny kierunek to Grecja

Image

Image

Image

Image

Image

Relacja była przygotowana dla Was na najnowszym modzie graficznym NaturaLux Smile Proszę o opinię i do następnego. Bayooo Tongue



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - YogiLRA - 23/07/2019 01:50 PM

Pięknie. Na tym modzie wróciły chęci do jazdy po Europie.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Adam11500 - 23/07/2019 02:32 PM

Ciekawie te fotki wyglądają Tongue


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Damian04 - 23/07/2019 02:59 PM

Naucz się zdjęcia robić


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 23/07/2019 03:06 PM

(23/07/2019 02:59 PM)Damian04 napisał(a):  Naucz się zdjęcia robić

Jasne Smile człowiek uczy się całe życie a i tak umiera głupi Smile To tylko gra a nie sposób na życie Tongue skoro Ci sie nie podoba trudno, płakać nie będę Smile


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 23/07/2019 04:12 PM

Robi robotę ten pogodowy mod. Dzięki temu zdjęcia dostały tak jakby nowego blasku, niczego im nie brakuje.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Bozo - 23/07/2019 05:18 PM

Wymiotłeś konkurencję z tym modem Big Grin. Fotki R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-E. Zestaw też najwyższych lotów. Brawo Ty Smile.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - bartekbartek084 - 24/07/2019 03:45 PM

Spoko relacja jak i foty, szerokiej Smile


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - kuba55 - 29/07/2019 09:20 PM

Witam! od niecałego tygodnia jestem nowym kierowcą w oddziale MTT Starter. Jako, iż pierwsza rozpiska za mną przesyłam kilka zdjęć. Na dniach wstawię pełną relację. Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 29/07/2019 09:24 PM

Czekam na pełną relację Tongue 1 fotka niedawno tam garowałem Tongue