eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - rafaelcz82 - 20/08/2019 12:52 PM

Michale, zawsze sobie powtarzam, że wrzucę 5-6 fotek żeby nie zanudzać.
Ale jakoś tak mnie nie ciągnie do fotorelacji, że jak już mnie wreszcie naleci, to mam 20 i więcej screnów z gry do publikacji Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Adam11500 - 20/08/2019 01:08 PM

Ładne foteczki Big Grin


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 20/08/2019 01:17 PM

(20/08/2019 12:52 PM)rafaelcz82 napisał(a):  Michale, zawsze sobie powtarzam, że wrzucę 5-6 fotek żeby nie zanudzać.
Ale jakoś tak mnie nie ciągnie do fotorelacji, że jak już mnie wreszcie naleci, to mam 20 i więcej screnów z gry do publikacji Wink

Já to kiedys przesadzilem :E zrobilem relacje, chcialem odeslac i dostalem info z fórum, že przesadzilem Wink a wez potem wybieraj jak wszystkie sie Tobie podobaja Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - SHAKYxK!NG - 20/08/2019 08:27 PM

„... Idą ciężkie, idą ciężkie...”





RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Michal_Z_gno - 20/08/2019 11:45 PM

Widzę jakieś gabaryty chyba się szykują Tongue


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - SHAKYxK!NG - 21/08/2019 07:47 PM

Image

Witajcie, dokładnie 2 lata temu powstała firma MTT Logistic, rok temu oddział Starter a dziś mamy zaszczyt zaprezentować Wam kolejny oddział. Elite, bo tak nazywa się nasz nowy oddział, jest przeznaczony dla najbardziej doświadczonych kierowców w naszej firmie. Oddział Elite cechuje się tym, że przewozić będzie najcięższe, największe oraz najbardziej wymagające ładunki-gabaryty.





Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom forum etrucks.pl za pozytywne komentarze, jak i również te negatywne, ale przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym kierowcom, bez których nie byłoby MTT Logistic oraz MTT Starter.

Postanowiliśmy przygotować filmik, który w skrócie przedstawi Wam, co działo się przez dwa lata w naszej firmie.





Do oddziału Elite postanowiliśmy zakupić sprzęt najwyższej klasy, wybór był oczywisty i padł Scanie a dokładnie na modele Next Gen S. Jedna ze "szwedek" została wyposażona w podwozie 6x2, silnik DC16 117 580 EURO 6 V8 o mocy 580 koni oraz w automatyczną, 12 biegową skrzynię biegów Opticruise GRS 905R, która to ma zapewnić wysoki komfort z jazdy kierowcy przy dużym obciążeniu tonażowy.
Druga Scania natomiast to zamówienie indywidualne, do tej pory Scania wyprodukowała tylko 10 sztuk ciągników balastowych w kabinach Next Gen S. Jesteśmy drugą w Polsce a 6 w europie firmą posiadającą Scanie Next Gen S w wariancie 8x4. Nasz perełka została wyposażona w silnik DC16 118 650 EURO 6 V8 o mocy 650 koni oraz podobnie jak „mniejsza siostra” w automatyczną, 12 biegową skrzynię biegów Opticruise GRS 905R.
Do naszych Scanii zostały zakupione naczepy niskopodwoziowe firmy Doll. Jedna z nich to model Vario 3 Axles i zostanie spięty ze scanią 6x2. Druga naczepa to również model Vario Axles jednak wariant 7 osiowy, naczepa ta zostanie spięta ze Scanią 8x4.

Image



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Karpiu94 - 22/08/2019 01:00 AM

Chłopaki już z flaszką do biura pędzą coby się prezes dał nowym potworkiem przejechać Szczerbol


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Michal_Z_gno - 23/08/2019 12:51 AM

Kolorki nowych zestawów fajne, nazwa trafiona, filmiki zmontowane dobrze więc tylko czekać na jakieś pierwsze fotki z tras Tongue


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 23/08/2019 01:17 AM

Zestawy od gabarytów wyjadą w trasę 1 września Smile Pierwsze relacje już wkrótce Wink


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - michalz - 25/08/2019 11:07 PM

To moja pierwsza relacja video także proszę o wyrozumiałość Smile Zakończenie długiej rozpiski Tongue Na filmie powrót na Bazę. Warszawa - Augustów ( 278 km z czego 5 km na pusto pod załadunek ) Towar : Pomarańcze 20 t. Auto spaliło 77 litrów paliwa co daje średnią 27,70 l/100km. Miłego oglądania Smile Pozdrawiam Tongue Wink




Jeśli się Wam spodobało, postaram się o częstsze video relacje Smile
PS. Relacja jest w FHD poczekajcie aż YT to przemieli Tongue