eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - picior4 - 23/03/2018 03:03 PM

(23/03/2018 06:54 AM)Dorpolowy napisał(a):  Scania wygląda dość schludnie Big Grin, fotki są okay, niektóre kadry się powtarzają ale myślę że jak zaczniecie bardziej być aktywni w tym temacie to będzie lepiej! Big Grin

Dzięki wielkie za konstruktywną wypowiedź.
W przyszłości postaram się robić coraz lepsze fotorelację .


RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 23/03/2018 06:18 PM

W miarę schludny zestaw. Efekt psuje ten grill :/ Popracuj nad kadrami i będzie super Wink


RE: MTT LOGISTIC - Szymon500 - 23/03/2018 06:30 PM

Wspaniała VS, świetnie podejście do sprawy, konkretne fotki, elegancka prezentacja. Powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy dla szefa, oraz wytrwałości dla kierowców! Jednym słowem 10/10


RE: MTT LOGISTIC - picior4 - 23/03/2018 08:03 PM

(23/03/2018 06:18 PM)Kamil napisał(a):  W miarę schludny zestaw. Efekt psuje ten grill :/ Popracuj nad kadrami i będzie super Wink

Auto firmy, co do wyglądu zewnętrzengo, staram się w to nie ingerować.
A co do kadru, to postaram się zrobić postępy.


RE: MTT LOGISTIC - xyzan - 23/03/2018 08:27 PM

(23/03/2018 06:18 PM)Kamil napisał(a):  W miarę schludny zestaw. Efekt psuje ten grill :/ Popracuj nad kadrami i będzie super Wink

A co w grilu jest nie tak? Dla mnie zestawy są jedne z najlepszych, jakie ostatnio widziałem w VSkach. Jeśli myślisz o malowanym grilu? To te dopiero psują wygląd auta


RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 23/03/2018 08:43 PM

Ten grill nigdy mi się nie podobał, dziwnie jest zrobiony dla mnie. Nie mówię, że zestawy są brzydkie, bo są na prawdę bardzo schludne i ładne Wink


RE: MTT LOGISTIC - Karpiu94 - 26/03/2018 09:21 PM

Witajcie
Generalnie to zazwyczaj latam na daleką Rosję, ale tym razem dla odmiany pojechałem do Francuza.

(PL) Augustów - Brest (F)
Ładunek - Mrożone pieczywo
Masa ładunku - 18 ton (32 europalety)
Dystans - 2 190 km



No więc na naszej firmowej hurtowni pogruzili mnie mrożonkami na Francję. Wyjechałem około 12 w południe z bazy kierując się w stronę Warszawy, by tam wskoczyć na autostradę do Niemiec. 18 ton nie robi wrażenia na szwedzkiej V8, więc jak to mówią pełen ogień na odcięciu Smile

Image

Pogoda dopisywała, spokojny przelot ósemką w stronę stolicy

Image

I wskoczyłem na Kulczykówkę, dobrze że to nie ja płacę za bramki Szczerbol

Image

Image

Pierwszą dziewiątkę spędziłem na swoim ulubionym autohofie Biegener-Hellen-Nord pod Frankfurtem tuż za naszą granicą.

Image

No i nuda niemieckich autobahnów, za to leci się lekko i przyjemnie.

Image

Lewym, lewym uporczywie Szczerbol

Image

Przekroczyłem Ren i szybki przelot przez Belgię.

Image

Image

Tutaj też wykręciłem kolejną długą pauze, z zamiarem ruszenia w nocy coby zdążyć na awizo u Francuza.

Image

A w nocy akurat lubię jeździć Smile

Image

Image

Image

Bramki, brameczki, na szczęście z telepassem można je zrobić bez zatrzymania Smile

Image

Jadąc przez Francję nie sposób nie natknąć się na piękne widoki, dlatego też nie mogłem się powstrzymać by nie zrobić paru zdjęć.

Image

Image

Image

Image

No i do klienta dojechałem na czas.

Image

Spedycja załatwiła mi przerzut na Niemcy, obecnie stoję pod rampą i czekam, aż zaczną gruzić. Bajoo i szerokości Smile

Image



RE: MTT LOGISTIC - Kamil - 26/03/2018 10:27 PM

Konkreet 10/10


RE: MTT LOGISTIC - patrykjanka17 - 27/03/2018 06:35 PM

Świetnie 10/10


RE: MTT LOGISTIC - Kurdianeł - 27/03/2018 06:51 PM

A żeś facet dowalił... :E