eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wojciech vs grafika - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Wojciech vs grafika (/thread-45183.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Wojciech vs grafika - Wojciech V8 - 15/11/2017 05:23 PM

Cześć.
Od kilku dni bawię się trochę w ETS2 studio. Prace które teraz tworzę, są naprawdę tragiczne, no ale każdy od czegoś zaczynał. Smile

Image

Image

Nie zwracajcie uwagi, że to nie Kogel. Big Grin

Image

Image

Image


Wiem. To jest koszmarne. Nie śmiejcie się.



RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - van-reiv - 15/11/2017 06:28 PM

Etam a mnie się podoba jak na początki Smile
Może dla mnie byś skina pyknął? Przydałby mi się do przyszłej VC może Tongue
Ewentualny MOD na trucka z jakimś napisem? Sam troszkę zacząłem zgłębiać temat skinów itd ale czasu mi brak. A na szybko (byle jak) nie chcę nic robić Smile


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - Wojciech V8 - 15/11/2017 06:42 PM

Wielkie dzięki.
Jeśli to, co robię Ci odpowiada, to nie ma sprawy z wykonaniem takiego dla Ciebie. Smile Jeśli chcesz, mógłbym zrobić jeszcze na naczepę, albo nawet logo firmy. Żeby była jasność - za darmo. Zapraszam na pw. Podaj więcej szczegółów no i jutro mogę zaczynać. Smile


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - kubascania - 15/11/2017 06:49 PM

możesz mi też zrobic ?


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - Wojciech V8 - 15/11/2017 06:51 PM

Piszcie wszyscy na pw, dogadamy się. Smile


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - van-reiv - 15/11/2017 08:59 PM

Spoko - jak ogarnę co i jak chcę to się odezwę Priv


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - Michal_Z_gno - 16/11/2017 03:25 AM

Skin kauflanda wyszedł całkiem OK a resztę można by trochę dopicować ale i tak jak na początek nie ma tragedii (widziałem już dużo gorsze początki :E).


Ps. Powodzenia w dalszej zabawie ze skinowaniem Smile


RE: Wojciech vs grafika, czyli moje początki ze skinowaniem - Wojciech V8 - 16/11/2017 02:57 PM

2 projekty, które powinny pojawić się na dniach. Smile
Co sądzicie?

Image

Image



RE: Wojciech vs grafika - Bozo - 16/11/2017 03:11 PM

Jak na Twoje początki to mnie się podoba Smile


RE: Wojciech vs grafika - Michal_Z_gno - 16/11/2017 03:19 PM

W napisie Szpietwoski trochę ostatnie "i" jest ucięte ale i tak widać, że robisz postępy a to najważniejsze.