eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv (/thread-45197.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - van-reiv - 01/01/2018 10:22 AM

Po przeprawie promem i odczepieniu naczepy w miejscu docelowym, przeszedł czas na kolejny kurs. Tym razem udałem się do kopalni po sporą iwertarko-przebijarkę. W ogóle mam wrażenie że robię się specjalistą od transportu maszyn budowlano wykopaliskowych...
Stavanger > Sheffield


Image

Image

Po drodze do Anglii trafiła mi się okazja na przemalowanie Volviacza w miejscowości Esbjerg - wybrałem szlechetną odmianę Emirackiej żółci Tongue

Image

Image


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - van-reiv - 03/01/2018 12:26 PM

Przemalowanym Volviaczem pocisnąłem z ładunkiem masy cukrowejna wybrzeże do Felixstowe.

Sheffield > Felixstowe


Image

Image

Image


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - DawidK - 03/01/2018 05:03 PM

Aż przypominają mi się moje początki z ETS2 Big Grin


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - ZbieglyMorson - 03/01/2018 08:15 PM

Łohohooohohoh tak jak kolega wyżej mówi początki ets2 moje pierwsze godziny. Naprawdę fajnie to wygląda Big Grin


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - Michal_Z_gno - 04/01/2018 12:45 AM

Fotki całkiem przyzwoicie wyglądają.


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - van-reiv - 08/01/2018 01:13 PM

Dzięki Panowie za słowa pochwały. Peace Staram się, choć moja grafika na mało pozwala, ale póki co musi być tak jak jest Confused
Od 5 stycznia jeżdżę na kierownicy - zupełnie inne odczucia Kierowca
kolejne kilometry aż przyjemniej się nabija - nie wszystkie trasy z tej fascynacji pofotografowałem Szczerbol

Dziś zaciągnąłem kredycik Woow aby przesiąść się do nowej ciężarówki. Volvo poszło na wymianę, przez co było trochę $$ na modyfikacje i oto będę teraz jeździł truckiem
DAF XF 105 Space Cab Plus - 6x2/4 - 460 KM

Image

Przy okazji będąc u dealera DAFa rozmawiałem z goście co szukał pracy, a że myślałem o rozbudowie garażu w Hanoverze i zatrudnieniu kogoś - dogadaliśmy się, a co za tym idzie kupiłem i jemu nowego DAFa, model uborzszy ale...
DAF XF 105 Space - 4x2 - 360 KM
Zatem firma prężnie się rozwija i oby tak dalej Rolleyes



RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - van-reiv - 10/01/2018 07:11 PM

To po zakupie nowej "furmanki" lecę w pierwszą trasę na Szwecję - jak to u mnie często bywa znów sprzęt budowlany mi się trafił - Wiertło D50.

Bremen > Linkoping


Image

Image

Image


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - van-reiv - 14/01/2018 11:03 AM

Po dotarciu i rozładunku w Linkoping, trafił się szybki kurs z Linkoping do Jonkoping z drewnianymi ścinkami.

Linkoping > Jonkoping

Image

Krótka trasa, ale przerwa dłuższa się należała, zatem wypoczęty ruszyłem w ponad tysiąc kilometrową podróż do Pragi z cysterną mleka.

Jonkoping > Praga


Image

Image


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - Michal_Z_gno - 14/01/2018 02:18 PM

Całkiem fajne malowanie masz na DAFie Smile


RE: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv - DawidK - 14/01/2018 03:46 PM

Ten tjuning to jakiś dramatSad(