eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Tachograf interaktywny - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Inne modyfikacje (/forum-420.html)
+----- Wątek: Tachograf interaktywny (/thread-45399.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Tachograf interaktywny - resident - 07/12/2017 10:35 AM

Witajcie siofery i kierowcy też!

Ważna informacja: tachograf jest niewspierany i bardzo możliwe, że nie będzie działać. Nie mam już tyle czasu, jak wcześniej by rozwijać ten projekt. Cieszy mnie niezmiernie, że projekt pomimo upływu lat jest nadal odwiedzany, tym niemniej jego stabilność jest mierna i wymaga masy poprawek (na które niestety brakuje mi czasu).

Prezentuję wam nowość na rynku programów do ETS. Jest to tachograf interaktywny, który reaguje na przyciski. Jest stworzony z najwyższymi standardami realizmu.

Image

Image

Image

LINK: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: System towarowy + symulacja tachografu - wasylrogol - 07/12/2017 05:23 PM

Witam ciekawy program i pomysł.Jeden błąd jaki narazie widzę że Tachograf zaczyna cyganić to tak zwanej wczytce.Jak narazie innych błędów nie widać testuje dalej.Życzę szerokości


RE: System towarowy + symulacja tachografu - resident - 07/12/2017 05:31 PM

Co znaczy, że zaczyna cyganić? Big Grin

Dziękuję bardzo, szerokości, przyczepności na trasie!


RE: System towarowy + symulacja tachografu - kazan1234 - 07/12/2017 05:50 PM

Fotki popraw


RE: System towarowy + symulacja tachografu - DawidK - 07/12/2017 05:54 PM

A może kiedys generowanie własnych tras?


RE: System towarowy + symulacja tachografu - wasylrogol - 07/12/2017 06:29 PM

Po prostu po wczytaniu się do gry mając na przykład 10 minut po wczytce pokazuje już 20 minut.Może spróbujesz zrobić ograniczenie prędkości na różne ładunki n.p na Gabaryty max 90 km. lub inne typu ADR .Ciekiawie by było czy za trzecim razem trzeba stanąć na 11 minut?? Bo taki miałem komunikat .Czy dobrze rozumie ten program kiedy zaccznie pikać muszę stanąć i odczekać te 5 minut aż Tacho znowu pokaże 45 minut??


RE: System towarowy + symulacja tachografu - resident - 07/12/2017 10:58 PM

@kazan1234, bardzo przepraszam, że w takiej formie, ale niestety nie doszukałem się w poście możliwości dodania zdjęć bez linku, jedynie ze znacznika.
@dawidolek123, mam rozumieć cos w rodzaju Virtual Speditora? Myślę, że lepszego programu niż xyzan nie zrobię, ale pomyślę nad tym w przyszłych wersjach!
@wasylrogol, program jak na razie działa bez ingerencji w grę - to, co dzieje się w grze nie ma znaczenia w tacho. Aby uniknąć takich 'cygaństw', należy uruchomić tachograf po włączeniu silnika od razu. Ograniczenie prędkości na różne ładunki - zapisane, postaram się pomyśleć.

(07/12/2017 06:29 PM)wasylrogol napisał(a):  (...) czy za trzecim razem trzeba stanąć na 11 minut?? Bo taki miałem komunikat .Czy dobrze rozumie ten program kiedy zaccznie pikać muszę stanąć i odczekać te 5 minut aż Tacho znowu pokaże 45 minut??
Tak, za każdym razem - to taka jakby symulacja dnia - w dniu jedziesz 4.5 h (tu: 45 min), potem pauza, potem znowu 4.5 i pauza dłuższa. Pracuję nad tym, by pauzy były dostosowane do norm - na przykład skrócona zgodnie z normami, nie chcę tutaj popełnić żadnego faux pas, bo zostanę zjedzony przez znawców transportu. Wink Ale bardzo dziękuję za mnogość pomysłów.


RE: System towarowy + symulacja tachografu - wasylrogol - 08/12/2017 01:33 PM

Witam ponownie może coś podobnego zrobisz do tego https://www.youtube.com/watch?v=Q1H03xo2__E&t=245s ylko polecam najnowszą wersje .1.0.Też ciekawy programik i jest widoczny w czasie gry o tym też pomyśl bo nie wszyscy posiadają 2 monitory a skakanie z gry na pulpit żeby sprawdzić ile jeszcze moge jechać to troche męczące.życzę szerokości i przyczepności


RE: System towarowy + symulacja tachografu - resident - 08/12/2017 06:35 PM

@wasylrogol, taka telemetria już jest zaimplementowana - autorem jest Kernaj. Nie działa jednak tak jak mój program, gdyż nie pokazuje ile jeszcze do końca. Pisanie takiego pluginu wyminęłoby się z moim celem. Małe usprawnienie z tym związane jest takie, że program pika 5 min przed końcem czasu jazdy.


RE: System towarowy + symulacja tachografu - resident - 08/12/2017 11:23 PM

Aktualizacja programu do wersji 0.7a, a w niej:
+ tachograf teraz jest pelnoprawną, interaktywną aplikacją, odtwarzającą realne dźwięki (na zdjęciu);
+ poprawa optymalizacji kodu;
+ wstawienie ikonki do aplikacji.
Zdjęcie: Image

Link: http://sharemods.com/zaoswce1n86g/System_towarowy.zip.html
FIX: http://sharemods.com/jb1jdjznej02/tacho.zip.html
Podmień pliki tacho.exe z fixem, aby program mogl działac poprawnie!