eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Sie sie siemanko - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Sie sie siemanko (/thread-45531.html)



Sie sie siemanko - Heywood - 21/12/2017 04:14 PM

Mam na imię Tomek, urodziłem się w 1996 roku w listopadzie. Pewnie jak większość, a nawet wszyscy tutaj interesuję się transportem. Pytacie dlaczego? Otóż nie mam zielonego pojęcia. U mnie w rodzinie nikt nie jeździ i raczej nie będzie. Oczywiście oprócz mnie, bo jeżdżę już od kwietnia tego roku. Oprócz tego interesuję się również fotografią. Nie jestem jakimś zawodowcem, ale amatorsko lubię coś popstrykać dla własnej przyjemności. Lubię uprawiać sporty. Najbardziej siatkówka i piłka nożna, ale lubię też pograć w tenisa ze znajomymi. Aktualnie pracuję w firmie Dom-Trans ze Straszęcina. Lubię również piesze wędrówki po górach i ogólnie podróże. Jestem po technikum logistycznym, by mniej więcej być wykształconym w tym kierunku, w którym mam zamiar dalej pracować. Na studia nie poszedłem, bo stwierdziłem, że nie są dla mnie, ale być może jeszcze się na nie kiedyś wybiorę. Nie wolno nigdy zamykać sobie żadnych dróg na rozwój, pamiętajcie. Tongue
W symulatory bawię się jakoś od 2006, zaczynając od 18 Wheels of Steel, poprzez King of the Road, PttM, Haulin, ETS, GTS, Rig'n'roll i teraz ETS2.

Jakby ktoś chciał się o mnie jeszcze czegoś dowiedzieć, zapraszam do zadawania pytań i dyskusji. Gorąco pozdrawiam, hej!



RE: Sie sie siemanko - Negan44 - 21/12/2017 05:05 PM

Siema Tomuś. Miło, że u Nas zawitałeś Smile


RE: Sie sie siemanko - Aras. - 21/12/2017 06:27 PM

Siemanko mordo ty moja. My się już znamy nie? :E


RE: Sie sie siemanko - Wawrzyn5252 - 21/12/2017 06:30 PM

Ciebie sie tutaj nie spodziewalem Big Grin


RE: Sie sie siemanko - Ania - 21/12/2017 06:51 PM

Witamy serdecznie w naszych skromnych progach Wink Wykrzyknik