eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pora Dnia - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Pora Dnia (/thread-45638.html)



Pora Dnia - slay250 - 31/12/2017 09:59 AM

Witam.
Mam pytanie czy da się jakoś przestawić lub ustawic pory dnia. Tzn chodzi mi o to że obenie bardzo szybko robi sie w grze ciemno i pózno robi sie jasno. Czyli jak w realuTongue
Ale czy jest możliwość zmiany tych parametrów żeby było powiedzmy jak latemBig Grin


RE: Pora Dnia - xyzan - 31/12/2017 10:22 AM

Chyba cos nie tak, bo jest dokladnie odwrotnieWink mody na pory roku to zmieniają. Chyba ze mowisz o multi, to nie masz wplywu.
O ile pamiętam to plik env_data.sii jest odpowiedzialny, znajduje sie w katalogu def. Parametr day of year czyli dzien roku. Domyślnie w grze jest 172 - czyli dzien przesilenia letniego.


RE: Pora Dnia - slay250 - 31/12/2017 10:30 AM

OK, dzięki. Nie moge jakoś znaleść tego pliku u siebie, ale będe jeszcze próbował, a jakbyś mógł podrzucić linka do jakiegoś modu zmieniającego porę dnia?
I nie chodzi mi o multi.


RE: Pora Dnia - ScaniaRider - 31/12/2017 11:43 AM

Na SteamWorkshop są ciekawe modyfikacje na zmianę pór dnia. Np. na aktualne godziny wschodu i zachodu słońca (aktualizowane co tydzień). Są też opcje z dłuższym dniem, lub dłuższą nocą. Wystarczy tylko poszukać.


RE: Pora Dnia - slay250 - 31/12/2017 02:10 PM

Dzięki. Znalazłem ten plik w modzie odpowiedzialnym za grafike. Zmieniłem i jest ok Big Grin