eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Galeria transportowa by Wąski - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Galeria transportowa by Wąski (/thread-45770.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Przedsiębiorca. - 23/04/2019 05:40 AM

Fajnie mój misiu, widać ze się starasz. Ale czekam uparcie na te pendele. :E


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - scaniadriverv8 - 23/04/2019 06:31 AM

Bajeczka 10/10


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Hardcor123 - 23/04/2019 08:47 AM

Oj Dominik wpaść tutaj do Twojego wątku to czysta przyjemność Smile


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Wąski - 23/04/2019 09:30 PM

Dziękuję Panowie za miłe słowa Big Grin

Ja po południu zrzuciłem krokwie u klienta i po drodze wstąpiłem do dawnego koleżki Ivana :E 45tka akurat wyszła i można było lecieć po następną partię.

Image

Po powrocie z Litwy przepinka na jumbo i dzida po jakieś betony.
Maciek szykuj się na kurs :E
Do następnego Panowie!



RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Przedsiębiorca. - 23/04/2019 09:34 PM

Jaram się tym jak tylko mogę. Jest naprawdę świetnie. Dobrze że Dafik przeleciał już bez Awarii. Zjadę z Norwegii i możemy ładować co tylko zechcesz!! Big Grin


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Brian M. - 23/04/2019 09:39 PM

Jak zawsze pięknie Big Grin


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Ranger - 24/04/2019 03:22 PM

Półtora roku minęło odkąd zaglądałem ostatnio na forum, a Chibowski dalej w formie Wink


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - kacper233 - 24/04/2019 03:57 PM

Ten potwór to tą naczepę rozrywa, bo to 510 jest czym deptać :E


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Wąski - 24/04/2019 06:22 PM

Dzięki ponownie za komentarze! Big Grin

Postanowiłem sklecić jednak jakąś krótką relację z ostatniej trasy przed zjazdem na bazę.
Połowa ujęć odpadła przy obróbce, dlatego kadry się powtarzają :E:E


Wystartowałem spod domu Ivana z ostatniego zdjęcia, z początku po wioskach jechało się spokojnie, żadnych korków czy innych niespodziewanych sytuacji.
Ale długo ta passa się nie utrzymała. Wystarczyło wyjechać na autostradę A6 w stronę Kowna i się zaczął kocioł. Roboty, zwężki, korki, wypadki - reasumując 25 kilometrów pokonałem w niecałą godzinę czasu. Kowno wziąłem bokiem przez skręt na odcinek A1 i za chwilę wskoczyłem na A5 żeby objechać dookoła. Większość drogi pokonałem A5, jedynie zjeżdżałem kawałek na stację zatankować a naście kilometrów dalej odbiłem na landy koło miejscowości Šmurai i leciałem 189 aż do Prienlaukys gdzie czekał klient. Niedaleko Prienlaukys zaliczyłem jeszcze 45' na jakimś przydrożnym parkingu, ale nie powiem - dość ciekawy, ławeczki, stoły.
Stoję teraz i czekam aż zrzucą i będę na pustaka raczej, no chyba, że coś znajdę po drodze do Nowosielca, gonił na bazę. Po powrocie na rejon przepinka na platformę i wozimy betony z Maćkiem. Będzie ciekawa robota. Do usłyszenia!


Image
Image
Image
Image
Image
Image

Wybaczcie te powtarzające się kadry, pierwsza relacja od ponad roku a i tak wyrzuciłem większość kadrów bo mi po prostu przy obróbce już się nie spodobały :E
Mam nadzieję, że w miarę to jakoś wygląda :E Najgorzej chyba nie jest hahah, do następnego!



RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Iśmik - 24/04/2019 06:34 PM

Elegancko Rzabciu! <3