eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Galeria transportowa by Wąski - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Galeria transportowa by Wąski (/thread-45770.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - HaQOfficial - 29/01/2018 06:29 PM

Podoba mnie się to Big Grin, następnym razem trochę wyżej siedzenie zrób.


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - ZbieglyMorson - 29/01/2018 06:32 PM

Jest na co popatrzeć bardzo fajnie się ogląda filmik Big Grin


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Krystian30 - 29/01/2018 07:23 PM

Ekipa Dominików robi robotę! Aż miło patrzeć na wasze relacje Smile


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Hardcor123 - 29/01/2018 07:51 PM

Oczywiście że tak! Film bardzo dobrej produkcji tylko nie wiem czy ty cokolwiek coś widzisz z takiej pozycji ustawienia siedzenia :E


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Wąski - 30/01/2018 01:05 AM

Relacja z transportu kombajnu NewHolland T5 do klienta w Działdowie.

Po załadowaniu tego sprzętu wykręciliśmy pauzę na placu, żeby móc na spokojnie jechać i nie zatrzymywać się chwilę po ruszeniu.
---------------

Czekając na papiery, zjedliśmy coś. Oczywiście znając mnie ( :E), nie mogło zabraknąć moich wynalazków gastronomicznych i takim oto cudem szamaliśmy jajecznicę ze wszystkim co było pod ręką 2smiech, no i typowo u nas - herbatka czarna z cytryną i miodem a u Dominika - cytrynowa Big Grin Po takim smakowitym posiłku ruszyliśmy w drogę do celu - a celem było Działdowo.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Z miejsca załadunku prowadziły praktycznie "landóweczki", a że ja byłem szeroki to trzeba było uważać na zakrętach na innych uczestników ruchu aby im nie narobić szkód Blank

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jako, że paliwo to nie powietrze, a więc trzeba też i zatankować maszyny bo w końcu nie mamy dwóch kotłów tylko jeden to i mało tam wejdzie :E Ja zalałem się pierwszy, Dominik po mnie i stanęliśmy na 15 minut żeby odpocząć chwilę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Czas od tankowania zleciał momentalnie, jazda autostradą to sama monotonia, tylko się kręci tą kierownicą i nie widać końca, takim sposobem dojechaliśmy pod Magdeburg i stamtąd już najkrótszą drogą na granicę!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jako, że na tej autostradzie pełno jest wiaduktów, truck spotterów też nie braknie. Złapaliśmy się w kadr niemieckiemu fotografowi! Dziekujemy Klauss! Biggrin2

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

A takie widoczki mamy w naszej pięknej Polsce Rolleyes Niektóre miejsca mają tyle uroku co żadne inne.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tym akcentem dochodzimy prawie do końca naszej podróży, bo dla was to koniec zdjęć, a dla nas czas na ostatni kilometr dojazdu do klienta i rozładunek.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Mamy nadzieję, że wynagrodzicie nasz czas i pracę włożoną w tą relację komentarzami lub podziękowaniami, nie jest łatwo zrobić takie coś :E

Do następnego!



RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - grzes - 30/01/2018 02:29 AM

Fajnie to wygląda. Ogarnij tylko teksturę grzebieni. No i nie radzę spinać wokół nagarniacza bo potrafi się obrócić i pas może się zluzować Big Grin .


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - ZbieglyMorson - 30/01/2018 06:38 AM

Nie no panowie odwaliliscie swietna robote nie ma co takie fotorelacje mogl bym ogladac caly czas. 10/10 No inaczej byc nie moze


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Hardcor123 - 30/01/2018 07:14 AM

Bardzo ładna relacja, trochę więcej zdjęć z bliższa i będzie cacy :E


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Krystian30 - 30/01/2018 08:58 AM

Kozak relacja!


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - tonmancı - 30/01/2018 09:29 AM

hello you graphic mod name ?