eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ATS DLC Oregon - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: ATS DLC Oregon (/thread-45971.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ATS DLC Oregon - kuki94 - 30/09/2018 08:31 PM

Można już gdzieś zamówić Oregon w wersji pudełkowej?


RE: ATS DLC Oregon - jarson - 01/10/2018 01:38 PM

Sklep RTV EURO AGD podaje cenę 39,90 - ale jako zamówienie do odbioru w sklepie.


RE: ATS DLC Oregon - jarson - 01/10/2018 04:51 PM

Mapa będzie zawierać kilkadziesiąt mil drogi przez Idaho Big Grin


RE: ATS DLC Oregon - jarson - 03/10/2018 08:37 PM

W sumie to chyba pierwszy raz od dawna, gdzie nie funkcjonuje sklep swiatsymulatorow.pl, w którym do tej pory kupowałem dlc do ATS lub ETS2 i czekam na zakup na Steamie. Jeszcze przez Steama na dokonywałem zakupów i nie wiem jak to ma działać. Niecała doba do wydania, a nie ma ceny, nie da się zamówić klucza pre-order. Ktoś wie, jak to Steam zazwyczaj rozwiązuje? Czy jutro z godziną wydania bez przeszkód zakupię kod i odblokuję dodatek? Pytam, bo jutro wieczorem będę miał sporo czasu pojeździć a potem przez weekend słabo, więc zależy mi na jak najszybszym pobraniu Oregonu jutro ok tej 18-stej. Ktoś się orientuje w tej sprawie?


RE: ATS DLC Oregon - adamix - 03/10/2018 09:42 PM

(03/10/2018 08:37 PM)jarson napisał(a):  W sumie to chyba pierwszy raz od dawna, gdzie nie funkcjonuje sklep swiatsymulatorow.pl, w którym do tej pory kupowałem dlc do ATS lub ETS2 i czekam na zakup na Steamie. Jeszcze przez Steama na dokonywałem zakupów i nie wiem jak to ma działać. Niecała doba do wydania, a nie ma ceny, nie da się zamówić klucza pre-order. Ktoś wie, jak to Steam zazwyczaj rozwiązuje? Czy jutro z godziną wydania bez przeszkód zakupię kod i odblokuję dodatek? Pytam, bo jutro wieczorem będę miał sporo czasu pojeździć a potem przez weekend słabo, więc zależy mi na jak najszybszym pobraniu Oregonu jutro ok tej 18-stej. Ktoś się orientuje w tej sprawie?

Cena pewnie standardowo w przypadku SCS 69,99 Smile co do płatności do albo kartą albo paysafecard najwygodniej


RE: ATS DLC Oregon - jarson - 03/10/2018 10:23 PM

Raczej około 40zł. RTV EURO AGD prowadzi przedsprzedaż wersji pudełkowej za 39.90. Bardziej pytałem o kwestię techniczną, czy jeżeli Steam pokaże dodatek jako dostępny do pobrania jutro załóżmy o 18:00, to jak wygląda sprawa zakupu przez tę że platformę? Czy klikając w dlc, przechodząc do zakupu, podając maila, wybierając sposób płatności, robiąc przelew - otrzymam na podanego maila klucz do produktu od razu (znaczy się szybko) czy np. dopiero na następny dzień? A może procedura w ogóle wygląda inaczej (nie robiłem jeszcze zakupu dlc przez Steama, więc nie wiem)? Jak napisałem akurat jutro wieczorem będę mieć czas pograć, więc ma to znaczenie.


RE: ATS DLC Oregon - Ukaszeł - 03/10/2018 11:16 PM

Jak zakupisz jakąkolwiek gre, bądź dodatek, to ona automatycznie zostanie dodana do Twojej biblioteki, wtedy będziesz mógł pobrać grę/dlc, bez żadnych kluczy itp.


RE: ATS DLC Oregon - Michal_Z_gno - 04/10/2018 12:03 AM

adamix w sklepach ceny mogą być ciut inne niż na steamie bo on raczej ma skłonność do ich zawyżania Tongue No ale w tym wypadku cena pewnie będzie taka sama jak wszędzie - bo w dniu premiery nikt nie robi raczej żadnych promocji itp.
A i też gdzieś tam przemknęło mi się to 39,90 więc może SCS spuściło z ceną za swoje dodatki co oczywiście byłoby pozytywnym ruchem z ich strony Tongue

jarson ja jak chcę coś kupić na steamie to robię sobie płatność kartą czyli doładowuję sobie ten portfel na steamie i kupuję daną grę. Jeśli chodzi o sam zakup to tak jak napisał Ukaszeł nie ma w tym wypadku żadnych kluczy itp. a DLC po prostu jest w Twojej bibliotece dostępne do pobrania (sklepy itp. muszą dawać klucze bo nie mają opcji aby powiązać Twój zakup z Twoim steamem a tu masz zakup bezpośredni więc klucze są zbędne). Czyli generalnie natychmiast po zakupie możesz już pobrać ten dodatek.


RE: ATS DLC Oregon - adamix - 04/10/2018 07:23 AM

Cena w sklepach będzie niższa, racja, ale wątpię że na steam będzie mniej niż 60 zł.


RE: ATS DLC Oregon - iwan4672 - 04/10/2018 08:20 AM

W sklepie 3kropki dodatek (pudełkowa wersja) kosztuje 32.99
Z przesyłką kurierską płatność przy odbiorze 14.98. Razem 47.97
https://www.3kropki.pl/p/american-truck-simulator-oregon-pc.html

Na Steamie będzie dostępny za około 7 godz.