eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Beyond the Baltic Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Beyond the Baltic Sea (/thread-46016.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Adam.J - 23/11/2018 05:46 PM

Cena to jak za grę a nie DLC, troszku przesadzili.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Ukaszeł - 23/11/2018 06:21 PM

SCS na swoim kanale na Youtube wstawił taki o to film, zapowiada się interesująco Big Grin






RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Michal_Z_gno - 23/11/2018 06:33 PM

Trzeba powiedzieć, że zwiastun zachęca do zakupu Smile


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - danio123 - 23/11/2018 06:38 PM

Ta cena trochę za wysoka......


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Adam.J - 23/11/2018 06:49 PM

(23/11/2018 06:33 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Trzeba powiedzieć, że zwiastun zachęca do zakupu Smile

Może i zachęca bo ja i tak kupie bo mnie jeszcze na to stać, ale weźmy osoby które muszą prosić rodziców o to żeby im kupili, to fakt że zbliża się Mikołaj (chwyt marketingowy Tongue) to dobry czas na wydanie takiego DLC w takiej cenie.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Driver872 - 24/11/2018 05:57 PM

Wygląda bardzo fajnie, a cena wg mnie nie jest wysoka.. chyba jak kazdego dodatku.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - RadolSzczecin - 24/11/2018 07:19 PM

Hmm...ciekawe czy kiedyś SCS wbrew nazwie gry "Euro Truck...." , zacznie dalej rozbudowę mapy o część azjatycką Rosji.
Ogólnie ciekaw jestem na ile tytuł gry jest dla nich wiążący jeśli chodzi ogólnie o rozbudowę w przyszłosci mapy.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Krashang - 24/11/2018 07:25 PM

(24/11/2018 07:19 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Hmm...ciekawe czy kiedyś SCS wbrew nazwie gry "Euro Truck...." , zacznie dalej rozbudowę mapy o część azjatycką Rosji.
Ogólnie ciekaw jestem na ile tytuł gry jest dla nich wiążący jeśli chodzi o rozbudowę w przyszłosci mapy.
W sumie oprócz Bałkanów, Hiszpanii/Portugalii, północnej Skandynawii, wysp (Islandia, Irlandia i może drobniejszych), małych państwek (San Marino, Monako etc) i Ukrainy/Białorusi to im za wiele nie zostanie. Jeśli w ciagu kilku kolejnych lat doczekamy się takich DLC to jestem niezmiernie ciekawy co będzie potem Tongue Czy World Truck Simulator czy Eurasian Truck Simulator czy może dalej Euro Truck Simulator 2 ale ze zwiększaniem szczegółowości obecnych rejonów, może zwiększeniem skali? W każdym razie, SCS swojego projektu nie porzuca, dodatki wydaje w korzystnych dla zakupów porach (jak teraz Baltic Sea przed świętami) i cały czas nad grą pracuje, pomimo tego że wydali ją jakoś w 2012 roku, więc i na brak funduszy i brak odbiorców chyba nie narzekają Smile


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - WeiserPL - 25/11/2018 11:47 AM

Ogólnie jakość wykonania wygląda naprawdę spoko (z resztą jak w Italii-z klimatem), ale szkoda, że taki SCS ogarnięty, a nie wie, że z Polski od Augustowa DK16 w Ogrodnikach nie ma przejścia na Litwę dla ciężarówek :/ Może to tylko moje doczepienie, ale jak ma być realizm to realizm. Ciekaw jestem też co Promods z tym zrobi. Czy jakoś połączy, czy będzie trzeba wybrać SCS vs Promods...


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Jakubek - 25/11/2018 05:23 PM

DLC Beyond the Baltic Sea będzie zawierało:
1. Ponad 13 tysięcy kilometrów nowych dróg w grze
2. Litwę, Łotwę i Estonię do zbadania
3. Południową Finlandia z dużymi miastami i przemysłem
4. Terytorium rosyjskie, w tym Sankt Petersburg i Kaliningrad
5. 24 nowych duże miasta i wiele mniejszych miast (razem będzie aż 31 miast)
6. Charakterystyczną architekturę bałtycką
7. Słynne zabytki i rozpoznawalne miejsca
8. Zupełnie nowe unikalne zasoby 3D
9. Bujną, klimatyczną roślinność
10. Lokalne pociągi AI, tramwaje i samochody drogowe
11. Ponad 30 nowych lokalnych doków i zakładów przemysłowych
12. Tylko we Finlandii - transport o dużej wydajności (ciągnik i dwie długie przyczepy)
13. Osiągnięcia w regionie Morza Bałtyckiego w celu odblokowania

Dodatek wyjdzie 29 listopada. Smile