eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Beyond the Baltic Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Beyond the Baltic Sea (/thread-46016.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - xyzan - 03/03/2018 04:41 PM

@Michał, akurat z tego co wiem, to SCS pracuje nad przejściem na DX11. Niektórzy beta testerzy na forum steam'owym nawet sugerowali, że być może DLC Italia było ostatnim, jaki poszedł na 'starym' engine. Ale to nic oficjalnego, więc ciężko to potwierdzić. Jednak, sama zmiana na DX11 nie wiele zmieni, bo cały kod trzeba optymalizować pod DX11, a nie tylko zamienić biblioteki... Niemcy jak kijowo wyglądały, tak kijowo wyglądać będą... Sama podmiana bibliotek nic nie da, a jedynie otworzy pewne nowe ścieżki rozwoju... Wymiany wymagają wszystkie tekstury, które są w niskiej rozdzielczości, pewnie system świateł (a być może te nowe flary które były ostatnio były wymuszone wymianą części bibliotek, które również działają w DX11?)


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - RadolSzczecin - 03/03/2018 04:54 PM

Pytanie zadane wczesniej przez kolegę Grafoman było:
Cytat:Hmm, ciekawe, czy do uruchomienia dlc będzie potrzebne Going East.

Nie - nie bedzie. A po co?
W sumie jedno dlc nie ma związku z drugim i podejrzewam że zostanie to rozwiązane w taki sam sposób jak dlc skandynawia.
Będą takie połączenia w zależnosci czy wogóle i jakie dlc posiadamy.

Można nawet śmiało zapytać - 'a co ma piernik do wiatraka?'


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Michal_Z_gno - 03/03/2018 05:13 PM

xyzan moim zdaniem na wprowadzenie DX11 mieli sporo czasu i już dawno on powinien być w grze a teraz to moim zdaniem raczej słabe posunięcie i pchanie na siłę nowych technologii do ETS2 i na ten moment to SCS raczej powinno zacząć pracę nad następcą dwójki gdzie cała mapka byłaby jakości Francji, Włoch czy nawet Skandynawii z zastosowaniem wszelkich najnowszych nowinek technicznych do jakich mają dostęp.
Bo teraz to wygląda tak jakby klepać na siłę 20 letnie auto i robić z niego cud techniki - po prostu dalsze ulepszanie tej gry nie ma jak dla mnie sensu. Wiadomo muszą na czymś zarabiać itp. bo w końcu każdą firmę prowadzi się dla zysków i niech sobie robią te DLC ale niech też pracują nad nowym i rewolucyjnym tytułem a nie traktują DLC jako główne źródło dochodów co ma niestety miejsce już dłuższy czas. Już kiedyś pisałem na forum, że kiedyś to potrafili wydać nową grę co dwa lata i każda gra był ogromnym krokiem do przodu w stosunku do poprzednika a teraz to jedynie robią jakiegoś dziwnego miksa starego z nowym co jest na moje staniem w miejscu i robieniem czegoś po kosztach byle jakoś trzymać się tam na rynku gier.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - seba199919 - 03/03/2018 05:47 PM

W 100% zgadzam się z wypowiedzią Michała. Samych części 18 Wos'a ile było, a tu od kilku ładnych lat jedziemy na dodatkach, które i tak ulepszamy darmowymi modyfikacjami, takimi jak mapy, ciężarówki, czy inne tego typu rzeczy. Ets2 powinien już powoli odchodzić, i powinien być zastąpiąny czymś co w wersji podstawowej da nam dobra oprawę, fizykę, czy odmienioną rozgrywkę.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Ukaszeł - 03/03/2018 06:30 PM

Michał, SCS od dłuższego czasu ma swoją maszynkę do zarabiania, nazywa się ATS.
SCS wciska ludziom kit, wymarzony przez wszystkich DX11 był wspominany na ich forum już kilka lat wstecz, a teraz sprawę zamiatają pod dywan.
Tak naprawdę, SCS powinien się zastanowić nad kolejnymi krokami, bo w końcu ludzie zaczną się buntować i ETS wraz z ATS nie będą tak rozchwytywane, to jest kwestia czasu, a brak jakichkolwiek nowości, poprawiających rozgrywkę (poza tymi kolorowankami na ciężarówkach zwane malowaniami, dodatkami do kabiny i tuningami do ciężarówek) już mnie zaczyna odpychać, a DLC mapowe są spoko, osobiście preferuję tereny Francji/Skandynawii/Włoch, bo LEPIEJ WYGLĄDAJĄ, bo mapa bez dodatków, jest tak obrzydliwa pod względem wyglądu, że to jest szok. Powinni przebudować mape jak i dlc GE, żeby to miało spójną całość, tak jak sprawa ma się w ATS.

DLC zapowiada się świetnie, coraz więcej zdjęć pokazuje, że SCS jak chce zarobić, to sie postarają.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Ukaszeł - 03/03/2018 06:53 PM

Dlatego DLC nie kupuje, albo dopiero wtedy, gdy cena jest bardzo kusząca dla mnie Wink


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - mrzumi - 03/03/2018 07:08 PM

Czytam i trochę się z wami zgadzam ale i trochę zastanawiam.
Powiedzcie mi proszę. Ile byście byli gotowi zapłacić za ETS3 zawierający:
- te tereny które już są + Beyond Baltics + półwysep Iberyjski - wszystko w jakości Vive La France.
- DX11 bądź 12 z pełnym wykorzystaniem jego potencjału.
- Trailer ownership, bardziej złożoną ekonomię
?


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Wojciech V8 - 03/03/2018 07:11 PM

50 zł góra.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - DudekAKADudek - 03/03/2018 08:15 PM

(03/03/2018 07:11 PM)Wojciech v8 napisał(a):  50 zł góra.
Ej, a ty wiesz, że przez ostatnie lata koszt produkcji gier i ich dystrybucji dosyć mocno wzrósł? Bo chyba nie posiadasz takiej świadomości Smile

Co do odpowiedzi na pytanie, to na chwilę obecną bym nie kupił, bo moja karta graficzna nie obsługuje takich wysokich technologii, ale cena mogłaby być w granicach 150-200 PLN


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - RadolSzczecin - 03/03/2018 08:25 PM

(03/03/2018 07:08 PM)mrzumi napisał(a):  Czytam i trochę się z wami zgadzam ale i trochę zastanawiam.
Powiedzcie mi proszę. Ile byście byli gotowi zapłacić za ETS3 zawierający:
- te tereny które już są + Beyond Baltics + półwysep Iberyjski - wszystko w jakości Vive La France.
- DX11 bądź 12 z pełnym wykorzystaniem jego potencjału.
- Trailer ownership, bardziej złożoną ekonomię
?

To już by była gra prawie na obecnym poziomie - choć samo dodanie "3"-ki z niej taką nie czyni, ale wspomniałeś o DX11 lub 12 no i bardziej rozbudowaną ekonomią.
Jakość Vive LA France jakoś mnie nie przekonuje - to wciąż nie jest "to" ale rozumiem że było by to całkiem od nowa budowane na nowym silniku i "nowej technologii"
Podejrzewam że zasługiwało by to już w Polsce na cenę zaczynającą się od 150 zł

..ale SCS nie wyda takiej gry - więc po co to pytanie? Tongue

Według mnie nie ma sensu "tuningować" ETS2 bo nawet poprzez dodanie DX11 bedzie to tylko "lekki makijaż" , a prace nad ETS3 to już powinny się dawno zacząć ale na całkiem nowym silniku.