eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zmiana baneru forum - ankieta - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Problemy, błędy, propozycje (/forum-182.html)
+--- Wątek: Zmiana baneru forum - ankieta (/thread-46047.html)



Zmiana baneru forum - ankieta - Lanker - 09/02/2018 08:21 PM

Witam zgromadzonych,
jako że baner forum ma już dobrych parę lat, powstał pomysł żeby go zmienić na nowy, taki, który podobał by się nam przez następne lata Tongue
W końcu to niejako wizytówka forum Smile

Użytkownicy nadsyłali by swoje propozycje a najlepszy baner można by wybrać przez głosowanie, tak jak wybieramy foto miesiąca, powiedzmy przez tydzień czasu.

Dajcie znać co o tym myślicie Smile


RE: Zmiana baneru forum - ankieta - Hardcor123 - 09/02/2018 08:24 PM

Tak jak już wspominałem, jestem za! Mam rozumieć że teraz wypowiadamy się na ten temat, a jak wypali to będzie kolejny temat z podesłaniem zdjęć?


RE: Zmiana baneru forum - ankieta - Michal_Z_gno - 09/02/2018 08:28 PM

Hardcor123 nie po prostu za chwilę zrobię temat gdzie będzie można zgłosić fotki tylko muszę najpierw przygotować wytyczne bo na takie coś nie może być pierwsza lepsza fotka itp.


RE: Zmiana baneru forum - ankieta - Szymon500 - 09/02/2018 10:02 PM

Jestem za!


RE: Zmiana baneru forum - ankieta - DawidK - 09/02/2018 10:04 PM

Również byłbym za aby odnowić trochę forum; baner, może jakaś inna kolorystyka? Nie ma co gadać, ale przydało by się coś Big Grin


RE: Zmiana baneru forum - ankieta - Michal_Z_gno - 09/02/2018 10:23 PM

Jeśli chodzi o grafikę to możecie się wykazać:
http://etrucks.pl/thread-46048.html



PS. dawidolek123 a co do kolorystyki to musi zostać bo jest ona tak jakby znakiem rozpoznawczym. Tak czy siak jak będzie grafika to może będzie i przy okazji jeszcze coś (to "coś" już w sumie jest ale muszę w końcu znaleźć chwilę aby to wykończyć i wtedy będzie można pokazać dla ogółu) Tongue