eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podróże po Europie z Czarkiem - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podróże po Europie z Czarkiem (/thread-46070.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Podróże po Europie z Czarkiem - czarek332211 - 14/04/2019 11:56 AM

Wreszcie złapałem trochę wolnego i mogę zrobić relację. Szybkie kółko na Niemcy z Lęborka, jednak po drodze wpadło parę dodatków do Scanii.

Załadowałem się w Lęborku 24 tonami cukru i ruszyłem w kierunku Koszalina, a następnie ku niemieckiej granicy.

W Koszalinie spotkałem się ze starym znajomym który miał dla mnie orurowanie Kelsy na dach oraz 2 reflektory Lazer ST8 Evolution. Żadna noc mi nie straszna Big Grin
Do tego na sam dach dorzuciliśmy dwa małe ledowe stroboskopy, zostało zatankować konia i można ruszać na Niemcy.


Image

Image

Image

Image


Rozładunek miałem w Bad Oeynhausen, a około 50 km dalej w Osnabrucku już czekał kolejny towar.
W drodze z pierwszym ładunkiem, nie działo się absolutnie nic oprócz 10 minutowego korka przed samym celem.


Image

Image

Image

Image


Zrzuciłem szybko całą naczepę i pognałem na kolejny załadunek.


Image


Tam przyjechałem do małego gospodarstwa rolnego, gdzie załadowałem różnego rodzaju ziemie, kory itp.


Image


Robiąc wszystko, by zdążyć na 8 na drugi dzień z rozładunkiem wyjechałem czas do końca, stanąłem na parkingu koło Hanoweru.
O 2 w nocy gdy 9 godzin pauzy przeskoczyło na tachografie odpaliłem maszynę i wszystkie 520 koni zagoniłem w kierunku polskiej granicy.


Image


Właśnie, właśnie, nie ma lepszego uczucia niż powrót do kraju przez ukochane betony, na szczęście zawieszenie Scanii daje sobie super radę więc moje plecy
tą lekką niedogodność jakoś przeżyły.


Image


Na czas zameldowałem się pod rozładunkiem w TESCO we Wrocławiu. Towar zrzucony, czekam na kolejne ładunki i na powrót na trasę.


Image


Pozdro Big Grin



RE: Podróże po Europie z Czarkiem - Iśmik - 14/04/2019 03:00 PM

Fajnie to wygląda, ale wszystkie zdjęcia w cieniu i dosyć ciemne. Popraw to.


RE: Podróże po Europie z Czarkiem - czarek332211 - 18/08/2019 01:49 PM

Trzeba 2 miliony na liczniku dokręcić w końcu Big Grin


Image



RE: Podróże po Europie z Czarkiem - Kurdianeł - 18/08/2019 02:15 PM

Kurde Panie ale ładna foteczka 10/10


RE: Podróże po Europie z Czarkiem - Ziom - 18/08/2019 02:23 PM

Kozacka fotka 10/10 Cool.


RE: Podróże po Europie z Czarkiem - Michal_Z_gno - 21/08/2019 12:04 AM

Fotka bardzo ładnie wyszła.