eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Powitanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Powitanie (/thread-46082.html)



Powitanie - pioglab - 14/02/2018 08:20 AM

Cześć Wszystkim Smile

Mam na imię Piotrek i jestem uzależniony - jak każdy nałóg - zaczęło się niewinnie - przez przypadek przeglądając YT trafiłem na filmik, później drugi, trzeci i się zaczęło......trwało to ok 3 miesięcy - następne stadium to remont poddasza - zapragnąłem mieć swoje miejsce do gry w ETS 2:
Image

Dziś poddasze po długiej walce jest moją szoferką, biurem i odstesowywalnią od problemów życia codziennego:Image

Dlaczego jako 34 letni facet ojciec i mąż gram? - bo chcę, lubię i sprawia mi to dużą fraje - coś jak giercowanie na C64 lub Amidze w czasach dzieciństwa.... super uczucie.
ETS 2 ma w sobie to coś 10/10 - nie wiem jak to opisać - na pewno że wiecie o jakim uczuciu mówię - mało jest gier, które są w stanie mnie zainteresować, sprawić bym pograł choć chwilę - gdyby nie ETS to wełna z poddasza dalej gryzła by mnie w głowę jak pchły psa po łopatce Smile

ps. jelczem widocznym na awatarze jeździł mój tata, który do dziś wozi dłużycę - nie poszedłem w ślady ojca i nie jestem kierowcą - jednak pracujemy razem w firmie transportowej on wozi ja rozliczam Wink

ETS 2 - "uspokaja mnie jak Prozac...." jest jednym z moich psychotropów Smile

Ale się rozpisałem.....

Pozdrawiam Piotrek Smile


RE: Powitanie - err1911 - 14/02/2018 09:31 PM

Witamy na forum i życzymy szerokościWykrzyknikKierowca

PS. Też chciałbym mieć miejsce na taki kącik do gier.Big Grin Może kiedyś...Rolleyes


RE: Powitanie - Marcin D - 14/02/2018 11:21 PM

Powitać i powiem szczerze że do jakiegoś czasu miałem tak jak ty ale po tym jak 3 lata sam za realną fajerą spędziłem to ets pozostawił ostry niedosyt co do odwzorowania Smile Dzisiaj nie umiem grać bez map bo one w jakimś stopniu mnie zadowalają Smile


RE: Powitanie - Darson - 15/02/2018 01:42 AM

Witaj pioglab jakieś zajęcie trzeba mieć lub hobby.To samo mogę napisać o osobie kupę lat za kierownicą no 48 latek a Ets,Gts,Ets 2 i jeszcze kilka innych symulatorów mnie bawi.


RE: Powitanie - Kamil - 15/02/2018 07:52 AM

Witaj i baw się dobrze Wink


RE: Powitanie - PiroMan - 15/02/2018 06:44 PM

Witaj pioglab. Widzę, że podchodzisz do tematu na poważnie Smile


RE: Powitanie - pioglab - 17/02/2018 08:41 AM

Dziękuje za miłe przyjęcie Smile

PiroMan ja już tak działam Wink 0-1 albo dobrze albo wcale.

Wczoraj dotarł SKRS od Almar, booton box oraz Laserclip Smile - niestety wpadłem do kanału i uszkodziłem stopę - muszę poczekać z zabawą aż będę w stanie wejść na poddasze i wduszać pedały.

er1911 - marzenia są po to by je spełniać - powolutku małymi kroczkami do celu.

Pozrdawiam Smile


RE: Powitanie - liller91 - 17/02/2018 06:49 PM

Witam serdecznie


RE: Powitanie - err1911 - 17/02/2018 09:00 PM

(17/02/2018 08:41 AM)pioglab napisał(a):  er1911 - marzenia są po to by je spełniać - powolutku małymi kroczkami do celu.

Dokładnie tak jak mówiszBig Grin

Szybkiego powrotu do zdrowiaSmile