eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Rene Killer. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-412.html)
+---- Wątek: Rene Killer. (/thread-46204.html)

Strony: 1 2 3


Rene Killer. - Rene-GAD - 27/02/2018 09:04 AM

Od pewnego czasu robię porządki z kartelami narkotykowymi, handlarzami bronią, ludźmi i innymi wyznawcami religii Santa Muerte (religia prawdziwa jak się okazuje - Meksyk, Boliwia i nie tylko - warto poczytać w necie).

Gra to Ghost Recon Wildlands. Oprócz misji głownych mamy też poboczne - pomaganie rebeliantom za co otrzymujemy równego rodzaju wsparcie z ich strony - zwiad, atak z moździerza, zrzut pojazdu, dywersyjne działania.
Gra zachwyca widokami zarówno w dzień jak i nocą, realizmem strzelania, różną charakterystyką pojazdów (każdy inaczej jeździ, brzmi).

W grze używam karabinu szturmowego oraz snajperki (oba z tłumikami), do tego granaty, miny, ładunki zdalnie detonowane C4, dron i inne pomoce Wink

To ja.
Image

Mój zimowy ubiór i snajperka.
Image

Chwila relaksu.
Image

Mój ulubiony pojazd - Ford Raptor.
Image

Tym też nieźle w terenie się jeździ.
Image

Osobówki też są.
Image

Teraz trochę luźnych zdjęć.
Image

Image

Image

Śmierć i Duch Wink
Tak wygląda miejsce kultu Santa Muerte.
Image

Image

Image

Image

Image



RE: Rene w Boliwii. - Hardcor123 - 27/02/2018 10:50 AM

3 fotka mocno kojarzy mi się z GTA V, reszta ładna z klimatem Smile


RE: Rene w Boliwii. - Rene-GAD - 27/02/2018 01:19 PM

Moje stroje:
Dżungla
Image

Skaliste podłoża i góry.
Image

Śnieżne tereny
Image



RE: Rene w Boliwii. - Ukaszeł - 27/02/2018 03:22 PM

No no no, gra piękna, widoki jeszcze piękniejsze Big Grin


RE: Rene w Boliwii. - Kamil - 27/02/2018 03:27 PM

Gra jest mega, sam gram na konsoli. Mimo pewnej monotonności, gra odwdzięcza się widokami i możliwością różnych sposobów działania :E Fajnie Ci wyszły te foteczki.


RE: Rene w Boliwii. - Rene-GAD - 28/02/2018 08:35 AM

Widoki to bajka fakt. Zarówno w dzień jak i nocą te oświetlone miasta, jeżdżące auta i zmienna pogoda robią wrażenie.


RE: Rene w Boliwii. - Michal_Z_gno - 28/02/2018 12:06 PM

Wchodząc w ten wątek spodziewałem się jakiś offroadowych trucków lub czegoś w tym stylu :E
Tak czy siak takie gangi, narkotyki itd. też są tematyką interesującą i fajnie, że na forum pojawiają się i inne gry bo nie tylko w końcu samymi truckami człowiek żyje zwłaszcza, że widoki w tej grze są świetne Smile


RE: Rene w Boliwii. - Rene-GAD - 28/02/2018 02:22 PM

Jeszcze kilka screenów z boliwijskich klimatów.

Rzut oka na miasto.
Image

Duch nocą.
Image

Poranek.
Image

Tak wyglądają cmentarze.
Image

To po lewej białe to Słone Jezioro.
Image

Jeden z wielu moich środków transportu - miejsce gdzie mieszkają biedni ludzie.
Image


Co do środków lokomocji to można jeździć wszystkim czym się da... motory, osobówki, terenówki, vany, trucki, traktorem czy maszyną budowlaną nawet Big Grin
Nie wspomnę o wozach bojowych przeciwników, helikopterach i samolotach (a potem skok na spadochronie Smile ).



RE: Rene w Boliwii. - SqubanY - 28/02/2018 02:25 PM

Kurcze kusisz Big Grin ale w sumie 130 zł za dobry singiel...bo w multi to jest syf słyszałem Big Grin Jeszcze powrzucaj kilka zdj to sam kupie bo z Twoich zdj prze-kozak to wygląda


RE: Rene w Boliwii. - Krystian30 - 28/02/2018 03:05 PM

Ciekawe ujęcia Big Grin