eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
PDK - Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: PDK - Trans (/thread-46402.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PDK - Trans - Krystian30 - 18/08/2018 09:02 AM

Ciekawe relacjeWykrzyknik


RE: PDK - Trans - Wawrzyn5252 - 18/08/2018 10:51 AM

Adam, jak zawsze na wysokim poziomie Big Grin


RE: PDK - Trans - Michal_Z_gno - 18/08/2018 11:38 PM

Relacja wykonana jak należy 10/10


RE: PDK - Trans - Adrian FH - 21/08/2018 07:07 PM

Witam Wszystkich!

Tak jak obiecałem wrzucam wam moją relację z poprzedniego tygodnia z szybkiego kółka do Niemiec i trochę krajówki, więc zaczynamy!

Czermin-Uelzen
Tak jak pisałem wyżej robiłem szybkiego kółko do Niemiec i z powrotem ponieważ w czwartek z Piotrkiem prowadziliśmy nasze Scanie na przegląd, w niedzielę przed 22 byłem już na bazie i wpakowywałem swoje rzeczy tak więc po 22 ruszyłem z Czermina i leciałem sobie pod osłoną nocy pięknymi wioskami, droga szła mega dobrze bo praktycznie zero ruchu także byłem zadowolony. Doleciałem do Wrześni i wskoczyłem na A2, także tempomacik ustawiony na 9 złoty i sobie lecimy w kierunku Świecka, tutaj droga mijała już troszkę gorzej bo wiadomo po zakazie każdy ruszał w stronę granicy, ale nie po to jest odcięcie na 90 żeby jeździć prawym więc ładnie przerabiałem kolegów lewym i w taki oto sposób doleciałem na Świecko. Na Świecku wykręciłem 45 kupiłem sobie kawę i ruszyłem dalej. Nie odbijałem na Berlin tylko leciałem ciągle na Magdeburg dwójką i w Brunszwiku odbiłem na Niemieckiego landa i doleciałem powoli do Uelzenu. Na firmie byłem z rana i plusem było to, że jest to malutka firma także 15 minut i stałem już elegancko pod rampą i chłopaki powoli zrzucali, po jakiejś godzinie byłem już zrzucony i jednocześnie załadowany pustymi pojemnikami do Citronexu w Wałczu, niestety czas nie pozwolił mi dolecieć na żaden parking i pauzę 9h kręciłem na drodze obok firmy, nie było tragedii Tongue

Baza
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
A2
Image
Pauza na Świecku
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zrzutka
Image
Pauza 9H pod firmą
Image



Uelzen-Wałcz


Po dobrze przespanej pauzie w dzień wstałem o 18:00 i ogarnąłem się w sumie bez żadnego pośpiechu ponieważ miałem pełny czas i 500 km do przejechenia, dodatkowo startowałem wieczorem także nocą leciało się świetnie bez żadnych problemów. Jedynie gdy doleciałem do Berlina żeby odbić na Kołbaskowo były jakieś zwężki ale z racji, że osobówek o tej porze było mało przerobiłem ją na odcięciu. Standardowo wykręciłem 45 na Kiełbasie i leciałem dalej w stronę Wałcza, zaraz przed Wałczem na 10 również były jakieś budowy więc trzeba było lekko hamować ale to i tak bez większych atrakcji. Po dojechaniu na miejsce byłem jeszcze bardziej zadowolony ponieważ byłem pierwszy w kolejce i jeszcze się drzemnąłem na godzinkę ponieważ byłem przed czasem. Po tej krótkiej drzemce wstałem i zobaczyłem że w cieciówce zaczyna się coś dziać, także kamizelka na plecy i poszedłem po papiery, po ok 5 minutach dostałem papiery i czekałem aż ich "miejscowe" auta odjadą spod którejś z ramp i będę mógł wjeżdżać, tutaj niestety takiego szczęścia nie miałem bo czekałem powyżej godziny aż się zwolni rampa ale w końcu! Zielone światełko także wjeżdżamy, szybko otworzyłem drzwi i cofam pod rampę, chłopaki wyrobili się w dwóch godzinach z zrzuceniem pustych pojemników i załadowaniem bananów. Po załadunku ruszyłem w stronę Olsztyna na zrzutkę, niestety ujechałem tylko ok. 50 km i musiałem stawać na pauzę ponieważ czas był mega napięty.

Kołbaskowo
Image
Citronex
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Rozładunek/Załadunek
Image


Wałcz-Olsztyn-Konin-Czermin

Z racji, że kolejna pauza wypadała mi w dzień tym razem nie udało się wyspać jak poprzednio, pogoda dawała w kość i to bardzo, auto przepalałem co jakiś czas lecz jednak bez skutków, nie potrafiłem się wyspać. Postanowiłem że tym razem ruszę dopiero później ponieważ do Olsztyna miałem ok. 300 km a więc też tak zrobiłem. O 23 zadzwonił budzik więc wypadałoby wstawać, ogarnąłem się na spokojnie, zrobiłem kawę i ruszyłem. Droga mijała bardzo fajnie bo jak dla mnie nie ma nic lepszego jak noc i Polski land. Jednak tuż przed Olsztynem czar prysł ponieważ zmęczenie dawało się we znaki i nie jechało się tak super. Powoli dobiłem do Olsztyna i trafiłem akurat na zmianę w firmie więc musiałem poczekać ok. godzinki aż wszyscy się ogarną. Po godzinie poszedłem po papiery i kazali się podstawić pod rampę, tutaj chłopakom nie bardzo się spieszyło i lecieli w kulki dlatego poszedłem się dowiedzieć co jest grane, okazało się, że mieli zbyt dużo dostaw i nie wyrabiają na trzy wózki tego ogarnąć. Po ok. 3 godzinach wyjechałem w końcu z tej nieszczęsnej firmy i udałem się 10 km dalej na załadunek pomidorów do Konina. Tutaj wszystko szło z górki i chłopaki ogarnęli mnie w 30 min. Zadowolony tym wynikiem ruszyłem w stronę Konina. Niestety nie cieszyłem się za długo bo roboty drogowe w Mławie mega mnie przetrzymały i swoje w korku odstałem. Po dojechaniu do Konina niestety wyjechałem swój czas całkowicie więc zadzwoniłem do chłopaków z bazy, żeby podrzucili mi drugą kartę. Po zrzutce i wyjechaniu za bramę szybka wymiana i lecimy na pusto do Czermina. Po dojechaniu na bazę ochlapałem trochę zestaw i spałem u Piotrka w domu ponieważ następnego dnia prowadziliśmy auta na przegląd o którym wspominałem wyżej. Wiem, że w relacji jest dużo niedociągnięć i niektóre kadry mogą nie zadowalać ale zdecydowanie wypadłem z formy, tak czy siak mam nadzieję, że się spodoba. Do następnego! Cool

Wyjazd z rozładunku
Image

Pełnym ogniem na bazę!
Image

Po umyciu Cool
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Przygotowany na przegląd
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: PDK - Trans - WeiserPL - 21/08/2018 07:26 PM

Bardzo ładnie Big Grin


RE: PDK - Trans - Ealfdus - 21/08/2018 07:44 PM

Super opis oraz fotki


RE: PDK - Trans - Lanker - 21/08/2018 07:56 PM

Elegamcko : ]


RE: PDK - Trans - Hardcor123 - 21/08/2018 07:59 PM

Pozdro dla Kumatych - Trans dobrą robote zdjęciami robi! 10/10


RE: PDK - Trans - Piotrek105 - 21/08/2018 08:27 PM

Elegancko Ardian Cool


RE: PDK - Trans - NooB - 21/08/2018 09:26 PM

Wszystko OK tylko dlaczego prawie wszystkie foty są z tego samego ujęcia.
Dziwnie się to ogląda. Więcej odwagi, rób z różnej strony ujęcia jak i z perspektywy.