eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL (/thread-46593.html)

Strony: 1 2


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Ukaszeł - 16/04/2018 07:59 AM

Ja sie nie dziwie że z licencją coś nie tak poszło :E


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Rene-GAD - 16/04/2018 08:48 PM

I tak najlepsze VNL jest od Aradetha Wink


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Adam1067 - 17/04/2018 08:24 PM

(16/04/2018 08:48 PM)Rene-GAD napisał(a):  I tak najlepsze VNL jest od Aradetha Wink

Jego Volvo jest jednym z gorszych, ma skopane proporcje i wgl wygląda okropnie.


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Sodar - 09/11/2018 10:17 AM

Chyba wyszło to Volvo (widziałem na YT :E), co o nim sądzicie?


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - MajkelSz - 09/11/2018 10:58 AM

Tak to Volvo wyszło, jak na ciężarówkę od SCS to jest nawet nawet


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - jarson - 09/11/2018 02:01 PM

Z tym "nawet nawet" to zależy. Są tacy, którzy porównują z wypuszczonymi rok temu Scaniami R i S - wówczas to Volvo to jakaś kpina. Z drugiej strony jest ono i tak lepsze, niż większość starszych ciężarówek z ETS2.

Zrobiłem nim trasę tam i z powrotem ponad 3 tys. mil, do dziwnych dźwięków silnika idzie się przyzwyczaić (kabina tak wygłuszona, że nie słuchać silnika przy hamowaniu silnikiem), ale to i jakość obrazu w lusterkach podobno ma być poprawione. Jak ktoś lubi robić zdjęcia od zewnątrz, to faktycznie bardzo szpeci płaska ściana z kotarą za fotelami... Mam nadzieję, że i to wymodelują.

Po owej trasie ja wróciłem do swojego Kenwortha t680, ale daleki jestem od plucia na owo Volvo. Zgadzam się z jednym z blogowych komentarzy, chyba jakiegoś Ruska. Może sparafrazuję: "Trochę luzu, to tylko gra Smile Odpalaj silnik, załóż słuchawki, puść jakieś dobre country i ciesz się słonecznym wybrzeżem", a nie przybliżaj kamerę na jakieś detaliki, na które podczas jazdy nikt nie zwraca uwagi... "To tylko gra".


RE: Screeny przedstawione, co będzie w grze - Volvo VNL - Sodar - 28/11/2018 12:13 AM

Dokładnie. Zauważyłem że wiele osób twierdzi iż model SCS ma złe proporcje, m.in. szeroki grill. Tylko ciekawe czy zauważyli że duża kabina to jest VNL 780, a nie VNL 670 jak ten od Aradeth. Co do dźwięków - nie jest źle po za paroma mankamentami, m.in. za cichy dźwięk kierunkowskazów.