eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 (/thread-46600.html)



z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 - pioglab - 13/04/2018 07:52 AM

Hej

Nie wiem jak u Was - ale kierownica( posiadam G920) przykręcona do biurka do tego shifter z SKRS sprawiają mi trudności z wygodnego korzystania z komputera - a ciągłe odkręcanie wszystkiego nie bardzo mi się uśmiecha - do tego konstrukcja by shifter był niżej od kierownicy też pozostawia wiele do życzenia - nie wspomnę już o ciągle przesuwających się pedałach pod biurkiem.

Zakupiłem więc stojak na kierownicę i shifter:
Wheel Stand Pro G7 DELUXE
Wheel Stand Pro RGS

W tym poście będę chciał przekazać swoje odczucia po zmianie - być może pomogą one podjąć komuś decyzję o zakupie takiego stojaka. Paczka powinna dojść jeszcze dziś. Pozdrawiam Piotrek.


RE: z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 - Ukaszeł - 13/04/2018 11:20 AM

Sam mam małe biurko, musze przykręcać i odkręcać swoje g25 za każdym razem gdy chce zagrać, nigdy nie stosowałem żadnego stojaka, bo jest on mi zbędny. A chodzi o stabilność, przykręcając kierownice do biurka wiem, że się w żaden sposób nie ruszy, a przy stojaku to może być różnie, bo one nie są ultra stabilne, a grając w gry pokroju LFS, Dirt Rally, Assetto Corsa nie mogę sobie pozwolić na brak stabilności. Jednak dla mniej zaawansowanych użytkowników, taki stojak powinien spełnić swoją rolę.


RE: z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 - Darson - 13/04/2018 04:31 PM

Stojak stojakowi nie równy kupisz coś taniego może pogorszyć warunki gry,ale kupując coś dobrego pewno jest to dużą wygoda.Sam przykręcam kierownicy za każdym razem ale syn posiada stojak i nie raz korzystałem i powiem jest to dobre rozwiązanie lecz ja w swoim miejscu komputerowym nie miał bym miejsca.


RE: z biurka na stojak - kierownica Logitech G29/G920 - rafaelcz82 - 14/04/2018 01:19 PM

Gdybym miał więcej miejsca w mieszkaniu, to bym sobie realny pulpit np. z mana zaadaptował. Coś, jak miłośnicy symulatora maszyna robią dla poprawy jakości gry w ten symulator kolejowy. Ale miejsca mam tyle o ile. Żona nawet blaszaka nie chciała widzieć w sypialni, gdzie mamy i cześć biurową naszego gospodarstwa domowego. Dlatego się muszę męczyć na kompie all in one.