eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? (/thread-46626.html)



Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - rafiii111 - 16/04/2018 03:43 PM

Kupiłem wczoraj pada na potrzeby gry w fifę, ale pomyślałem że fajnie byłoby go użyć jako mini konsolkę do najważniejszych funkcji podczas jazdy. Nie mam jednak możliwości ustawienia guzików z pada ponieważ mam ustawienie klawiatura + myszka. Z myszki nie zamierzam rezygnować, więc czy jest taka możliwość żeby jakoś to wszystko ze sobą połączyć?


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - Ukaszeł - 16/04/2018 03:48 PM

pada dodajesz jako dodatkowy kontroler i tyle


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - rafiii111 - 16/04/2018 04:14 PM

https://imgur.com/a/LYZ9b
Chodzi o te zakładki na samej górze? O to właśnie chodzi, jak wybieram opcję klawiatura+myszka to nie mogę dodać nic innego.


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - topiq - 16/04/2018 04:35 PM

Co to za pad? Wydaje mi się, że powinna być aktywna następna pozycja pod klawiaturą i myszą. W innym wypadku gra nie wykrywa kontrolera.


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - rafiii111 - 16/04/2018 05:24 PM

Wszystko wykrywa, jest to pad od x360. Jeśli ustawię klawiatura+pad to mogę konfigurować funkcje pod przyciski z pada, ale wtedy ciężarówką mógłbym jechać tylko za pomocą strzałek albo właśnie pada a to nie wchodzi w grę, chcę pozostać przy myszce.


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - asdvxc - 11/10/2018 10:21 PM

Podbijam,

Czy ktoś wie jak ustawić sterowanie na pada i myszkę? Planuję zrobić kierownicę za pomocą myszki a skrzynie biegów za pomocą pada ale nie mogę skonfigurować tego :/ Proszę o pomoc.


RE: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem? - karolek9612 - 29/07/2023 06:22 PM

I wiecie po tylu latach jak to zrobić?